antymadrista1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ile???
0
Gwiazda nie ale Crack tak;)
0
Maicon gra w 11 Brazylii
0
Dajcie to La MAsia do PL i już będzie jeden ośrodek więcej na Euro i pewnie byłby najlepszy hehe
0
dowcipniś
0
Super:)
0
as jest z madrytu więc nie ma co się dziwić... żenada
0
szacun na zawsze Frank. Zawsze będziemy Cię pamiętać z tej dobrej strony.
0
jeśli tak bardzo kocha Barce to zostanie. Dostanie 9/10 mln za sezon i bedzie zadowolony.
0
Niewypał z niego jak ...
0
Lahm out
0
Kluczowe to będą kontuzje. Jak nie złapią kontuzji kluczowi zawodnicy to liga jest nasza. Trzeba tez pamietac o copa del rey że teraz mecze bedą rozgrywane co 3 dni i o kontuzje nie będzie trudno. Pep musi odpowiednio rotować składem właśnie już od stycznia.
0
Z okazji sylwestra życzę wszystkim Cules wszystkiego najlepszego a drużynie niech się wiedzie tak jak w tym sezonie paź-grudz.
Visca el Barca!!!
0
To mi się podoba. Pełna koncentracja i nie popadanie w samozadowolenie. Oby tak dalej
0
Ronaldinho 2 nadchodzi wielkimi krokami.
0
warunki ma bardziej jak Aguero
0
Atletico rośnie w siłę
0
Mogł do dzisiaj siedzieć w Barcelonie:)
0
to Lippi znowu kadre trenuje? nie wiedziałem:/
0
młodych kupować max 23 lata jak się nadarzy okazja.
0
Olee!!
0
ten kataklizm to kontuzje jeśli nadejdą to pozamiatane.
0
co to to NIE!!! to wielki talent
0
nie ważne w jakim składzie wyjdą tą drużyną rządzi wspaniały trener i wie jak ustawić drużynę. Mecz będzie bardzo ciężki i nie ma co liczyć na jakieś wysokie zwycięstwo.
0
bedzie Chelsea na 100%
0
Frustrat nie? nie ma dla ciebie miejsca w Katalonii panie Drwalu (Navarro)
0
patryk ma trochę racji bo np nie mieć Eto i Messiego w takim maratonie jak ten grudniowy to bardzo cięzko byłoby wygrać. Młessi nawet jak gra słaby mecz i tak jest kryty przez dwóch obrońców więc jest więcej miejsca dla innych
0
a może do tego jeszcze Cesc, Kaka, Krystyna C7, Tevez,
kupujmy kupujmy bo idą święta i trzeba prezenty! Kto chętny niech sie pochwali przed dziennikarzami obiecujemy że kupimy bo my jestesmy real i my lubimy kupować:)))) hała
0
Huntelaar, Benzema Raul Saviola RvN ktoś jeszcze?
0
jest Pique i Caceres