antimadridista
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w następnym sezonie wszystkie statystyki będą jego.
0
jest tak samo żałosny jak ta świnia, jego agencina!
0
oby był to ostatni raz ;]
0
José Mourinho zdecydował się nie powoływaćać ? błagam poprawcie to!
0
czy ma ktoś może video z prezentacji??
0
tłusta świnia!
0
Quaresma też za wiele nie pokazał..
0
pomarzyć zawsze można..
0
taka sama brednia jak w sprawie alvesa..
0
Odwagi Eric! Będzie dobrze!
0
bardzo fajna inicjatywa. co do piosenki to bardziej podoba mi się ta wersja :))
pozdrawiam wszystkich cules!
0
haha pamiętam jak sędziował mecz na CN z atletico madryt (6:1). mało co nie dostał w łeb do piłkarzy z madrytu :)
0
brawo panowie! czekałem na ten komunikat :))
0
znając Pepa puści to kantem, ale Cruyff mu nie daruje :D
0
koszulki mega!
0
ściema.
0
ściema.
0
dobrze że z valencią już zagra :)
0
Przypomnijmy sobie końcówkę sezonu 2009/2010 i "WSPANIAŁE TRIDENTE" Bojan, Pedro, Messi. :))
0
a mówił, że "wie jak nas zranić" haha dobre!
0
Reina broń tak dalej, a szybko stracisz miejsce na rzecz VV. :))
0
przynajmniej nie zauważyłem.
0
Argentyna - Hiszpania dziś o 22:00. w tv raczej nie pokażą :/
0
tu był dopiero nagrzany! hehehe
0
Cumpleańos feliz, cumpleańos feliz, te deseamos todos cumpleańos feliz.
0
ostatnia akcja MISTRZ! myślę że pasuje jak ulał :) brać go!
0
dla mnie osobiście mógłby zostać tyle ile ferguson w man u.
0
Należy mu się jak nikomu innemu! Vamos!
0
ENS HI DEIXEM LA PELL!
0
TOTS UNITS FEM FORCA !
VAMOS AZULGRANA !
BARCA 3 - 0 INTER