anbiel
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Izer
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kompleksy, kompleksy, kompleksy.....
0
Idiota, powinien się leczyć.
0
Niesamowite, jak kompleksy realu są zaraźliwe i niszczą szare komórki....
0
Ha,ha,ha wyłażą kompleksy madrydistów .....
0
Madryckie łachy kłuje w oczy każda wygrana Barcy. Niech się walą razem z sędziami. Oliwa sprawiedliwa - poczekamy.
0
Pamiętacie tego głupa (sędziego) wyrzucił Muniesa z boiska. Dał jakąś kartkę za faule na graczach Barcy ? To madrycka gnida i tyle.
0
Znowu madryckie debile w roli głównej. Brawo. Oliwa sprawiedliwa....
0
Dobrze, że gra Dani.
0
Del Bosque, pewnie chce się przypodobać Perezowi i się "cyka".
0
To fakt Yaya jest stabilnym punktem zespołu.
0
Dla tych, którzy nie wiedzą o czym mowa: zwrotność jest jedną ze zdolności motorycznych...
0
Sergio miał ostatnio kilka nierównych meczy, Yaya jest silny, ale mniej zwrotny od Sergio. Obaj natomiast są bardzo ważni. Trudny wybór.
0
Mam nadzieję, że jego niesamowite wyprowadzenia piłki będą przyczyną
powrotu Barcy na szybką grę ofenzywną.
0
Podtrzymać taki trend - Pedro w składzie.
0
Mam nadzieję, że RM odczuje solidnie "nogę" Ibry na Gran Derby.
0
Carles, Gerard, Dani, Gabi - obrona wszechczasów, trudna do przejścia.
0
Dani wracaj nam do zdrowia szybko, drużyna Ciebie potrzebuje.
0
szafarz
Kompletnie masz rację. Oto chodzi.
0
No nic sobie tam strzelił nieważną bramkę tak ? Żarty jakieś ?
0
Krytykujecie Ibrę, a nie wydaje wam się że Lehman ze swoim kopytem na Pujola przedił chamstwo ?
0
Ale bramkę strzelił Ibra.
0
Sędziowie nie popisali się zbytnio. Dużo błędów dla obu druzyn.
0
Umordowali się. Stuttgart zagrał dobrze, chamsko trochę ale dobrze. Całe szczęście remis.
0
No chłopaki takie zabawy nie są najlepsze. Całe szczęście, że jest remis, bo nie było najlepiej.
0
Henryk pewnie wejdzie w 2 połowie.
0
Nie ma słabych przeciwników na tym etapie. Trzeba zagrać uważnie i konsekwentnie atakować. Tak myślę, że to jest strategia BARCY.
0
La Porta z kompleksami - to chyba żart. Dobry jest i silny.
0
patryk
Nie żartuj, Puyol radzi sobie dobrze na każdej pozycji.
0
Ważne, że jest w drużynie głód zwyciężania i rozsądek.
0
W każdej drużynie są wzloty i dni gorsze. Najważniejsze aby przetrwać słabszy moment i konsekwentnie rozpędzać się do stałego poziomu. Pep o tym najlepiej wie i jest to dobry moment na rozpęd. Nie popełniać błędów i grać sukcesywnie swoją piłkę.