arasz1819
Dołączył/a: luty 2012
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
studio Canal+ wie jak zabić atmosferę po takim meczu i nastroić przed jutrzejszym spektaklem.
25
I to jest piłkarski orgazm. Po to powstała piłka. Dla zabawy, dla kibiców. Panie Lucho i Panie Kompany aj lawju bastards.
1
@jacobFCB nie otwiera mi tego linka, ale chyba wiem o którym mówisz. taka dwurura?
1
@jacobFCB ja lubiłem walić w plecy z tej grubej srebrnej rury z czerwoną końcówką, nie pamiętam jak to się nazywało.
2
@jacobFCB no. A jeszcze to latanie po pustych mapach tylko z kilkoma sąsiadami i naparzanie się całe noce.
1
@Cochise tego nie kojarzę. A z kolegami po takiej miedzydomowej sieci, bo internet raczkował, tłukliśmy sie w Quake 2 i 3. To byli czasy.
3
@Cochise najdłużej to w mojego pierwszego czyli CM 01/02, a potem 03/04. W te definitywnie najwięcej, ale potem w każdą następna edycje też sporo. Dużo godzin tez spędziłem ze Strongholdem, a wcześniej z Age of Empires 1 i 2.
3
@Cochise football manager, dawniej championship manager. Jakieś milion godzin :]
2
@kamyk_23 no dokładnie, ale @michal26 bidny już stracił tylu idoli powiązanych z konfą i skompromitowanych, ze musi tam ich jakoś sztucznie dzielić :] co tam, ze Braun gdyby nie wystartował na Prezydenta to nie musiał by swojej konfy tworzyć. O tym nie wolno mówić.
7
@macio_944 chłop skończony od dekady, ale z wicemistrza Portugalii stworzył najprawdopodobniej.... wicemistrza Portugalii i niektórym znowu palma odbiła.
4
@Jakchcesz czemu Brauna? Chyba Konfederacji. To w końcu jedno środowisko.
5
@Marusek wszystko co mówił prof. Dudek o nim i o tym co bedzie robił niemal 1 do 1 sie dzieje. Także jeszcze sporo ciekawych rzeczy przed nami, bo sekciarze by zagłosowali na trynkiewicza nawet gdyby im Kaczyński kazał.
3
@Aragorn33 tak to jest jak twoje wpisy najpierw Ambasador USA musi przyklepać :]
1
@Konradowskyy jeszcze zatęskni za białoruskim mirem :]
1
@Kgorecki2500 z reżimu Łukaszenki pod reżim Tuska.
1
@turhiay znowu nie wytrzymałeś ciśnienia, bo ktoś ze złodzieja kawalerek się śmieje? Szok :]
20
@Azazel_Pazuzu seria porażek Nawrockiego zaczyna być imponująca nawet na tak ograniczonego typa jak on. No, ale kopiuje wszystko od Trumpa więc i dwór to musi być zbieranina niekompetentnych potakiwaczy.
1
@escarabajo wiadomczak, ale mógłby coś jeszcze Pan Włoch w profesjonalnej piłce podziałać.
1
@Kgorecki2500 przydałby się jakiś lepszy reżyser tych zamachów, bo z każdym kolejnym coraz słabiej :]
0
@escarabajo wybitny wyczyn to chyba nie jest, jak oni trzeci raz z rzędu i piąty w ostatnich sześciu latach mistrzami :]
4
@Jakchcesz nie tylko przekręt, ale jeszcze logiem nawoływanie do przemocy wobec tych biednych skorupiaków :]
1
ej panie bramkarz...kup se mózg. tak się wybija w b-klasie.
1
@Bykunn długi czas się wstrzymywałem od jednoznacznej oceny, bo to skomplikowany konflikt i taki niejednoznaczny był. Jednak po tym jak Izreal pozwolił zabić swoich obywateli w tym ataku Hamasu na tą imprezę w 2023 roku żeby tylko mieć pretekst, to juz nie mam wątpliwości. Jeszczy gdyny się naród buntował, ale buntują się tylko Żydki za granicą. Te z państwa, które leży tam gdzie chce ciągle popierają tego zjeba.
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
@Kgorecki2500 nie uwierzę póki sekcja zwłok tego nie potwierdzi.
1
@RosjaninBut a co to guru "intelektualne" polskiej prawicy zwątpił w swojego pomarańczowego pana? Nie ładnie. Jeszcze za chwilę przyzna, że wstrętne lewactwo [czyli każdy kto ma inne zdanie niż on] miało rację. No proszę...
1
@blakkudium Ło Panie. Powrót do miłości amsterdamsko-katalońskiej zawsze.
0
@wawrzyn1 przejeżdżały inne auta, bo to właśnie inni kierowcy wezwali pomoc. Nie masz zielonego pojęcia o tym co się wydarzyło, brzmisz jak max kolonko z pomieszczenia na szczotki. Szkoda mojego czasu.
0
@wawrzyn1 wypunktuje tylko kilka rzeczy, których i tak nie uznasz, bo już widzę z kim mam do czynienie, ale tak dla siebie to zrobię.
1. Zadałeś sobie chociaż trud zobaczenia na google maps jak wygląda ta droga? To nie jest żadna leśna, pusta droga, tylko zwykła dziurawa asfaltowa droga jakich pełno i do tego regularnie uczęszczana przez wiele aut. A to, że dookoła jest las nie czyni z niej opuszczonej, zapomnianej. Zakładam, że powielasz brednie, które już usłyszałeś więc polecam zobaczyć.
2. Skąd wiesz z jaką prędkością jechało auto, że piszesz, że szybko? Zdajesz sobie sprawę, że jak się jedzie bez kasku to nie potrzeba wielkiej prędkości uderzenia żeby sobie zrobić krzywdę? Gdzie są podane dane o prędkości auta, daj mi żródło chyba, że też dane "z głowy". Tam można było jechać 60km/h. Tyle to aż nadto żeby zabić rowerzystę.
3. Pisanie, że jak ktoś zasłabnie i zjedzie na przeciwny pas ruchu to CUD to już skrajna głupota, bo to wręcz najczęstsze zachowanie, szczególnie jak droga jest wąska.
To tak na szybko ile kretyństwa w tym co napisałeś, a znalazł bym więc jak choćby Lepper. W przeciwieństwie do Ciebie nie muszę otwierać oczu, bo mam je otwarte cały czas, a nie tylko jak coś się wydarzy i ktoś mi powie co mam myśleć.
0
@wawrzyn1 ok, ok Antonii. Masz jakiś lepszy dowód niż koledzy z "Kłocka"? Czy chłopski rozum prowadzi? Jeżeli pojawią się jakieś niepokojące sygnały ze śedztwa, jakieś dziwne rzeczy to będzie można się zastanowić, ale pisanie dzisiaj, że to nie przypadek to kretyństwo i nic więcej.