0

ile???

0

Gwiazda nie ale Crack tak;)

0

Maicon gra w 11 Brazylii

0

Dajcie to La MAsia do PL i już będzie jeden ośrodek więcej na Euro i pewnie byłby najlepszy hehe

0

dowcipniś

0

Super:)

0

as jest z madrytu więc nie ma co się dziwić... żenada

0

szacun na zawsze Frank. Zawsze będziemy Cię pamiętać z tej dobrej strony.

0

jeśli tak bardzo kocha Barce to zostanie. Dostanie 9/10 mln za sezon i bedzie zadowolony.

0

Niewypał z niego jak ...

0

Lahm out

0

Kluczowe to będą kontuzje. Jak nie złapią kontuzji kluczowi zawodnicy to liga jest nasza. Trzeba tez pamietac o copa del rey że teraz mecze bedą rozgrywane co 3 dni i o kontuzje nie będzie trudno. Pep musi odpowiednio rotować składem właśnie już od stycznia.

0

Z okazji sylwestra życzę wszystkim Cules wszystkiego najlepszego a drużynie niech się wiedzie tak jak w tym sezonie paź-grudz.

Visca el Barca!!!

0

To mi się podoba. Pełna koncentracja i nie popadanie w samozadowolenie. Oby tak dalej

0

Ronaldinho 2 nadchodzi wielkimi krokami.

0

warunki ma bardziej jak Aguero

0

Atletico rośnie w siłę

0

Mogł do dzisiaj siedzieć w Barcelonie:)

0

to Lippi znowu kadre trenuje? nie wiedziałem:/

0

młodych kupować max 23 lata jak się nadarzy okazja.

0

Olee!!

0

ten kataklizm to kontuzje jeśli nadejdą to pozamiatane.

0

co to to NIE!!! to wielki talent

0

nie ważne w jakim składzie wyjdą tą drużyną rządzi wspaniały trener i wie jak ustawić drużynę. Mecz będzie bardzo ciężki i nie ma co liczyć na jakieś wysokie zwycięstwo.

0

bedzie Chelsea na 100%

0

Frustrat nie? nie ma dla ciebie miejsca w Katalonii panie Drwalu (Navarro)

0

patryk ma trochę racji bo np nie mieć Eto i Messiego w takim maratonie jak ten grudniowy to bardzo cięzko byłoby wygrać. Młessi nawet jak gra słaby mecz i tak jest kryty przez dwóch obrońców więc jest więcej miejsca dla innych

0

a może do tego jeszcze Cesc, Kaka, Krystyna C7, Tevez,

kupujmy kupujmy bo idą święta i trzeba prezenty! Kto chętny niech sie pochwali przed dziennikarzami obiecujemy że kupimy bo my jestesmy real i my lubimy kupować:)))) hała

0

Huntelaar, Benzema Raul Saviola RvN ktoś jeszcze?

0

jest Pique i Caceres

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?