0

Królu nasz żebyś tylko byl zdrowy!

0

Ramos!!! co??? 2:0

0

Visca el Barca!!!!!!!!!!!!! Barca 2 real 0 i wszystko jasne i wytłumaczone. pozdrawiam wszystkie hały madryckie

Barca wróciła na tron i szybko go nie odda więc kolesie z madrytu powiem wam jedno: madrid carbon saluda al Campeon!!!! buahahaha

0

dzieki patrysss

0

w jakim języku jest komentarz??? Mecz widziałem ale chetnie jeszcze raz obejrzę

0

jedziemy z mierdami bez szacunku bez litości. Ma być miazga!!!

0

wygrajcie nie ważne ile możecie strzelić tylko jednego gola i wygrać a zmiażdżyć mozna real nie dając mu wyjśc z własnej połowy.

0

w Polsce tak płacą 1.5 na Barce a 5.0 na real

0

ten link nie działa serwer not found ;/

0

Wielkie dzięki

0

FC Barcelona - Real Madryt 2004-2005 3-0 skąd mozna sciągnąc ten cały mecz albo Real Madryt - FC Barcelona 2005-2006 0-3. Jest jakaś strona?

jesli ktoś wie to prosze wrzućcie link z gory dziekuje.

0

W Anglii piłkarze piją to jest normalne. Tyle ze on wypił za dużo albo ma słaby łeb.:p

0

trzeba byc ostrożnym za równo na boisku jak i poza nim.

0

na bank bedzie to klub z anglii jak zwykle. Stawiam na Chelsea

0

szkoda ze nie powiedział ze dzieki tej wygranej stać nas (szachtar) na zwycięstwo w tych rozgrywkach lol

0

W madrycie jest wielka fala załamania ale przecież tracą tylko 3 oczka do wicelidera. Myślę że jeśli Barca byłaby za realem to Schuster zachowałby posadę i nikt nie płakałby. Barca jednak jest ponad wszystkimi teraz i wynik zależy od ich motywacji. Czekam na GD wierze że mnie nie zawiodą.

0

Prawda co tu duzo pisac, tak bylo rok temu.;/

0

no to jeszcze nie wiadomo bo fuksiarze mogą się odwołać mimo wszystko tonący brzytwy się chwyta ale Barca ogoli ich na łyso w sobote:)

0

real zepsuł mi całkowicie poprzednie świeta, mam nadzieję na srogi rewanż a raczej zemste za te porażki. Żeby sobie to odbić Barca musi dosłownie zmiażdżyć real tak jak Valencie.

0

z realem bedzie 90 patyków

0

za tydzień prosze o powtórkę

0

Alves

0

wara! hołota gdzie macie swoich wychowanków?

0

15 mln funtów i można rozmawiać

0

Mes que un club!

0

Ten mecz to ma być zemsta za upokorzenie w poprzednim sezonie. Ma być walka o każdy centymetr boiska. Piłkarze muszą pokazać jak bardzo Camp Nou jest nieprzyjazne dla realu i za wszelką cenę próbować pokonać wroga!

0

chcieli mocnego rywala? Dostali tzn że to dobre losowanie dla nas heh

0

To jego najlepszy sezon od kiedy przybył do Barcelony, oby tak dalej Eidur

0

trener po meczu: nie mamy skrzydłowego na lewą stronę z prawą też nie najlepiej bo jak nie ma Messiego to klapa.

tyle

0

zagra Capel i nie ma się co cieszyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?