antimadridista
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie najlepsze stroje były w sezonie 05/06.
0
tylko nie on..
0
a jego jak widać ból dupy nie opuszcza!
0
getafe czeka.
0
Niech Leo odpocznie i wróci na Atletico. Malaga w tym sezonie jest spokojnie do ogrania.
0
niech psg wali konia dupskiem, tyle w temacie.
0
Nich mu ziemia Lekką będzie. Spoczywaj w pokoju "Kocie".
0
Albacete jest miastem z regionu Kastylia-La Mancha :)
0
bzdury i tyle.
0
Leo nie zagra, wtedy Barca dostanie mniej kasy, i tak ich to nie zaboli. tak było w zeszłym roku bodajże w którymś z arabskich krajów.
0
krzyż na drogę.
0
Benvinguts, Neymar !!
0
do tego ma konkretne jebnięcie :)
0
w dalszym ciągu nie potrafię zrozumieć, jak zarząd mógł tak postąpić.. brak mi słów.
0
hahahah potrafią rozbawić człowieka takim njusem w samo popołudnie hahahah
0
@Grzesior667
bo to wychowanek i ma dna barcy, bla, bla, bla...
0
ja również chciałbym, aby to właśnie on zajął miejsce victora valdesa. koniec kropka
0
canal+ pokaże fetę ?? bo się zajebałem mułem..
0
Już zacieram rączki :D 3 kwietnia przylatuję do Barcelony. Szkoda tylko, że na 10 kwietnia mam bilet powrotny. A wiadomo co wtedy jest... No ale jak to mówią, nie można mieć wszystkiego ;)
0
Koleś wygląda jak Vinnie Jones :P
0
Diego Alves w tym roku skończy 28 lat.
0
Diego Alves albo Guaita.
0
Diego Alves by był mile widziany wg. mnie :) ale to tylko moje zdanie.
0
La Pulgaa.
jednego :)
0
jose, zmień psychiatrę bo ten cię oszukuje
0
@ Rumba de Barca
szmaty ze szmatrytu :)
0
on sobie do końca życia tego nie daruje.
0
również dołączam się do emotive ;)
0
atak marzeń: Neymar, Villa, Messi.
0
dziwne, przecież sportklub pokazywał CdR.. chyba się nie dogadali :/