1

Real "zero tituli" Madryt

24

Messi jak zwykle jeden z pierwszych z gratkami. On ciągle żyje tym klubem.

0

@norbi77 no przecież Święcicki powiedział w trakcie meczu, że ich celem tutaj było nie przegrać wysoko, nie zostać upokorzonym manitą. Jestem w stanie to uwierzyć patrząc jak beznadziejne to truchło jest.

0

Dobrze wychowane Brokuły całujące herb Barcy. No i ok :]

5

A oni mi jakiegoś Fonta chcieli sprzedać co ma perfekcyjny plan, ale zmienia go co minutę. Tylko tłuściutki Lapi!! Tylko piękny Joan!!

7

To są te momenty kiedy znowu sie ma mentalnie naście lat i cieszy jak dziecko. VeB!!

15

a ja myślę, że on swój iloraz inteligencji zobrazował kibicom.

0

Komentarz usunięty

8

Te ploty o zabieganiu o Jose u rządowych to jest taki swąd desperacji, że głowa mała. Absolutnie nic nie przemawia za tym żeby to się miało udać. Jego czas w Realu to była porażka, już nie tylko chodzi o wyniki, których nie było, ale i ogólny syf który po sobie zostawił. Tam Perez legendy klubowe potraktował jak śmieci, bo Portugol miał urojenia. Druga sprawa to, że on jest trenerem skończonym. Od dawna na drugim torze i tam sobie nie radzi. Teraz podnieta, bo z Benfici zrobił wicelidera tabeli. Tylko oni byli też wice w zeszłym sezonie. Niby nie przegrał do tej pory w lidze, ale 10 remisów mistrza nie da. Jeszcze inna sprawa to jego charakter. To cwaniakowanie i średniowieczne metody były dobre naście lat temu. Teraz jak czytam, że on ma ich za jaja wziąć to mnie śmiech ogarnia. Problemem tych gwiazdek jest właśnie brak jaj. Jak będzie trening za mocny to polecą z płaczem do Pereza, jak ściągnie w trakcie meczu to wywiad z influenserem. Mam wielką nadzieję, że zdemenciały Perez popełni ten kolejny z rzędu gigabłąd i go zatrudni.

5

@Eklerek pijak, który 2 tygodnie nie pije i wyzywa wszystkich od pijaków. Jak pomyślałeś o browarze w 2017 to jesteś w 5 stadium uzależnienia.

1

@urbipl jewish aliens

6

@macio_944 złomowania Batyra ciąg dalszy.

4

Do niedzieli to jeszcze kilka nagłówków pewnie wleci. "Mbambe podpalił Pereza", "Winicjusz oskarża Rydygiera o rasizm"

3

@AmigoBlancos tam co drugi to kret. Taki gatunek z -yn na końcu.

7

@lithotripter @Safrani no dokładnie, autor twita chyba nawet nie wysłuchał tego nagrania...z resztą widać, że nie tylko autor twita bo wyżej też już mamy takich samych. Dostali przekaz i jazda. Masakra jak się manipuluje małpkami dzisiaj łatwo.

1

@BHAFCB w weekend chcę sobie "Królestwo zwierząt" z tamtego roku wciągnąć.

0

@Irmscher10 Karol to Ty? :]

1

@JimMorrisonFCB czytałem niedawno z nim wywiad i mówił, że właśnie takie myślenie o przyszłości nie pozwala mu się zestarzeć.

5

Piątunio zawsze piękny, ale dzisiaj piękny po stokroć. Sir David Attenborough osiągnął wiek, który się nazywa wiek. Wielki, zacny człowiek, niezrównany propagator nauki w wielu dziedzinach. Wciąż w świetnej formie i oby tak zostało jeszcze długo.

1

Inteligencja boiskowa idzie w parze z tą życiowa.

4

Tłumaczenia Valverde brzmią jakby Karynę konkubent napierdzielał, ale rodzinie trzeba wersję lekko podrasować, bo jednak łobuz, ale kocha. Coś czuję, ze jutro stolik wróci i mu poprawi za publiczne zwierzenia.

4

@Hellrider już tak upokarzani są ci wyznawcy pisfederaccy, tak plują im w pysk, tak testują ich poddańczość jako maszynek do głosowania, a refleksja wciąż nie nadchodzi...

45

@Safrani to referendum przeprowadzi przed czy po tym jak obniży ceny prądu o 30%?

1

Dobra, powoli czas na bramkę Bayernu żeby tu się jakieś emocje zaczęły dziać.

2

@Safrani a jestem w stanie w to uwierzyć, bo dno zostało osiągnięte Nawrockim, a Mejza ma potencjał bycia jeszcze niżej.

2

@tbas jak ktoś mógł oddać głos na ten ryj. Złodziejstwo i przekręt na nim wypisane

4

@tbas motłoch niewątpliwie rozumie decyzję Nawrockiego. To wszystko dla Polski, żeby polski rolnik, na stole z polskiej dykty, i tak dalej. Im tyle wystarczy :]

3

@Dari0G zawsze patrząc na niego widzę ich dwóch:]

20

I bardzo dobrze. Niech ten pajac o twarzy Rona Perlmana i fryzurze Rutkowskiego wypierdziela, bo nie zasłużyli nawet na półfinał.

4

@Safrani on i jego gang olsena liczyli to jako wartość bezwzględną, bo Karol jest zawsze bezwzględny i twardy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?