antimadridista
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozwolę sobie poczekać na oficjalne potwierdzenie samych zainteresowanych.
1
Kolumbijski katar dalej przeszkadza? Szanuję go ale bez jaj..
1
Nie ma się co bać. Rozj*****y Atletico z nim czy bez niego. Vamos!
0
Finał PK - 30 maja, finał LM - 6 czerwca
2
Mogliście sobie darować to tło, nie da się na to patrzeć..
26
Przyszedł się dowartościować tym wpisem. :)
0
Nie dla psa kiełbasa. Zostaje u nas. :)
1
Świetnie Luis, tylko kogo to obchodzi..?
0
Moim zdaniem dobrze zrobił. De Gei przyda się konkurencja choć jest w świetnej formie. Mam nadzieję, że go wygryzie. :)
15
No offense.. Po tej wypowiedzi twój nick nabiera sensu. :)
4
haha madrid :)
1
Iniesta z nagrodą Golden Foot! :D Brawo Andres!
0
Cześć Fabregas.
4
Święte słowa Rafa, święte słowa.
0
Niech on się lepiej weźmie za granie w piłkę, a nie w pokera..
0
Van Gaal może sobie ściągnąć rajty co najwyżej. :)
0
Nie chciałem żeby w ogóle odchodził. Jestem na tak!
7
Sport: Zarząd opuści klub jako pierwszy.
0
Cesc zostaje.
0
Niech palą gumę.
0
potrafią rozbawić człowieka.. ahahahah
0
I Jorge Campos. :)
0
Valdes odchodzi, Unzue wraca.
0
Nie, Granada to oryginalna nazwa miasta, Grenada mówi się w Polsce. Granada to miasto i klub.
0
Anims Victor!
0
Guti Maricon!
0
ten pan ma ewidentny "bałagan na strychu"..
0
damy radę!
0
@Panik_95
Neil Lennon jest trenerem, a kapitanem jest Scott Brown ;)
0
po co?