0

Dla mnie najlepsze stroje były w sezonie 05/06.

0

tylko nie on..

0

a jego jak widać ból dupy nie opuszcza!

0

getafe czeka.

0

Niech Leo odpocznie i wróci na Atletico. Malaga w tym sezonie jest spokojnie do ogrania.

0

niech psg wali konia dupskiem, tyle w temacie.

0

Nich mu ziemia Lekką będzie. Spoczywaj w pokoju "Kocie".

0

Albacete jest miastem z regionu Kastylia-La Mancha :)

0

bzdury i tyle.

0

Leo nie zagra, wtedy Barca dostanie mniej kasy, i tak ich to nie zaboli. tak było w zeszłym roku bodajże w którymś z arabskich krajów.

0

krzyż na drogę.

0

Benvinguts, Neymar !!

0

do tego ma konkretne jebnięcie :)

0

w dalszym ciągu nie potrafię zrozumieć, jak zarząd mógł tak postąpić.. brak mi słów.

0

hahahah potrafią rozbawić człowieka takim njusem w samo popołudnie hahahah

0

@Grzesior667

bo to wychowanek i ma dna barcy, bla, bla, bla...

0

ja również chciałbym, aby to właśnie on zajął miejsce victora valdesa. koniec kropka

0

canal+ pokaże fetę ?? bo się zajebałem mułem..

0

Już zacieram rączki :D 3 kwietnia przylatuję do Barcelony. Szkoda tylko, że na 10 kwietnia mam bilet powrotny. A wiadomo co wtedy jest... No ale jak to mówią, nie można mieć wszystkiego ;)

0

Koleś wygląda jak Vinnie Jones :P

0

Diego Alves w tym roku skończy 28 lat.

0

Diego Alves albo Guaita.

0

Diego Alves by był mile widziany wg. mnie :) ale to tylko moje zdanie.

0

La Pulgaa.

jednego :)

0

jose, zmień psychiatrę bo ten cię oszukuje

0

@ Rumba de Barca

szmaty ze szmatrytu :)

0

on sobie do końca życia tego nie daruje.

0

również dołączam się do emotive ;)

0

atak marzeń: Neymar, Villa, Messi.

0

dziwne, przecież sportklub pokazywał CdR.. chyba się nie dogadali :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?