1

@norbi77 tradycyjnie stan zdrowia się pogarsza jak dupsko się pali. Bardzo przebiegła ta choroba.

0

@Cochise nie wiem kto, ale to sie nie stanie oficjalnie zanim wojna sie nie zakończy/zawiesi. Chyba nikt nie bedzie takim samobójcą. Merz jest pragmatyk wiec moze i on.

1

@Cochise nam wolno trochę więcej, bo piszemy sobie na forum. Polityk, który by tak napisał jest w dupie. I dobrze, bo pewnych rzeczy motłoch nie może słyszeć/widzieć

2

@Peciak 3/4 wpisu bardzo konsyliacyjne i nawet sensowne, ale musi na koniec być szpileczka, która jednak pokazuje gdzie @Peciak jest partyjny chłopak :]

No ja byłem w żałobie po zwycięstwie Trumpa. Dalej jestem, co mnie utwierdza w tym, że miałem rację.
Rozumiem, że Ty wspierałeś Trumpa i dalej jesteś z tego dumny?

11

@Cochise czerwoni tysiąc. jak nie sprzeda swojego jestestwa jakiemuś partyjnemu kanału zeru to zgoda pełna. Dziennikarz ma niuchać wszędzie, a nie tylko tam gdzie zapłacą.

2

@fart może część ludzi przejrzy na oczy, chociaż wątpię. Tam beton to taki, że wszystko łyknie.

0

@Cochise zacznę od końca i to Ci się nie spodoba. Otóż do jakiejś współpracy z ruskimi wrócą wszyscy. Zabrzmi to absurdalnie, ale nawet Ukraina, która by się utrzymała niepodległa. W 1945 jakbyś komuś powiedział, że za 10-20 lat zaczniemy być z Niemcami gospodarczo łączeni, a za 80 oni będą naszym największym biznesowym partnerem, to by się w głowę pukną. Tak będzie czy tego chcemy czy nie. I ja pomimo nienawiści do ruskich chętnię wezme ich tańsze wyroby tylko bez uzależniania się. Dzisiaj czytam jak to wszystko co braliśmy od nich było złe. Nie, złe to było uzależnienie się. Oczywiście, że handel z nimi to wspieranie ich machiny zawsze nastawionej na wojnę, ale jeżeli nasza część przemysłu też taka będzie to jakoś się będzie równoważyć.

13

Następnie zapowiedział, że Węgry będą silnym sojusznikiem w Unii Europejskiej i NATO. — Zgodnie z obietnicą, odbudujemy również współpracę Grupy Wyszehradzkiej. W tym duchu moja pierwsza podróż zaprowadzi mnie do Polski, aby umocnić tysiącletnią przyjaźń polsko-węgierską — przekazał.

A Prezydent Polski i jego szef z PiS wspierał tego, który z pierwszą wizytą udał by się do Moskwy w celu złożenia raportu i donosów. Ani Orban, ani Szijarto nie podważyli nagrań. Przyznali się do bycia ruską wycieraczką i szpiegiem.

0

@Cochise No ok, ale kim będzie Macron który nie ma poparcia własnego kraju? Można mu dać stanowisko jakieś unijne i udawać, że jest ważny, ale ta prawdziwa władza u nas bierze się z zaplecza ludzi, których masz za sobą. I ja bym chciał żeby on dalej coś znaczył we Francji, ale tam nastroje idą grubo w skrajne prawo. Nie powiem, trochę sobie obiecuje po porażce Orabana, bo jednak to potężny policzek dla tej dziwnej, antyunijnej koalicji.

11

@Jakchcesz czyli gówno wiesz. Dzięki labambie dowiedziałem się, ze to Pisfederacja wygrała na Węgrzech. Resztę rozwinie prof @Roobo

2

@norbi77 no powiem szczerze, że jebłem :]

1

@Cochise No masz rację, że wiele spraw mimo okoliczności jest dalej forsowane. Ale co mam powiedzieć? Że przez to zostańmy paziami ruska? Polska nie ma alternatywy, albo wpływ Zachodu, albo wracamy pod but ruska. Ten ETS na razie odłożony, może uda się to mocno ograniczyć, atom ma wracać, bo nawet Niemcy przyznały, że to błąd. Co do Macrona to ja doceniam jego asertywność na arenie międzynarodowej, ale on zaraz moze zostać zdmuchnięty we własnym kraju. Budowanie parasola atomowego z Francją nie było by głupie, ale z Francją rządzoną przez ultrasów prawicowych może być ryzykowne. Trochę tchnęła dobrej myśli we mnie Pani Meloni, która też miała być totalną wariatką, a jednak dzisiaj pokazuje fucka Trumpowi kiedy nasz wielki osiłek z Pałacu przed nim dalej klęczy.

