0

Wyrasta na prawdziwego Mistrza, przy boku takich zawodników , trenera ( i super klubu ). Trzymamy kciuki.

0

Zawsze na forum znajdzie się jakiś "geniusz" piłkarski. Halo madryt (w słuchawce chyba.....)

0

Mam wrażenie, że Hlebowi trochę się w głowie poprzewracało. Miał okazje do pokazania się ale był za słaby do innych. Mało w nim pokory.

0

Kochany Bojan; myślę, że Twoje miejsce w składzie jest niepodważalne.

0

Dani jest "boski" - świetny, oddany zawodnik, fantastyczna technika i kondycja. Jeden z najlepszych pozyskań FCB.

Dani jest the Best !!!!

0

maniura - ty znawco Barcy i piłki.....

0

Masz rację, należy pamiętać, że to jest też zawód i muszą dbać również o swoją przyszłość. FCB nie zrobi nikomu krzywdy, to nie jest w ich stylu.

0

atlas - kibic realu ? może grzeczniej do FCB.

0

Myślę, że Hleb to jest klasyczny przerost "treści nad formą" i jest strasznie obrażony na cały świat. No stary trzeba zasuwać ostro, bo gwiazd jest sporo w lidze..

0

Dobrze, że się odnalazł w drużynie, bo początki były trudne."Króluj" nam Henry do końca swojej kariery !!~!

0

"Pikuś" jest niesamowity, jego zdolności nie tylko piłkarskie przyczyniły się do sukcesu Barcy. Tyle radości, które wprowadził do zespołu zasługują na wielki szacunek.

0

Zgadza się ! Od dłuższego czasu obserwuję Ikera i powiem, że jest to bardzo dobry bramkarz i normalny fajny człowiek.

Szacunek.

0

Super !!!! Graj nam ile będziesz miał sił i ochoty !

0

Mrozio.

Tak, masz rację w tym co piszesz.Tak niektórzy kibice, czasami "podsumowują" niesłusznie zawodników.

PS. Nie chciałem Cię urazić w żaden sposób, jeśli choć cień był takiego odczucia - przepraszam.

Pozdrawiam.

0

Leo - wszystkiego najlepszego, niech spełnią się Twoje najskrytsze marzenia i choć tego pewnie nie będziesz czytał to dobra aura życzeń od polskich kibiców na pewno do Ciebie dotrze.Dziękujemy Ci że jesteś z nami.

0

Mrozio - to ty chlopie wyluzuj, bo rozpiera cie duma jak pannę, która kupiła nową sukienkę. Jeszcze cale życie przed nami. I żeby nie było wątpliwości: wszystkiego najlepszego dla RM i kupujcie ile wlezie, a naszym prawem jest wyrażanie własnego zdania.

Mam nadzieję, że jesteś na forum FCB nie po to by "dokładać" ich kibicom.

0

Real za parę chwil pewnie Pereza sprzeda. Mają dobrych zawodników, to się ich pozbywają. Gwiazdki - no cóż pożyjemy, zobaczymy.

0

Bardzo jest przykre, że na forum FCB zawsze znajdzie się jakiś nieudacznik, który używa słów wulgarnych, bo pewnie innych nie zna...(patrz "janczes")

0

Od tego uderzenia Materacciego z dyńki całkiem się Zizu pomieszało.

0

Moi drodzy, tego czego dokonał Pep z Barcą w tym sezonie jest niesamowite. I nie ważne jak odgrażają się rywale (niektórzy szczególnie ) nikt Barcy i nam tego nie odbierze !!! A równać do mistrza - proszę bardzo. I być może przyszły sezon będzie mniej obfity (bo sukces jest kompilacją wielu starań i sytuacji nadzwyczajnych) to jesteśmy i będziemy mistrzami !!!

0

Już się zaczyna madryckie politykowanie. Prawda zawsze zwycięża, a dziadostwo idzie na dno. Grajcie fair panowie ......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?