anbiel
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Izer
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyrasta na prawdziwego Mistrza, przy boku takich zawodników , trenera ( i super klubu ). Trzymamy kciuki.
0
Zawsze na forum znajdzie się jakiś "geniusz" piłkarski. Halo madryt (w słuchawce chyba.....)
0
Mam wrażenie, że Hlebowi trochę się w głowie poprzewracało. Miał okazje do pokazania się ale był za słaby do innych. Mało w nim pokory.
0
Kochany Bojan; myślę, że Twoje miejsce w składzie jest niepodważalne.
0
Dani jest "boski" - świetny, oddany zawodnik, fantastyczna technika i kondycja. Jeden z najlepszych pozyskań FCB.
Dani jest the Best !!!!
0
maniura - ty znawco Barcy i piłki.....
0
Masz rację, należy pamiętać, że to jest też zawód i muszą dbać również o swoją przyszłość. FCB nie zrobi nikomu krzywdy, to nie jest w ich stylu.
0
atlas - kibic realu ? może grzeczniej do FCB.
0
Myślę, że Hleb to jest klasyczny przerost "treści nad formą" i jest strasznie obrażony na cały świat. No stary trzeba zasuwać ostro, bo gwiazd jest sporo w lidze..
0
Dobrze, że się odnalazł w drużynie, bo początki były trudne."Króluj" nam Henry do końca swojej kariery !!~!
0
"Pikuś" jest niesamowity, jego zdolności nie tylko piłkarskie przyczyniły się do sukcesu Barcy. Tyle radości, które wprowadził do zespołu zasługują na wielki szacunek.
0
Zgadza się ! Od dłuższego czasu obserwuję Ikera i powiem, że jest to bardzo dobry bramkarz i normalny fajny człowiek.
Szacunek.
0
Super !!!! Graj nam ile będziesz miał sił i ochoty !
0
Mrozio.
Tak, masz rację w tym co piszesz.Tak niektórzy kibice, czasami "podsumowują" niesłusznie zawodników.
PS. Nie chciałem Cię urazić w żaden sposób, jeśli choć cień był takiego odczucia - przepraszam.
Pozdrawiam.
0
Leo - wszystkiego najlepszego, niech spełnią się Twoje najskrytsze marzenia i choć tego pewnie nie będziesz czytał to dobra aura życzeń od polskich kibiców na pewno do Ciebie dotrze.Dziękujemy Ci że jesteś z nami.
0
Mrozio - to ty chlopie wyluzuj, bo rozpiera cie duma jak pannę, która kupiła nową sukienkę. Jeszcze cale życie przed nami. I żeby nie było wątpliwości: wszystkiego najlepszego dla RM i kupujcie ile wlezie, a naszym prawem jest wyrażanie własnego zdania.
Mam nadzieję, że jesteś na forum FCB nie po to by "dokładać" ich kibicom.
0
Real za parę chwil pewnie Pereza sprzeda. Mają dobrych zawodników, to się ich pozbywają. Gwiazdki - no cóż pożyjemy, zobaczymy.
0
Bardzo jest przykre, że na forum FCB zawsze znajdzie się jakiś nieudacznik, który używa słów wulgarnych, bo pewnie innych nie zna...(patrz "janczes")
0
Od tego uderzenia Materacciego z dyńki całkiem się Zizu pomieszało.
0
Moi drodzy, tego czego dokonał Pep z Barcą w tym sezonie jest niesamowite. I nie ważne jak odgrażają się rywale (niektórzy szczególnie ) nikt Barcy i nam tego nie odbierze !!! A równać do mistrza - proszę bardzo. I być może przyszły sezon będzie mniej obfity (bo sukces jest kompilacją wielu starań i sytuacji nadzwyczajnych) to jesteśmy i będziemy mistrzami !!!
0
Już się zaczyna madryckie politykowanie. Prawda zawsze zwycięża, a dziadostwo idzie na dno. Grajcie fair panowie ......