0

Sprzedać to trzeba co najwyżej Henry'ego a Eto'o strzela jak tylko ma zdrowie. Lepszego napastnika nie kupimy bo nikt nam nie sprzeda zawodnika klasy Eto'o nawet za 40 mln euro.

0

Przecież Marquez wygrał turniej rzutów wolnych (chyba przed wakacjami) więc myślę ze on powinien wykonywać rzuty wolne. R10 był dobry dopóki miał formę później to już była padaka z tymi jego wolnymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?