antymadrista1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedać to trzeba co najwyżej Henry'ego a Eto'o strzela jak tylko ma zdrowie. Lepszego napastnika nie kupimy bo nikt nam nie sprzeda zawodnika klasy Eto'o nawet za 40 mln euro.
0
Przecież Marquez wygrał turniej rzutów wolnych (chyba przed wakacjami) więc myślę ze on powinien wykonywać rzuty wolne. R10 był dobry dopóki miał formę później to już była padaka z tymi jego wolnymi.