0

w następnym sezonie wszystkie statystyki będą jego.

0

jest tak samo żałosny jak ta świnia, jego agencina!

0

oby był to ostatni raz ;]

0

José Mourinho zdecydował się nie powoływaćać ? błagam poprawcie to!

0

czy ma ktoś może video z prezentacji??

0

tłusta świnia!

0

Quaresma też za wiele nie pokazał..

0

pomarzyć zawsze można..

0

taka sama brednia jak w sprawie alvesa..

0

Odwagi Eric! Będzie dobrze!

0

bardzo fajna inicjatywa. co do piosenki to bardziej podoba mi się ta wersja :))



pozdrawiam wszystkich cules!

0

haha pamiętam jak sędziował mecz na CN z atletico madryt (6:1). mało co nie dostał w łeb do piłkarzy z madrytu :)

0

brawo panowie! czekałem na ten komunikat :))

0

znając Pepa puści to kantem, ale Cruyff mu nie daruje :D

0

koszulki mega!

0

ściema.

0

ściema.

0

dobrze że z valencią już zagra :)

0

Przypomnijmy sobie końcówkę sezonu 2009/2010 i "WSPANIAŁE TRIDENTE" Bojan, Pedro, Messi. :))

0

a mówił, że "wie jak nas zranić" haha dobre!

0

Reina broń tak dalej, a szybko stracisz miejsce na rzecz VV. :))

0

przynajmniej nie zauważyłem.

0

Argentyna - Hiszpania dziś o 22:00. w tv raczej nie pokażą :/

0

tu był dopiero nagrzany! hehehe

0

Cumpleańos feliz, cumpleańos feliz, te deseamos todos cumpleańos feliz.

0

ostatnia akcja MISTRZ! myślę że pasuje jak ulał :) brać go!

0

dla mnie osobiście mógłby zostać tyle ile ferguson w man u.

0

Należy mu się jak nikomu innemu! Vamos!

0

ENS HI DEIXEM LA PELL!

0

TOTS UNITS FEM FORCA !

VAMOS AZULGRANA !

BARCA 3 - 0 INTER

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?