0

Fueeeraaa Bartomeu!

0

Zero szacunku do typa. Uciekł jak zwykły szczur.

0

Bartomeu DIMISIÓ!!!

0

Dlaczego zremisowaliśmy każdy wie. Villareal nie ma czego szukać na CN via poprzedni sezon. Graliśmy bez Leo i zobaczyliśmy sombrero Neya. ;)

5

Podwójne standardy.. Przyzwyczaiłem się już. Zlać ich ciepłym moczem i grać swoje! Po mistrzostwo!

5

Nieudacznik. Tyle w temacie.

3

Perez ewidentne os*ał zbroję. Tam nawet facet, który jedzie na szczocie ma taką klauzulę.. Dobrze, niech się menda boi. :)

0

Ma wyraz twarzy kretyna.. Nic dziwnego, że gada takie głupoty. #keepcalmandbarça

5

Pfffff. W d*pę mnie pan pocałuj za "będziemy testować w przyszłym sezonie". Bedą testować w przyszłym, zatwierdzą za dwa. Koniec tych WAŁÓW panie Tebas.
P.S. Mógłby grać Jokera, ma ryj bardziej parszywy od Nicholsona.

17

Hahahah. Adidas tylko się ośmiesza takim zagraniem, jeśli to prawda rzeczywiście.

0

Gdzie Ty tam widzisz z przodu trzy niebieskie paski?

14

Bardzo cenię tego grajka ale szczerze, chiałem, żeby dziś go Arda zmienił.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Geronimo Rulli!

0

Panowie i panie, nie ma się co dołować. Doje*iemy im jak ta lala. :) Vamos!

0

"Rola Cuyffa" do poprawy. ;)

0

Jedynym włochem, który powinien tu przyjść jest Marco Veratti. Koniec kropka

0

The Sun.. dalej nie czytam.

3

Przeczytałem AS i tyle mi wystarczyło. Trzeba odwrócić uwagę od Benzemy..

0

W takim razie co tam robi West Ham? :)

1

Adama Traoré (Aston Villa) - poza składem

"West Ham przegrał z Tottenhamem 1:2, a wychowanek Barçy nie zmieścił się w kadrze Aston Villi na ten mecz."

Co ma jedno z drugim wspólnego? :)

1

Tzw. "Odbyt Madrytu". :)

0

7 - Arda. 22 - Vidal. 16 - Coutinho jak przyjdzie w zimie. Oby. ;)

1

Ty wracaj na fioletową.

0

Polecam! Niezapomniane przeżycia. :)

0

Chyba gorącą? :)

0

Benvingut Arda! Życzę sukcesów. :)

2

Albo Coutinho :)

3

Teraz jeszcze Coutinho i mamy komplet! ;)

0

Dybala w Juve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?