arasz1819
Dołączył/a: luty 2012
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Sąd Pierwszej Instancji w Brukseli orzekł, że Polska musi zrealizować umowę z koncernem Pfizer na zakup szczepionek przeciwko COVID-19. Według wyroku, polski rząd ma zapłacić firmie 5 mld 644 mln zł oraz odebrać pozostałe dawki preparatu. Spór trwa od 2022 roku, kiedy Polska odmówiła przyjmowania kolejnych transportów.
No to zaraz 800+ będzie w szczepionkach wypłacane. Może i dzieci będą głodne, ale jakie zdrowe.
0
@Aequlibre powiedz jej, że Ty w pracy, a ona w domu.
1
@chosenone tak jak pewien ziomuś w 2017 mówił, że atak ruskich na Ukrainę musi być w przeciągu 5 lat. Jemu głównie to z wyliczeń demograficznych wyszło. Trafił? Trafił. Nikt już później o nim nie słyszał.
4
@unic Leonard Krasulski
@norbi77 oj zaboleć go musiało, bo znany z rejtanowskiej obrony pisfederacji :]
3
@norbi77 ta wąsata bateria jest zajebista. Od 50 lat poseł. Nikt go nie zna, on się na niczym nie zna, wykształcenie podstawowe, udzielił przez te lata może ze 2 wywiady i się w nich skompromitował, aktywność poselska polega na siedzeniu. No, ale to kolega jarkowy.
0
@Encore zestarzał się i wygląda jak taki wujek Kazik.
6
Ponoć kolejnym selekcjonerem reprezentacji Włoch ma być Paolo Cozza.
1
@FcPortoFan1999 eksperci w studio już go jadą. Nie ma litości dla dzieciaka
2
@RozowaPantera a to już z Wetomatem gadaj.
0
@Eklerek tyle wygrać
2
@FcPortoFan1999 no nie da się ukryć.
7
@RozowaPantera
2016 (PiS) umarła moja babcia
2024 (PO) nie umarła moja babcia.
1
@FcPortoFan1999 jak wyczekał papudrak :]
5
Lewy jutro kwiaty, łzy, pożegnalne patelnie, bajlando, a już we wrześniu razem z Grosikiem w pekaesie na Narodowy grać tiki taki w Lidze Narodów.
1
@Cochise w końcu pomarańczowa szajba ma jakieś karty.
6
Duny sruny też nie jadą na Mundial.
1
@jacobFCB sam Bibi przyznaje, że namawiał wszystkich prezydentów po kolei do ataku na Iran i żaden się nie zdecydował. Powiem szczerze, że zaczynam się spodziewać po Izraelitach rzeczy jeszcze gorszych, bo nie mają żadnego hamulcowego, a tam też rządzą kompletne świry.
3
@Kgorecki2500 doczekał Netanjahu najgłupszego Prezydenta USA za swojej kadencji i moze robić co chce. Parę zdjęć z wyspy Frankensztajna z pewnością tez pomaga trzymać pomarańczowego na najwyższych obrotach swojej głupoty.
3
@macio_944 ależ marnotrawstwo. Można by za to 3 razy przystąpić do najwspanialszej, najcudowniejszej Rady Pokoju.
2
@Cochise Wczoraj z kimś tutaj pisałem o tym jak ja w polityce już niczego nie wykluczam po akcjach typu Brexit, Trump itp i też na temat Węgier mam pewną rozkminę. Brałbyś pod uwagę taki scenariusz, że Orban widząc, że się zużywa zaczyna budować swoją "opozycję", która przejmie władzę od niego? Ten lider Tiszy to przecież jeszcze niedawny Fideszianin. Jakby tak się pobawić w Machiavelliego to można by się doszukiwać takiej zagrywki. Skrajnie nieprawdopodobna, ale kiedyś wiele rzeczy takowych jednak się ziściło.
10
@Cochise 16 lat rządzenia. Co chwilę słyszymy jak dobija deale z UE żeby tylko nie blokować wielu rzeczy. I tak od wielu lat, nawet przed wojną. To ja się zapytowywuje gdzie są frukta z tych deali? Czemu kraj jest tak biedny skoro on tak świetnie zarządzał i grał na wszystkich fortepianach? To jest wielka tajemnica wiary. Wiary w Orbana.
12
Oj pali się pod Orbanem na Węgrzech. Widać, że porażka jest realna, bo mobilizacja z każdej strony, która może pomóc. Trump, Nawrocki, a dzisiaj Kaczyński z jakimś wywiadem dla madziarskiego odpowiednika Republiki. Czy takie persony są dzisiaj pomocą to inna kwestia, ale niewątpliwie próbują pokazać swoją solidarność. Fajnie by było zobaczyć Węgry uwolnione od tego człowieka, bo to piękny kraj, bliski nam, a doprowadzony wg AIC (Actual Individual Consumption-coś bardziej miarodajne niż PKB na głowę) do podium na najbiedniejszy kraj UE. Korupcja, oligarchia i wszystko co najgorsze z Rosji można wziąć to Orban brał.
1
@Natenczas wydawało się, że to wypożyczenie to z automatu tchnęło w nich życie. Żałowałem, że jednak nie został, ale po latach w którejś książce czytałem, że on się nie odnajdywał w szatni. Wiadomo, że z wiekiem zmienia się kibicowanie z takiego wariackiego na już spokojniesze. Kiedyś porażki w klasyku roztrząsaliśmy tygodniami.
2
@Natenczas z głowy wybudzony z 3-letniej śpiączki jestem w stanie skład podać i oczywiście pięknego Rijkaarda na ławce. Wtedy jeszcze nie sądziłem, że za chwile zostanie trenerem mojej Barcy i odmieni jej chude lata w coś pięknego.
6
Ostatnio często wyskakują mi na TT rolki z jakichś dawnych meczów. Np finał Mundialu 2002 gdzie potężna Brazylia zgniotła Niemca, albo jakieś stare el clasico gdzie wchodzi Kluivert przy stanie 0:1 i po chwili ładuje na 1:1, a wynik zamyka Xavi i Bernabeu w ryk. Pewnie to perspektywa trochę nostalgiczna, ale mam wrażenie, że kiedyś topowe kluby/reprezentacje były napakowane samymi wielkimi nazwiskami. Dzisiaj czasami ciężko kilku zawodników wymienić z niektórych czołowych ekip.
3
@macio_944 nic nie rozumiesz. Kiedy wszyscy grają w szachy on gra w warcaby 2x2 i ich rozgrywa.
1
@alone49 pewnie, ze można. Jas Kapela jest idiotą, a nagłośnienie tego moze sprawi, ze finalnie odda te pieniądze.
1
@Vegeta88 siłownie wam chłopaki zamknęli?
2
@Vegeta88 cały wpis jest o pisfederacji.
4
@Rifek przecież on chciał lecieć być członkiem jakiejś fikcyjnej organizacji pokojowej bo mu Trump kazał, tylko nie uzbierał miliarda dolców. Przyzwyczajajmy się, że Prezydent RP jest chłopcem na posyłki wariata z USA.