antimadridista
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fueeeraaa Bartomeu!
0
Zero szacunku do typa. Uciekł jak zwykły szczur.
0
Bartomeu DIMISIÓ!!!
0
Dlaczego zremisowaliśmy każdy wie. Villareal nie ma czego szukać na CN via poprzedni sezon. Graliśmy bez Leo i zobaczyliśmy sombrero Neya. ;)
5
Podwójne standardy.. Przyzwyczaiłem się już. Zlać ich ciepłym moczem i grać swoje! Po mistrzostwo!
5
Nieudacznik. Tyle w temacie.
3
Perez ewidentne os*ał zbroję. Tam nawet facet, który jedzie na szczocie ma taką klauzulę.. Dobrze, niech się menda boi. :)
0
Ma wyraz twarzy kretyna.. Nic dziwnego, że gada takie głupoty. #keepcalmandbarça
5
Pfffff. W d*pę mnie pan pocałuj za "będziemy testować w przyszłym sezonie". Bedą testować w przyszłym, zatwierdzą za dwa. Koniec tych WAŁÓW panie Tebas.
P.S. Mógłby grać Jokera, ma ryj bardziej parszywy od Nicholsona.
17
Hahahah. Adidas tylko się ośmiesza takim zagraniem, jeśli to prawda rzeczywiście.
0
Gdzie Ty tam widzisz z przodu trzy niebieskie paski?
14
Bardzo cenię tego grajka ale szczerze, chiałem, żeby dziś go Arda zmienił.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Geronimo Rulli!
0
Panowie i panie, nie ma się co dołować. Doje*iemy im jak ta lala. :) Vamos!
0
"Rola Cuyffa" do poprawy. ;)
0
Jedynym włochem, który powinien tu przyjść jest Marco Veratti. Koniec kropka
0
The Sun.. dalej nie czytam.
3
Przeczytałem AS i tyle mi wystarczyło. Trzeba odwrócić uwagę od Benzemy..
0
W takim razie co tam robi West Ham? :)
1
Adama Traoré (Aston Villa) - poza składem
"West Ham przegrał z Tottenhamem 1:2, a wychowanek Barçy nie zmieścił się w kadrze Aston Villi na ten mecz."
Co ma jedno z drugim wspólnego? :)
1
Tzw. "Odbyt Madrytu". :)
0
7 - Arda. 22 - Vidal. 16 - Coutinho jak przyjdzie w zimie. Oby. ;)
1
Ty wracaj na fioletową.
0
Polecam! Niezapomniane przeżycia. :)
0
Chyba gorącą? :)
0
Benvingut Arda! Życzę sukcesów. :)
2
Albo Coutinho :)
3
Teraz jeszcze Coutinho i mamy komplet! ;)
0
Dybala w Juve.