antymadrista1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban! - 1 tydz.
0
nie lekceważmy Lyonu bo mogą nam sporo namieszać
0
Hleb nic nie gra i nie będzie grał. Fuck! szkoda Andresa
0
W każdej plocie jest trochę prawdy ale średnia wieku milanu to 32 lata więc jeszcze nie jest dobry czas na przejście.
0
Nie lubie bo: 1) Franco, 2) Nic tylko kasa, 3) Dla kasy zrobią wszystko 4) Wieczne porównywanie do nich. Ogólnie mój nick mówi wszystko nie znosze tego klubu.
0
Na C+ nie są aż takie złe te komentarze bez przesady.
0
chcesz to odejdź bo już mam dość twojego dziwnego gadania. Robi zamieszanie żeby dostać jak najwięcej kasy od klubu. W Barcelonie każdy chce grać a Samu robi jakby łaskę żeby zostać. Zostanie na bank tylko że chce $$$$$$$$$$$$$
0
Dokładnie, trzeba w końcu coś zrobić z kryciem przy stałych fragmentach gry. Nie pierwszy raz źle kryjemy. Nikt nie kryje zawodnika przeciwnej drużyny który "zamyka" akcje.
0
wyszło zmęczenie meczami reprezentacyjnymi.
0
Henry-Villa-Messi do pomocy Henry'emu jakiegoś ofensywnego obrońce i git.
0
a to nie jest środkowy obrońca?
0
nie ma to jak wygrywać 1:0 po kilku setkach wybronionych przez Casillasa.
0
manchester tanio kupuje? haha dobre tylko że oni płacą w funtach. np Ferdinand 29,1 mln Ł, Veron (2001r) 28,1 mln Rooney 20 mln nie wiem czy az tak tanio.
0
Capello powoli wprowadza swój styl czyli wielką padake. Wczorajszy mecz Anglii to żenada. Brawo Hiszpania, brawo Xavi&Iniesta&Pique. Busquets jeszcze przyjdzie twój czas.
0
nieźle
0
Etusiu a co Mallorcą Manchesterem City, Interem, Uzbekami a teraz Marsylią PSG ???
0
Poprosze o cały mecz najlepiej w jednym pliku.
0
nie wiem czy 100 mln euro wystarczyłoby
0
szczerze mowiąc spodziewałem się po nim więcej, nie zachwyca
0
Guddy podoba mi się twoje podejście, szpaler jak najbardziej na Bernabeu miodzio i jeszcze dopier***cie im tam i będzie mega. Jak ja nie lubie tego realu.
0
Ten jak zwykle ma wytłumaczenie
0
bexley dobrze że mi powiedziałeś po co jest ta rotacja bo nie domyśliłbym się:/ lol Dziwne żeby grać cały czas tym samym składem. Pep podjął ryzyko zdobycia wszystkiego co się da, na ile wystarczy sił zobaczymy. Za wygranie CdR są małe pieniądze ale to zawsze prestiż i zadowolenie kibiców. Wygrać 3 rozgrywki to wynik który osiągnęli nieliczni i jeżeli nie będzie kontuzji kluczowych zawodników to jest na to szansa. Miałem na myśli to że odpuszczając Puchar Króla zmniejszamy szanse wystąpienia kontuzji. Wiadomo że każdy z nam chce żeby Barca wygrała wszystko co się da ale dla mnie najważniejsze jest zwycięstwo w LM i LH.
0
Spoko. Pożyjemy zobaczymy oby formy starczyło do końca maja. VeB!
0
klusek pomyśl sobie jak zaczniemy łapać kontuzje to tak samo będziesz mówić. Za puchar Hiszpanii są małe pieniądze lepiej wygrać LM
0
Nie podoba mi się to że grają co 3 dni. Trzeba było sobie odpuścić Copa del Rey
0
Ole!
0
Messi nie ma dobrego zmiennika i widać to gdy nie gra.
0
krystek dodałbym jeszcze Seville
0
j***e się w główce
0
Leo w realu to nie realne, gdzie jak gdzie ale tam to on nigdy nie zagra.