0

Marzę o grze jednego i drugiego w Barcelonie.

0

Po obiadku się nie gra ;)....

0

Why not ?

8

Dostawię następne....

0

Jak Ceśkowi starcza siły na 15 min. gry, to faktycznie niech odejdzie. Chociaż nie ukrywam, że lubię jego grę .

0

No coś w tym jest...

0

Oj, pobożne życzenia, ale.....

0

A widzieliśmy, widzieliśmy w TV. Zastanawiałem się przez moment, kto tak mocno kibicuje... Wiadomo.
Visca el Barca !

0

Tylko, czy Zarząd Barcy podziela opinie kibiców ? Mam wrażenie, że stoją murem przy swoim stanowisku, aby zatrudnić kogoś ze tzw. swojej ekipy. Czy skuecznie - czas pokaże.

0

Wypowiedzi zawodników mogą świadczyć, że trenerska taktyka zawodzi.

0

A ja jestem ciekawy, co tak na prawdę sprawiło, że Barca nagle zaczęła tracić punkty i grać źle.

0

Tragedią jest twoja pisownia...

0

Zawsze możemy im pomóc ;)

1

Po latach "tłustych" przyszły trochę "dietetyczne", ale to tylko przedsionek przyszłych zwycięstw.

0

Nie pomyliły ci się tematy ?

0

Ulżyło ci ?

0

Tata w przyszłym sezonie ? Żart ?

0

Żenujące są te wypowiedzi...

0

Wygrana ?

0

No nie dadzą się tak łatwo wyrwać z "ciepłych" posadek....

1

Okropna sytuacja dla 17 latka, syna.... Dobrze, że ma wsparcie ze strony przyjaciół. Mes que un club !

0

Ceremonia godna Wielkiego Trenera.

0

Uważam, że będzie to duży błąd....

0

Marcelo nie potwierdził tej informacji.

0

Jakim trzeba być idiotą, żeby leczyć własne kompleksy wyzywając innego człowieka np. od małp....

0

A no właśnie...

1

Bzdura.

0

Co, że wygrana ? Żartujesz ? A to co trzeba zrobić w szatni, chyba już wiedzą sami.

0

Brawa Dani, z bramek oraz zakpienia z buraczanych kibiców Viillarrealu (banan)...

0

To było piękne !!! Dla Tito ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?