arasz1819
Dołączył/a: luty 2012
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Laminedependencia czy tylko ja widzę tam gościa z KKK?
1
@Rifek bardzo dobrze powiedziane.
1
@tbas potężny Tusek musi odkręcać wszystkie pisowe oze-sroze :]
0
@Czyhrynski ale firmę z perfumami rozkręcił elegancko, a pewien aktorski ród z Hollywood przyjął nazwisko na jego cześć. Nie tak źle.
11
Rozwiodę się ze swoją, bo "były szwagier" brzmi kozacko i też chcę takiego.
1
@Cochise niby tylko 2 kropki i 3 kreski, a czasami jak swastyka
6
Zawsze żem tego Salaha chwalił :]
@escarabajo @JimMorrisonFCB no tu pięknie załadował
1
@escarabajo ale już znowu ze 2 bramki mógł mieć i zjebał. Jakby koledzy nie strzelali to by to inaczej wyglądało.
0
@JimMorrisonFCB ktoś tam by się znalazł, bo wątpię, że tu Salah zrobi jeszcze coś dobrego. Może się mylę.
@escarabajo oglądam te ich mecze czasami i to takie lekko zakłamujące staty.
3
@Vegeta88 to samo wcale, ale ok.
0
@Encore może, ale sensu w tym nie odnajduję.
@Gibbon_FCB no właśnie to widać mocno. Najwiekszy wkład ma w zbudowanie mega pewności u bramkarza Galaty.
6
Slot po serii porażek i beznadziejnych meczach odstawił Salaha. Zrobiła się afera, ale jak przyszła lepsza gra, znacznie lepsze wyniki to się okazało, ze Egipcjanin faktycznie był problemem i miał Holender rację. To skąd decyzja o jego przywróceniu, bo jak na dłoni widać, że znowu zaczęli grać gorzej, nieskutecznie itp. A teraz jeszcze karnego strzela jak w b-klasie w takim momencie. Slot sam się zwalnia takimi decyzjami.
0
@Encore ale Slot już za nich piłki do bramki nie wepchnie. Tak też kiedyś Pep tłumaczył, że jego rola się kończy na dochodzeniu drużyny do sytuacji. Tutaj piłkarze to dramat ze skutecznością.
1
Liverpool to już ze 4:0 powinien prowadzić, a potem pewnie znowu dostaną w 98min na pysk liścia i odpadną.
1
@Cochise pamiętasz jaki kiedyś był piękny i nie tłusty?
6
Za Bartomeu to my wpierdol 8:2 dostawaliśmy, a za Pana Prezydenta Lapiego sami tak bijemy. Juz prawie.
13
@Safrani Można jeszcze Błaszczaka dodać, który krzyczał jak ważny jest SAFE, a potem mu Jarek się kazał zamknąć, bo to wpłynie za dobrze na Tuska. Czyli jednym słowem bezpieczeństwo kraju mniej ważne niż interes partyjny. Wszystko z hukiem przyklepane przez Nawrockiego, czyt. Ambasadora USA...
3
@Irmscher10 bo Ambasadę USA otwierają o 9 i Nawrocki z całym PiS wciąż nie wiedzą co mają o tym myśleć.
1
@norbi77 a no to chyba, ze tak. To dzisiaj bedzie drugi raz :]
0
@Bilon87 Liverpool z AC Milan w 2005, Liverpool z nami w 2019. To juz dwa razy
32
@Bykunn ale tylko dla rokujących. Tutaj to strata pieniędzy.
0
@mekston kiedyś muszą zasmakować straty takiej przewagi, a dzisiaj ładny, słoneczny dzień.
0
@AmigoBlancos postaw na remontadę i awans City, podziękujesz wieczorem.
0
@chosenone to jest to o czym wielokrotnie tutaj pisałem, ale niestety wielu wciąż nie ogarnia. Podobnie z resztą w juesej gdzie Trumpa doprowadzili do władzy ci którzy najmocniej bekną, bekają i będą bekać za jego rządy. Kiedyś ludzie wyciągali wnioski z błędów, dzisiaj myślą, że usilnie je powtarzając coś zmienią. Ciekawa strategia... :]
1
@Kinginiesta pisowcy klaskali, a Mentzen pisał o nim romantyczne eseje na X. Polski fanklub jest spory.
0
@AmigoBlancos Bivla to skrót od Silva? Tak, podzielam ich zdanie, albowiem oglądałem ten mecz i odniosłem podobne wrażenie.
3
Pepulo Guardiolo,
niech oczy dzisiaj nie bolo.
Bierz Madryli na potężne solo,
nakop do dupska i YOLO!
Cyprian Kamil Nordźwig 2026
0
@agaFCB tylko Zandberga nie wołaj na interwencję, bo dla jednej Pani z Dino to się źle skończyło.
2
@Kozinho. tak samo jak Wenezuelczycy są. I Irańczycy.
1
@tbas troszeczkę za późno się te oczka otwierają u niektórych. Tyle było pisania, że ten psychol to będzie katastrofa i to tylko w najlepszym wypadku. Dzisiaj już wiadomo, ze będzie znacznie gorzej.