anbiel
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Izer
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
RM w poprzednim sezonie, moim zdaniem, miał lepszych piłkarzy. Przegrali, ponieważ Barca grała świetnie, konsekwentnie i uważnie.I nie ma powodu aby było inaczej. Do boju.
0
Niech tylko RM spróbuje kopać naszych chłopaków po nogach, to poświęcę się, wejdę na boisko i ich pozagryzam....
0
Wspólne zainteresowania Kaki z CR - ciekawe jakie ?
0
Nie ważne, że świetni sportowcy, czy fajni ludzie. Dla niektórych ważne, że im się coś tam nie podoba.Zazdrośnicy ......
0
Mądre słowa Cruyffa. Mądra gra zawodników, mądry trener, mądrzy sztab, mądry klub. Cóż więcej trzeba, tylko sukcesów.
0
Być ...
0
Mourinho jak zwykle "straszy" miną twardziela. Stary numer, anie już mało kto na niego się nabiera. Trzeba zagrać z Interem uważnie. Może Pep zastosuje jakieś taktyczne nowum ? Coś tak chodzi mi po głowie.
0
Gramy, gramy panie i panowie, nie śpimy, nie narzekamy. I aby jutro nikt mi się wynurzył z marudzeniem. Ogień !
0
Znaczyć się jutro będzie pranie wykonane przez Barcę. No dobra jak piszesz tak będzie mała.
0
No wstali wreszcie z łóżka "znawcy" Barcy, trenera, systemów gry. Brawo, brawo, meczyk był późno.
0
Leo - jak prawdziwy Lew powracaj do królowania w zespole, bo hieny próbują się podkradać.
0
Moi drodzy, nie spodziewaliście się takich sytuacji ? Sezon w pełni, wzloty i gorsze mecze zdarzają się i to jest normalne. Kibice RM niech się tak strasznie nie cieszą, bo punkcik ich drużyna prowadzi. Nie mamy jeszcze połowy sezonu. Zobaczymy jak przetrwamy ten słabszy okres, a póki co i tak Barca jest najlepsza.
0
Bardzo dobrze gdyby Gabi zaczął normalną regularną grę, aby powrócić do kondycji meczowej. Trzymam kciuki.
0
Zawsze jest to "okazja" do zaistnienia zawodników z "ławki". Nie martwiłbym się tak mocno o najbliższe mecze, wszak zawodników mamy najlepszych. Życzymy powrotu do zdrowia.
0
Victor bardzo dojrzał, słuszne są jego spostrzeżenia i ogląd sytuacji. Cała śmieszna wrzawa wokół CR jest na tyle zabawna, że nie jest on Mojżeszem, ani Mesjaszem.
0
Gerard ma zawsze "trzeźwe" spojrzenie na sytuację. Zgadzam się z jego opinią. Ważne jest aby wygrać "wojnę" a nie potyczkę.
0
Wstyd. Tak nie powinien robić zawodnik tego pokroju co Henry, a na dodatek zawodnik Barcelony....
0
Wstyd. Nie spodziewałem się tego po Henrym. To nie było przypadkowe odbicie.
0
Trzymać się chłopaki !!!
Wcinajcie czosnek, jest dobry na zdrowie, a i wampiry trzymają się z daleka.
0
Amano
Obudziłeś się dopiero ?
0
No to chłopaki powymarzali. Pewnie po wyjściu na lotnisku El Prat chwalili Boga, że słońce w tej części globu mocniej świeci.
0
misiek112
Co Ci nie pasuje ? Zagrał dobrze w złych warunkach, spisuje się coraz lepiej, więc po co ten cynizm ?
0
Martwi mnie trochę brak pełnej skuteczności, gra wygląda trochę "mydlanie". Mam nadzieję, że powróci gra z pełnym polotem. Trzymamy kciuki i dajemy drużynie siłę od kibiców.
0
Poziom sędziowania jak zwykle daje wiele do życzenia.
Widoczna jest duża zmiana w trybie rozgrywania piłki w drugiej linii szczególnie i nad tym chyba usilnie pracują. Wydaje mi się , że Henry jest tutaj bardzo potrzebny.
I jeszcze jedno, cóż to kibice RM weszli na forum, żeby sobie poszczekać ? Ciekawe.
0
Niektórym na tym forum albo zabrało rozum, albo są kibicami realu, albo wogóle nie są kibicami tylko oglądaczami i wiecznymi krytykantami.
Barca dość nieszczęśliwie zremisowała, a już sypią się gromy. Jakież to charakterystyczne dla kibiców RM.
Wierni kibice zachowują się inaczej.
0
Henry swoje w zespole robi i z pewnością będzie jeszcze gwiazdą świecącą pomiędzy innymi gwiazdami Barcy.
0
"bierzmy" oczywiście (błąd słowa)
0
Tak to jest, jak z pastuszka zrobi się "gwiazda". Cóż on może powiedzieć w temacie taktyki globalnej zespołu. Nie wiemy czy do końca potrafi on czytać (poważnie), więc nie bieżmy do serca jego nędznych słów.
0
Wysłannik Pereza podgląda, bo w RM nic nie idzie (i nie pójdzie).
0
Strasznie marny poziom sędziowania, federacja też marna. Przypomina mi to nasz jeden zwiazek. NIE WSTYD IM ?. PRZECIEŻ OGLĄDAJĄ ICH WYCHYNY SĘDZIOWIE INNYCH PAŃSTW.