0

Kompleksy, kompleksy, kompleksy.....

0

Idiota, powinien się leczyć.

0

Niesamowite, jak kompleksy realu są zaraźliwe i niszczą szare komórki....

0

Ha,ha,ha wyłażą kompleksy madrydistów .....

0

Madryckie łachy kłuje w oczy każda wygrana Barcy. Niech się walą razem z sędziami. Oliwa sprawiedliwa - poczekamy.

0

Pamiętacie tego głupa (sędziego) wyrzucił Muniesa z boiska. Dał jakąś kartkę za faule na graczach Barcy ? To madrycka gnida i tyle.

0

Znowu madryckie debile w roli głównej. Brawo. Oliwa sprawiedliwa....

0

Dobrze, że gra Dani.

0

Del Bosque, pewnie chce się przypodobać Perezowi i się "cyka".

0

To fakt Yaya jest stabilnym punktem zespołu.

0

Dla tych, którzy nie wiedzą o czym mowa: zwrotność jest jedną ze zdolności motorycznych...

0

Sergio miał ostatnio kilka nierównych meczy, Yaya jest silny, ale mniej zwrotny od Sergio. Obaj natomiast są bardzo ważni. Trudny wybór.

0

Mam nadzieję, że jego niesamowite wyprowadzenia piłki będą przyczyną

powrotu Barcy na szybką grę ofenzywną.

0

Podtrzymać taki trend - Pedro w składzie.

0

Mam nadzieję, że RM odczuje solidnie "nogę" Ibry na Gran Derby.

0

Carles, Gerard, Dani, Gabi - obrona wszechczasów, trudna do przejścia.

0

Dani wracaj nam do zdrowia szybko, drużyna Ciebie potrzebuje.

0

szafarz

Kompletnie masz rację. Oto chodzi.

0

No nic sobie tam strzelił nieważną bramkę tak ? Żarty jakieś ?

0

Krytykujecie Ibrę, a nie wydaje wam się że Lehman ze swoim kopytem na Pujola przedił chamstwo ?

0

Ale bramkę strzelił Ibra.

0

Sędziowie nie popisali się zbytnio. Dużo błędów dla obu druzyn.

0

Umordowali się. Stuttgart zagrał dobrze, chamsko trochę ale dobrze. Całe szczęście remis.

0

No chłopaki takie zabawy nie są najlepsze. Całe szczęście, że jest remis, bo nie było najlepiej.

0

Henryk pewnie wejdzie w 2 połowie.

0

Nie ma słabych przeciwników na tym etapie. Trzeba zagrać uważnie i konsekwentnie atakować. Tak myślę, że to jest strategia BARCY.

0

La Porta z kompleksami - to chyba żart. Dobry jest i silny.

0

patryk

Nie żartuj, Puyol radzi sobie dobrze na każdej pozycji.

0

Ważne, że jest w drużynie głód zwyciężania i rozsądek.

0

W każdej drużynie są wzloty i dni gorsze. Najważniejsze aby przetrwać słabszy moment i konsekwentnie rozpędzać się do stałego poziomu. Pep o tym najlepiej wie i jest to dobry moment na rozpęd. Nie popełniać błędów i grać sukcesywnie swoją piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?