5

@Rifek No a nie jest to fatalny czas USA i Izraela? A będzie jeszcze gorzej. Ameryka stała się memem dowodzonym przez schizofrenika z demencją, a Izrael z historycznej ofiary staje się czołowym zbrodniarzem w oczach reszty świata. To jest czas kiedy wpływy obu tych państw mogą się znacznie zmniejszyć.

5

@Rifek ale to nie będzie rząd jawnie antysemicki tylko jedna z jego składowych. Poza tym zadałbym sobie pytanie z 10 lat temu czy uwierzyłbym w Brexit? Czy uwierzyłbym, że taki imbecyl jak Trump zostanie Prezydentem USA?.... 2 razy? Czy uwierzyłbym, że wybuchnie pełnoskalowa wojna za naszą granicą? Na wszystko odpowiedziałbym, że nie. Dzisiaj nauczony doświadczeniem niczego nie wykluczam w polityce.

5

@tbas Będą kleić rząd z Kaczyńskim, Mentzenem jak tylko arytmetyka da władzę i wszyscy co dzisiaj zapewniają, że z Braunem nigdy będą mówić, że to dla dobra Polski. A błogosławić ich będzie Batyr swoim paluszkiem. I niech nikt się nie łudzi, że będzie inaczej. A potem będzie płacz, no, ale jak ktoś się ze swoich skrajnych fascynacji jeszcze nie wyleczył Trumpem to już ratunku nie ma.

1

@Cochise Taki argument też już słyszałem i pewnie by był dobry gdyby był realny. Tylko czy są jakieś cywilizowane kraje w których coś takiego występuje? Nie wydaje mi się. Są takie gdzie pracują, ale to nie tak, że jest trzymany w lochu tylko o chlebie i wodzie, a wszystko co wypracuje idzie do ofiar. Poza tym taki ktoś też jest kosztem, bo on musi być nakarmiony, mieć gdzie spać i to czasami by trwało kilkadziesiąt lat, więc może lepiej po prostu wypłacić tej rodzinie oszacowane odszkodowanie przez państwo, a zdegenerowanego pasożyta się pozbyć. Ja wiem, że ta zemsta i chęć odwetu to taki zwierzęcy i niski instynkt, ale no tak już mam jeżeli chodzi o zbrodniarzy i myślę, że sporo rodzin ofiar by wolało wiedzieć, że został stracony niż, że gdzieś tam sobie żyje, pracuje, ma co zjeść itp. Przeprowadziłem na ten temat wiele rozmów z ludźmi, których uważam za bardzo mądrych i oni przedstawiali przeróżne punkty widzenia. Od takich życiowych poprzez humanistyczne i tak dalej. Ale tutaj jestem beton, bo po prostu mnie to nie przekonuje.

1

2

@Roobo
wg niektórych? wg wszystkich ziomuś. Twojego idola też. Bądź konsekwentny, że tak zażartuje :]

1

@Aequlibre mądry, bo wystawia rezerwy? Za chwilę Mundial więc selekcjonerzy chcą zgrywać swoje podstawowe 11, wprowadzać do nich zmiany i sprawdzać jak reagują. Wydaje mi się, że na testowanie rezerw był już czas. Mecze o nic to są dla kibiców, dla drużyn narodowych to nieliczne mecze gdzie grają w takim składzie.

1

@michal26 i tu się zgadzam praktycznie w pełni. Zupełnie nie rozumiem argumentów przeciwników kary śmierci i jeszcze żaden w moim już całkiem długim życiu do mnie nie trafił. Są zbrodnie za które nie masz prawa do dalszego życia. Nie masz prawa być jeszcze ciężarem dla reszty społeczeństwa. Oczywiście, że widzę zagrożenia nadużywania itp, ale w cywilizowanym kraju dałoby się jakoś to okiełznać.

0

@Czajka90 no już wiemy, że tłucze ich nie do zera. Chociaż bardzo dziwne, bo te 25 min to pełna dominacja Holendrów, ale zupełnie nieskuteczni.

0

A oczka tego wieczoru wypieści maszyna Koemana oraz La Masia ciągnąca hiszpański wóz. Po jednym oczku na mecz.

6

Bezduszne stworzenia z Komitetu. Przecież oni tam chcą tylko grać w piłkę.

4

@norbi77 wygląda jakby zobaczył schorowanego dziada z kawalerką.

