4

Trump ogłosił wielkie porozumienie z Iranem i odblokowanie cieśniny Ormuz. Czyli doprowadził do tego co było normą przed ich agresją na Iran, a teraz motłoch ma być za to wdzięczny i traktować jako sukces. Pisfederacja dzisiaj nie zaśnie :]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944 motłoch łyknie i zacznie celebrację. trumpiści to najgłupszy sort człowieka w każdym kraju.

2

@norbi77 ja nie twierdzę, że Holandia jest bez winy, tylko mnie śmieszą ci co płaczą jakie mecze są nudne, a potem cieszą się, że gówniane drużyny urywają punkty. Przecież Japonia to dzisiaj był żart. Taki w stylu Bordalasa.

4

Holandia próbująca grać w piłkę zła. Japonia grająca totalny antyfutbol przez 90% meczu bohaterowie labamby. A potem chlip, chlip czemu ta piłka taka nudna i defensywna :]

2

@Comentateiro Bayer full czy coś lżejszego?

8

Fajny ten Summerville. Chociaż jak słyszę to nazwisko to widzę przyczepowe osiedle Chłopaków z baraków. Jakoś podobnie brzmiało.

1

@norbi77 zachować spokój i nie rzucić się na wariata

3

@norbi77 o tym mówiłem. Spokojnie kąsać ten gówno-futbol japoński.

2

Japonia to dzisiaj Atletico Simeone gdzie asystentem jest Bordalas. Absolutny gówno-futbol i oby to nie dało im nic.

1

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro "A nawet Ty nie jesteś bardziej holenderski niż Holendrzy" Panie kochany ja jestem bardziej koemanowski niż Koeman :]

2

Nie powiem żebym był spokojny przed tym meczem. I nie chodzi o dwa sparingi Holendrów przed Mundialem, bo one niewiele mówią, ale Japonia to zawsze zaskakujący i wymagający przeciwnik.

0

@Lordzi mnie bardziej zaskoczył brak Kazuyoshi Funaki i Hideharu Miyahira

1

@Gibbon_FCB Malen czaruje w Romie, ale w reprezentacji to jego nieskuteczność już jest legendarna. Oby przełamał to w tym turnieju, bo to bardzo fajny grajek.

0

@Encore odbiła palma patyczakowi.

0

póki co to wygląda to tak, że jedyne co Anczelot wyciągnął z tej reprezentacji to pieniądze.

1

@norbi77 no mi się wydaje, że chodzi o to, że dalej nie było już nic. Mijając ostatniego obrońcę teoretycznie sytuacja sam na sam. Dodatkowo faul tylko i wyłącznie taktyczny. Ja bym uskładał z tego czerwo i wybronił sędzika.

6

@MoralnyKarzel to tylko piłka, a niestety w prawdziwym świecie Amerykańczycy ciągle zabijają Iranowian na rozkaz Izraelian.

5

@Arkon Nigeria nie mogła awansować, bo za bardzo kojarzy się z Negreira. Not on Perez watch.

0

Ale głuptaski z tych Erpeańczyków :]

3

@barcelonaLM Hegseth to może zapowiedzieć wieczorek w Monarze. On tylko przekazuje decyzje Bibiego. Już nawet sleepy orange pomijają.

22

Absolutne kino. Ta panika Pereza znowu pokazuje jak Laporta go zniszczył psychicznie. To właśnie dzięki pierwszej kadencji Żoana Perez przestał być prezesem Madryli na kilka lat. Płacenie 15 baniek za wypalonego, wyrzucanego z każdego klubu Mourinho to już taki ostatni podryg w agonii. Madryle strzelili sobie w łeb dając Perezowi kolejne lata prezesury [obstawiam, że nie skończy tej kadencji] a my się tylko możemy cieszyć. Siwy Portugol zacznie od szukania kreta, a ten casting zawsze był zabawny.

1

@R-Dinho jakby Bosak powiedział, że 3x3= -658 to pewnie też byś znalazł na to wytłumaczenie. Bardziej niż meczetów trzeba bać się sekciarzy.

0

@Tasde zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz. Nie zajrzeli do dupy, tam miałem trumpializm.

10

@BillyButcher tyle lat wojny Ukrainy z orkami, tyle lat wojny hybrydowej Polski z orkami, a ludziki dalej nie wiedzą o co tu chodzi... No, ale im Miller powiedział, że orki nie zaatakują NATO to tak musi być :] ten sam Miller, który przewidywał, ze nie zaatakują Ukrainy w 2022

1

Komentarz usunięty

0

@Dari0G ale powiedz mi czemu poza "pisfederacką" częścią? Kto dzisiaj jest najbardziej antyukraiński? Konfa, a widząc jej sukcesy na tym polu to samo robi najbardziej obrzydliwa postać polskiej sceny politycznej czyli Jarosław K. . Konfa i Pis to Pisfederacja zachowując jeszcze kolejność sondażowego poparcia. I właśnie tego elektoratu bożkiem stał się Leszek Miller, którego bardzo lubię słuchać, ale to nie znaczy, że wszystko chłonę jak prawdę objawioną.

4

@Kgorecki2500 KK jak zwykle pod rękę z oprawcą :]

2

@Kozinho. ależ to jest piękne jak bohaterem i idolem polskich pisfederatów został dziadek-komunista Miller, któremu z wiadomych względów bliżej do agresora. Pamiętam jak kilka dni przed atakiem orków w 2022 siedział w studio i opowiadał, że to wszystko to zasłona dymna, a Europa się nabiera, że będzie jakiś atak :] teraz to samo mówi o potencjalnym ataku na kraj NATO. No, ale ważniejsze niż przetrwanie jest kopanie i ekshumacje. Zawsze priorytetem jest historia, a nie przyszłość. Przynajmniej dla imbecyli.

Edit. Nie, nie bronie Zelenskiego, bo uważam, że robi kretyńskie rzeczy nawet ze swojego punktu widzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?