1

Komentarz usunięty

2

@michal26 Gdzie Ty Misiek żyjesz? To właśnie Trump i jego polityka doprowadziła do tego.

1

@FcPortoFan1999 my sobie może śmieszkować, ale niektórzy powinni mieć pewne granice. Nawet jak się chce przykryć rozszerzenie .pdf swojego szefa.

6



poziom pomarańczowego idioty, poziom jego administracyjnych klakierów i sługusów, poziom magowców, poziom pomarańczowych polskich khmerów.

5

@Cryptolis to wyjaśnij takiemu ciemnemu mnie jak konsekwentne uniezaleznianie sie od ruskich surowców, zbrojenie sie, wspomaganie Ukrainy która docelowo ma być częścią zachodu, sankcje i wiele innych rzeczy ma sie do "konsekwentnego realizowania polityki współpracy gospodarczej z rosją?

29

@Comentateiro fanką Trumpa, putina, Orbana i honorowy członek Afd. Konfiaki to mają autorytety.

13

@Bobo25 ale jeszcze głupsi są pomaranczowi khmerzy, którzy by za niego życie oddali. I to jeszcze w Polsce...

2

@FcPortoFan1999 chyba Ty

2

@Safrani ale Ci dołożył. Butów to przez miesiąc nie założysz, bo tak w pięty poszło. Pisfederaty to jednak potężny zasób ognia mają :]

1

@macio_944 a spocone jajka to dopiero początek naszych zalet.

2

@Comentateiro ponoć każdy pdf po akcie lubi napić się wódki. A kilku flaszek nie zrobisz bez @Popitek12

1

@fart dobrze, ze Przydacz jest brzydki to chociaż nie zdenerwuje pomarańczowego mapeta.

0

@Tomaszekkkkk normalnym byłoby ten komentarz ominąć jak tak boleśnie przyjmujesz żart z Trumpa. Dla Ciebie też jest chyba 10 rano, ale mogę się mylić.

0

@Bogan napisałem tak jak mi się skojarzyło i nie mów, że to nie jest adekwatne porównanie. A, że polityka i Trump to cóż poradzić. Odpalam pierwszy lepszy portal z informacjami i tam 90% tekstów jest pomarańczowych więc można się zarazić. Pozdro :]

2

Specjalnie skupiłem się na tytułowych słowach w tekście, bo może kontekst był inny, no ale nie był. Cubarsi tutaj poleciał trumpizmem, który też wszystkie porażki przykrywa mówieniem że były spektakularnym sukcesem. Defensywa to nie jest coś z czego można być zadowolonym w tym sezonie.

3

@Safrani czyli jesteś swoją matką :]

1

@Ryoumen obaj są debilami, o czym świadczy chociażby udział w jakimiś takim gównie. Niemniej widzę, że większość czyta opis, a nie obejrzała nawet. On mu mówi, że wie kiedy się zaczęła i kiedy skończyła... w 1918. A potem ucięte jak obaj doprecyzowują :] no, ale wiadomo, ze dzisiaj za wielu "myśli" jeż papież czy inny hibner.

6

@Comentateiro no i taka porządna rzecz musi kosztować.

9

@Kgorecki2500 A może ryba? A jak ryba to wiadomo, że najlepszym gatunkiem jest filet.

4

ciekawe na jakiej zasadzie było rozdawane kibicostwo przez bóstwa, ale kłaniam się Boże/Zeusie/Allahu/ and rest of the band/ że trafiłem na Barcelonę. Piękny klub, piękna historia, piękni piłkarze, piękne legendy. A za miedzą Winicjusz....

1

@heniusss Baśń tysiąca i jednej wrzutki, przepiękna historia :]

4

@macio_944 jeden chu...nicjusz

4

@heniusss kurde, czyli to nie był geniusz Zazualina Zinedona i jego rytmicznego klaskania?

11

Kilka dni po słynnym "Real porozumiał się z UEFA, to koniec Superligi" wracamy do ustawień fabrycznych.

6

@maroon Real ma na pieńku?
https://weszlo.com/real-madryt-porozumial-sie-z-uefa-i-efc-to-koniec-superligi/

6 dni później mamy takie "cuda". Przypadek pewnie

6

@norbi77 niektórzy nie zrozumieją tego nigdy. Dla nich "wałek" to karny z dupy, czerwo z dupy. Ciężko pojąć, że po latach są bardziej wysublimowane metody złodziejstwa. I to jeszcze Barca pada ofiarom tego od paru ładnych lat.

3

@tomek8756 niedawno ogłoszono, że Perez zakończył projekt Superligi i się porozumiał z UEFA. To jest właśnie to porozumienie. Nie zdziwcie się jak Arbeloa wygra LM tak samo Zienedij Zidan, który nie ma pojęcia o trenerce, ale trafił na szczyt układów Pereza. Czemu dalej nic nie trenuje? Bo wie, że nigdzie nic nie ugra bez takich wałków. Arbeloa będzie prawdopodobnie takim ZZ 2.0 bo widać, że układ został odmrożony.

2

Chociaż fajnie popatrzeć jak Mourinho zjada własne gile, bo to on w dużej mierze odpowiada za to jak ten obecny Real wygląda. To przez jego taktykę chamstwa kilku cenionych działaczy w Realu musiało odejść, bo się z tym nie godzili. Perez wolał wyrzucić kilka legend, ale dać Josemu wolną rękę w rozpętaniu wojny z Barcą na nowo. Są bardzo ciekawe książki o tym i polecam poczytać jak ten człowiek namieszał w Hiszpanii, a w sumie gówno ugrał.

0

Niektórzy za symulkę w polu karnym dostają żółtą kartkę, a niektórzy karnego. Chyba fair deal.

3

Kamavindza stwierdził, że jest gównianym piłkarzem to chociaż zapisze się w historii jako ten bezkarny. W Realu to całkiem łatwe, wystarczy faulować, a sztab sędziowski robi resztę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?