antymadrista1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Królu nasz żebyś tylko byl zdrowy!
0
Ramos!!! co??? 2:0
0
Visca el Barca!!!!!!!!!!!!! Barca 2 real 0 i wszystko jasne i wytłumaczone. pozdrawiam wszystkie hały madryckie
Barca wróciła na tron i szybko go nie odda więc kolesie z madrytu powiem wam jedno: madrid carbon saluda al Campeon!!!! buahahaha
0
dzieki patrysss
0
w jakim języku jest komentarz??? Mecz widziałem ale chetnie jeszcze raz obejrzę
0
jedziemy z mierdami bez szacunku bez litości. Ma być miazga!!!
0
wygrajcie nie ważne ile możecie strzelić tylko jednego gola i wygrać a zmiażdżyć mozna real nie dając mu wyjśc z własnej połowy.
0
w Polsce tak płacą 1.5 na Barce a 5.0 na real
0
ten link nie działa serwer not found ;/
0
Wielkie dzięki
0
FC Barcelona - Real Madryt 2004-2005 3-0 skąd mozna sciągnąc ten cały mecz albo Real Madryt - FC Barcelona 2005-2006 0-3. Jest jakaś strona?
jesli ktoś wie to prosze wrzućcie link z gory dziekuje.
0
W Anglii piłkarze piją to jest normalne. Tyle ze on wypił za dużo albo ma słaby łeb.:p
0
trzeba byc ostrożnym za równo na boisku jak i poza nim.
0
na bank bedzie to klub z anglii jak zwykle. Stawiam na Chelsea
0
szkoda ze nie powiedział ze dzieki tej wygranej stać nas (szachtar) na zwycięstwo w tych rozgrywkach lol
0
W madrycie jest wielka fala załamania ale przecież tracą tylko 3 oczka do wicelidera. Myślę że jeśli Barca byłaby za realem to Schuster zachowałby posadę i nikt nie płakałby. Barca jednak jest ponad wszystkimi teraz i wynik zależy od ich motywacji. Czekam na GD wierze że mnie nie zawiodą.
0
Prawda co tu duzo pisac, tak bylo rok temu.;/
0
no to jeszcze nie wiadomo bo fuksiarze mogą się odwołać mimo wszystko tonący brzytwy się chwyta ale Barca ogoli ich na łyso w sobote:)
0
real zepsuł mi całkowicie poprzednie świeta, mam nadzieję na srogi rewanż a raczej zemste za te porażki. Żeby sobie to odbić Barca musi dosłownie zmiażdżyć real tak jak Valencie.
0
z realem bedzie 90 patyków
0
za tydzień prosze o powtórkę
0
Alves
0
wara! hołota gdzie macie swoich wychowanków?
0
15 mln funtów i można rozmawiać
0
Mes que un club!
0
Ten mecz to ma być zemsta za upokorzenie w poprzednim sezonie. Ma być walka o każdy centymetr boiska. Piłkarze muszą pokazać jak bardzo Camp Nou jest nieprzyjazne dla realu i za wszelką cenę próbować pokonać wroga!
0
chcieli mocnego rywala? Dostali tzn że to dobre losowanie dla nas heh
0
To jego najlepszy sezon od kiedy przybył do Barcelony, oby tak dalej Eidur
0
trener po meczu: nie mamy skrzydłowego na lewą stronę z prawą też nie najlepiej bo jak nie ma Messiego to klapa.
tyle
0
zagra Capel i nie ma się co cieszyć