anbiel
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Izer
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marzę o grze jednego i drugiego w Barcelonie.
0
Po obiadku się nie gra ;)....
0
Why not ?
8
Dostawię następne....
0
Jak Ceśkowi starcza siły na 15 min. gry, to faktycznie niech odejdzie. Chociaż nie ukrywam, że lubię jego grę .
0
No coś w tym jest...
0
Oj, pobożne życzenia, ale.....
0
A widzieliśmy, widzieliśmy w TV. Zastanawiałem się przez moment, kto tak mocno kibicuje... Wiadomo.
Visca el Barca !
0
Tylko, czy Zarząd Barcy podziela opinie kibiców ? Mam wrażenie, że stoją murem przy swoim stanowisku, aby zatrudnić kogoś ze tzw. swojej ekipy. Czy skuecznie - czas pokaże.
0
Wypowiedzi zawodników mogą świadczyć, że trenerska taktyka zawodzi.
0
A ja jestem ciekawy, co tak na prawdę sprawiło, że Barca nagle zaczęła tracić punkty i grać źle.
0
Tragedią jest twoja pisownia...
0
Zawsze możemy im pomóc ;)
1
Po latach "tłustych" przyszły trochę "dietetyczne", ale to tylko przedsionek przyszłych zwycięstw.
0
Nie pomyliły ci się tematy ?
0
Ulżyło ci ?
0
Tata w przyszłym sezonie ? Żart ?
0
Żenujące są te wypowiedzi...
0
Wygrana ?
0
No nie dadzą się tak łatwo wyrwać z "ciepłych" posadek....
1
Okropna sytuacja dla 17 latka, syna.... Dobrze, że ma wsparcie ze strony przyjaciół. Mes que un club !
0
Ceremonia godna Wielkiego Trenera.
0
Uważam, że będzie to duży błąd....
0
Marcelo nie potwierdził tej informacji.
0
Jakim trzeba być idiotą, żeby leczyć własne kompleksy wyzywając innego człowieka np. od małp....
0
A no właśnie...
1
Bzdura.
0
Co, że wygrana ? Żartujesz ? A to co trzeba zrobić w szatni, chyba już wiedzą sami.
0
Brawa Dani, z bramek oraz zakpienia z buraczanych kibiców Viillarrealu (banan)...
0
To było piękne !!! Dla Tito ....