0

RM w poprzednim sezonie, moim zdaniem, miał lepszych piłkarzy. Przegrali, ponieważ Barca grała świetnie, konsekwentnie i uważnie.I nie ma powodu aby było inaczej. Do boju.

0

Niech tylko RM spróbuje kopać naszych chłopaków po nogach, to poświęcę się, wejdę na boisko i ich pozagryzam....

0

Wspólne zainteresowania Kaki z CR - ciekawe jakie ?

0

Nie ważne, że świetni sportowcy, czy fajni ludzie. Dla niektórych ważne, że im się coś tam nie podoba.Zazdrośnicy ......

0

Mądre słowa Cruyffa. Mądra gra zawodników, mądry trener, mądrzy sztab, mądry klub. Cóż więcej trzeba, tylko sukcesów.

0

Być ...

0

Mourinho jak zwykle "straszy" miną twardziela. Stary numer, anie już mało kto na niego się nabiera. Trzeba zagrać z Interem uważnie. Może Pep zastosuje jakieś taktyczne nowum ? Coś tak chodzi mi po głowie.

0

Gramy, gramy panie i panowie, nie śpimy, nie narzekamy. I aby jutro nikt mi się wynurzył z marudzeniem. Ogień !

0

Znaczyć się jutro będzie pranie wykonane przez Barcę. No dobra jak piszesz tak będzie mała.

0

No wstali wreszcie z łóżka "znawcy" Barcy, trenera, systemów gry. Brawo, brawo, meczyk był późno.

0

Leo - jak prawdziwy Lew powracaj do królowania w zespole, bo hieny próbują się podkradać.

0

Moi drodzy, nie spodziewaliście się takich sytuacji ? Sezon w pełni, wzloty i gorsze mecze zdarzają się i to jest normalne. Kibice RM niech się tak strasznie nie cieszą, bo punkcik ich drużyna prowadzi. Nie mamy jeszcze połowy sezonu. Zobaczymy jak przetrwamy ten słabszy okres, a póki co i tak Barca jest najlepsza.

0

Bardzo dobrze gdyby Gabi zaczął normalną regularną grę, aby powrócić do kondycji meczowej. Trzymam kciuki.

0

Zawsze jest to "okazja" do zaistnienia zawodników z "ławki". Nie martwiłbym się tak mocno o najbliższe mecze, wszak zawodników mamy najlepszych. Życzymy powrotu do zdrowia.

0

Victor bardzo dojrzał, słuszne są jego spostrzeżenia i ogląd sytuacji. Cała śmieszna wrzawa wokół CR jest na tyle zabawna, że nie jest on Mojżeszem, ani Mesjaszem.

0

Gerard ma zawsze "trzeźwe" spojrzenie na sytuację. Zgadzam się z jego opinią. Ważne jest aby wygrać "wojnę" a nie potyczkę.

0

Wstyd. Tak nie powinien robić zawodnik tego pokroju co Henry, a na dodatek zawodnik Barcelony....

0

Wstyd. Nie spodziewałem się tego po Henrym. To nie było przypadkowe odbicie.

0

Trzymać się chłopaki !!!

Wcinajcie czosnek, jest dobry na zdrowie, a i wampiry trzymają się z daleka.

0

Amano

Obudziłeś się dopiero ?

0

No to chłopaki powymarzali. Pewnie po wyjściu na lotnisku El Prat chwalili Boga, że słońce w tej części globu mocniej świeci.

0

misiek112

Co Ci nie pasuje ? Zagrał dobrze w złych warunkach, spisuje się coraz lepiej, więc po co ten cynizm ?

0

Martwi mnie trochę brak pełnej skuteczności, gra wygląda trochę "mydlanie". Mam nadzieję, że powróci gra z pełnym polotem. Trzymamy kciuki i dajemy drużynie siłę od kibiców.

0

Poziom sędziowania jak zwykle daje wiele do życzenia.

Widoczna jest duża zmiana w trybie rozgrywania piłki w drugiej linii szczególnie i nad tym chyba usilnie pracują. Wydaje mi się , że Henry jest tutaj bardzo potrzebny.

I jeszcze jedno, cóż to kibice RM weszli na forum, żeby sobie poszczekać ? Ciekawe.

0

Niektórym na tym forum albo zabrało rozum, albo są kibicami realu, albo wogóle nie są kibicami tylko oglądaczami i wiecznymi krytykantami.

Barca dość nieszczęśliwie zremisowała, a już sypią się gromy. Jakież to charakterystyczne dla kibiców RM.

Wierni kibice zachowują się inaczej.

0

Henry swoje w zespole robi i z pewnością będzie jeszcze gwiazdą świecącą pomiędzy innymi gwiazdami Barcy.

0

"bierzmy" oczywiście (błąd słowa)

0

Tak to jest, jak z pastuszka zrobi się "gwiazda". Cóż on może powiedzieć w temacie taktyki globalnej zespołu. Nie wiemy czy do końca potrafi on czytać (poważnie), więc nie bieżmy do serca jego nędznych słów.

0

Wysłannik Pereza podgląda, bo w RM nic nie idzie (i nie pójdzie).

0

Strasznie marny poziom sędziowania, federacja też marna. Przypomina mi to nasz jeden zwiazek. NIE WSTYD IM ?. PRZECIEŻ OGLĄDAJĄ ICH WYCHYNY SĘDZIOWIE INNYCH PAŃSTW.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?