2

@Kgorecki2500 nie ma już odwrotu. Ludzie się ABSOLUTNIE NIC nie uczą na swoich błędach. Dopiero wojna, śmierć, cierpienie, bieda sprawią, że przestaną na jakiś czas wierzyć w takich zjebów jak Trump. Potem krótki okres "łojejka łojejka nigdy więcej wojny", a potem znowu wyjdzie jakiś imbecyl z najtańszym przekazem, pokrzyczy, powyzywa oponentów i zostanie wielkim idolem, który będzie mógł robić i mówić co chce. No chyba, że Trump jest już tym finałowym zjebem, który odpali armagedon.

6

Ja tam w pełni popieram polską myśl szkoleniową co do Pietuszewskiego. Wszystko trzeba na spokojnie. Najlepiej to ze 3-4 sezony w Widzewie, potem jakiś król strzelców Ekstraklasy z Amicą, delikatne wypożyczenie do takiego VfL Bochum albo Armini Bielefeld. Najlepiej żeby tam nie grał za dużo, bo się może kontuzja przypałętać. I tak jak liźnie świata, głupoty z głowy wylecą, trójka będzie z przodu, to można dopiero do Chelsea grać tiki taki.

4

@Safrani Kaczyński wyjdzie powie, że oni nie klaskali tylko Tusk klaskał Trumpowi i 30% uwierzy, że miało omamy, tvp zmanipulowała, a w ogóle to czas na temat reparacji :]

5

@Safrani wychodzi na to, że Trump negocjuje sam ze sobą i jeszcze przegrywa.

0

Agenci Mbambe całkiem szybko wynegocjowali premię za zdementowanie info o madryckich doktorach hałsach.

22

A to nie lepiej dać tym waflom oficjalny immunitet na wszystko? Przynajmniej nikt się nie będzie oszukiwał, że tu jakieś równe zasady obowiązują. Przy każdym przepisie o karach dodać gwiazdkę "nie dotyczy Realu M." i spokój.

0

@Zbyszard Ty draniu, oddaj rower

10

10 lat temu pożegnaliśmy jedną z największych legend Barcelony Johanna Cruyffa. To nie tylko był genialny piłkarz i trener, ale też dobry duch klubu, szara eminencja. Jak ktoś lubi i czytał książki o Barcy i ludziach związanych z Barcą to wie jak wielki wpływ miał i jak dobre rady dawał. Laporta doskonale wie jak wiele mu zawdzięcza w pierwszym okresie prezydentury i nie dziwi jego wściekłość kiedy dwóch nieudaczników próbowało Cruyffa wymazać z kart historii Barcy. Polecam szczególnie jego autobiografię gdzie widzimy jak nieszablonowo myślał o piłce. Jak kogoś mamy nazywać wizjonerem to właśnie jego. Latający Holender 1947-2016.

4

@tbas zacznę się martwić jak Hugo Boss zacznie szyć płaszcze dla żołnierzy.

11

@Kgorecki2500 ani czytać, ani słuchać się tego pierdolenia nie da.

4

@Rastafarnianin nawet jak przegrasz to jest pozytywnie.

5

@Kgorecki2500 pszczoła lubić Polska

1

@ifoa ciekawe czy tu jest eS na końcu :]

11

@Comentateiro ja się codziennie uczę czegoś nowego tutaj. Dzisiaj np dowiedziałem się, że prostactwo i sebixkość to jest.... charyzma. A mamy dopiero 9:30.

7

Komentarz usunięty

2

@Comentateiro koleżanka z roku? :]

4

@BillyButcher prof. Dudek miał 100% rację, ale poza jego opinią ludziki dostali szereg konkretnych dowodów jak obrzydliwa to osoba i jak obrzydliwą historię ciągnie za sobą. Trumpiści w USA trzeźwieją, ale po polskich fanach małego trampka bym się tego nie spodziewał, bo to jednak cięższy kaliber partyjnego poddaństwa.

5

@BillyButcher myślę, że tą prawdziwą twarz Nawrockiego będziemy oglądać częściej, bo miesiąc miodowy się skończył i Karolek wystawia się na coraz lepsze strzały, a to powoduje frustrację jak to co widzieliśmy dzisiaj. Ale jego fani będą klaskać, bo wiemy, że to potrafią jak nikt inny :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?