0

Pozwolę sobie poczekać na oficjalne potwierdzenie samych zainteresowanych.

1

Kolumbijski katar dalej przeszkadza? Szanuję go ale bez jaj..

1

Nie ma się co bać. Rozj*****y Atletico z nim czy bez niego. Vamos!

0

Finał PK - 30 maja, finał LM - 6 czerwca

2

Mogliście sobie darować to tło, nie da się na to patrzeć..

26

Przyszedł się dowartościować tym wpisem. :)

0

Nie dla psa kiełbasa. Zostaje u nas. :)

1

Świetnie Luis, tylko kogo to obchodzi..?

0

Moim zdaniem dobrze zrobił. De Gei przyda się konkurencja choć jest w świetnej formie. Mam nadzieję, że go wygryzie. :)

15

No offense.. Po tej wypowiedzi twój nick nabiera sensu. :)

4

haha madrid :)

1

Iniesta z nagrodą Golden Foot! :D Brawo Andres!

0

Cześć Fabregas.

4

Święte słowa Rafa, święte słowa.

0

Niech on się lepiej weźmie za granie w piłkę, a nie w pokera..

0

Van Gaal może sobie ściągnąć rajty co najwyżej. :)

0

Nie chciałem żeby w ogóle odchodził. Jestem na tak!

7

Sport: Zarząd opuści klub jako pierwszy.

0

Cesc zostaje.

0

Niech palą gumę.

0

potrafią rozbawić człowieka.. ahahahah

0

I Jorge Campos. :)

0

Valdes odchodzi, Unzue wraca.

0

Nie, Granada to oryginalna nazwa miasta, Grenada mówi się w Polsce. Granada to miasto i klub.

0

Anims Victor!

0

Guti Maricon!

0

ten pan ma ewidentny "bałagan na strychu"..

0

damy radę!

0

@Panik_95

Neil Lennon jest trenerem, a kapitanem jest Scott Brown ;)

0

po co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?