8

@Roobo SLD to też był Tusk? Czy Kaczyński? Peron to Ci dzisiaj odjechał ziomuś zanim dworzec zobaczyłeś na widnokręgu.

0

@Szicek10 jestem ladyboyem na Podlasiu. Bezrobotnym.

1

@Cochise Zacząłbym tak, że sojusze to bardzo rzadko kończą się tym finalnym "sprawdzam", a więc ich siła polega głównie na odstraszaniu samą retoryką i siłą słowa, drobnego czynu. Tymczasem imbecyl Trump rozsadził to zaufanie pomiędzy partnerami więc dla mnie już nie ma żadnego sojuszu z Ameryką, bo putin widzi to samo co my. Papierek nie ma znaczenia. Czy USA formalnie będą w NATO czy nie, oni już dali znak, że nic nie zrobią. Jesteśmy sami obecnie. Ale czy tylko Chiny są alternatywą? No nie. Dzisiaj zakładam, że ani USA nie będą agresorem militarnym na nas, ani Chiny, zostaje Rosja, która nie jest w stanie nawet takiej Europie zagrozić. Oczywiście zakładam, ze europejska część NATO dalej działa. A za kilka, kilkanaście lat, jeżeli Ukraina dalej będzie ich wykrwawiać z naszym wsparciem, to jesteśmy w stanie zacząć być graczem, który sam się obroni. Oczywiście w UE dochodzi masa zmiennych, bo demokracje są wolniejsze i bardziej nieprzewidywalne. Dlatego kiedyś Ci pisałem, ze ja jestem za większą integracją, bo tylko to nam gwarantuje wspólne cele.

@maroon najpierw zapytaj chociażby kolegę @Roobo czy jest ze mną w pokoju.

13

LaBambowi Pisfederaci zaczynają narrację, że wygrali na Węgrzech :] no trzeba przyznać, ze Trump byłby dumny. On też teraz, jak stwierdził, blokuje Ormuz.

46

@Roobo biedny Roobo nie wie o co w tych wyborach chodziło, ale dla Konfy jeszcze raz się skompromituje, bo co to raz więcej czy mniej.

1

@Kgorecki2500 no on już sojusz polsko-szwedzki chciał rozsadzić kradnąc patelnie z IKEI.

0

@MessiForeverTheBest troszkę to podejrzane, że Orban tak szybko, tak łatwo, tak na lajcie. Może wierzy w swoją betonoze wszystkich instytucji.

4

@Roobo konserwatystami to się określa połowa Europy. Jak tylko na tym zbudowałeś swój przekaz to muszę Cię zmartwić.

3

@macio_944 Wagę tych wyborów pokazuje zaangażowanie zewnętrzne. Combo z Choroszczy czyli USA, ruska swołocz i PiS. Wszyscy po jednej stronie. Czyli ci, którzy oskarżają tych drugich o zabicie Prezydenta, no, ale dla Orbana przymkną oko.

0

@Irmscher10 odwrócony Midas. Lider światowego, prawicowego oszołomstwa. Szachy 6D w trzeciej gęstości, które pojmują tylko wtajemniczeni. Trump to nie jest pół-Bóg, to Bóg jest troszkę Trumpem. U nas otoczył swoim majestatem Pisfederację i Nawrockiego, a oni odpowiedzieli mu jakże suwerennym pełnym poddaństwem :]

1

@Irmscher10 zakończył potencjalną wojnę domową na Węgrzech.

5

@Comentateiro nie zapominaj do kogo oni to kierują. Tam złodzieja nazywasz opiekunem i oni to chłoną.

1

@Kapitan hawk a po midtermsach do rosji :]

1

@Cochise Musi i to nawet bardziej niż mniej.

9

@Rastafarnianin ale za to włączyła zbiórkę na kolejny wóz transmisyjny, bo ten stary ma już pół roku.

1

@Cochise tylko, ze Orban nigdy nie był solidnym bezpiecznikiem, bo jak trzeba było to go zawsze i tak Bruksela przekupiła czymś. Twardy był jak chodziło o interesy ruskich w UE więc nie rozpatruje go w takich kategoriach. Co nie znaczy, że czasami przydałaby się merytoryczna opozycja dla niektórych pomysłów.

0

@Aragorn33 Nawrocki znowu przeciwko własnemu krajowi? Ostatni raz byłem tak zszokowany po karnym z dupy dla Realu.

0

@Cochise tam wymiar sprawiedliwości jest zabetonowany bardziej niż u nas więc to pociąganie do odpowiedzialności może być nie tyle niechciane co niemożliwe. No, ale zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?