arasz1819
Dołączył/a: luty 2012
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jaki to jest żałosny smród. Wszystko zeby tylko kamery pokręciły się dookoła niego.
2
@kubix05 Najwybitniejszy, bez dwóch zdań. Messi kosza.
0
@Mow_mi_Douglas Koreańce to przestawali nas dymać tylko po to żeby się pośmiać na jakich warunkach my te kontrakty podpisaliśmy. Ale ok, ja bym to wybaczył bo był wtedy strach, liczył się czas itp. Jednak teraz kiedy można mieć taniej i w dodatku cześć tej kasy wróci, bo my z krajami Unii mamy powiązania, z tymi strasznymi Niemcami wręcz ogromne. A z USA czy Korei nic nie wraca. Krzyś jak zwykle tanie populistyczne pierdy dla mas.
2
@Comentateiro Arbeloa>Arboleda
1
@Tasde od wielu lat ostrzegam, że to ten sam Krzysio, który rwał polbruk i hajlował z Giertychem, nie przepracował dnia uczciwie, nie wykształcił się, a jak chciał skończyć uczelnie to nielegalnie. Jedyna różnica to taka, że nauczyli go jeść nożem i widelcem i wiele osób się nabiera na jakiegoś intelektualistę. Kolejny obok Wiplera [który założył gigantyczne okulary] i Brauna czołowy fraud Konfederacji.
2
@FcPortoFan1999 Kacpra, Kamila, Adasia, Fortuny.
2
@Safrani ja bym tego Maciusiaka brał. Chłop umi w trenerkie.
1
@Jakchcesz no to jakby z automatu... hehe a propos broni :]
1
@Jakchcesz no po tych w okolice klatki piersiowej to myślę, że już tak. Też nie róbmy z nich takich potworów.
1
@Comentateiro szkoda, że to jest kierowane do tego bezrozumnego, wyznaniowego elektoratu, który i tak wszystko wciąga. Przecież jakby użyć tutaj odrobinę logiki to słowa o Ziobrze to samozaoranie level 1000. To oznacza ni mniej ni więcej, że Ziobro stworzył taki wymiar sprawiedliwości gdzie minister może wszystko, bo skoro prokuratura byłaby niezależna itp to czemu miałby nie mieć uczciwego procesu? Bo ktoś inny jest u władzy? No nie klei się to nic, ale jak mówię, to jest przekaz do pomarańczowych khmerów. Wystarczy sobie przypomnieć jak im Nawrockiego tłumaczono, a i tak zagłosowali....
7
@tbas no właśnie niech ciśnie. Niech to się niesie. Madryle mają swoją tv do gnębienia sędziów. Oczywiście tylko tych, którzy nie chcieli wziąć pieniążka za przychylność. Czas żeby dymanie nas było pokazywane wszędzie.
13
a potem czytam, że sędziowie w Hiszpanii są słabi. Nie, oni są śmierdzącymi, skorumpowanymi złodziejami. Słabi też, ale to dopiero w drugiej kolejności po swojej sprzedajności rządowym.
1
@gumaz Nawrocki zaatakował wnuczki Tuska więc kable w samolocie są właśnie przecinane.
3
@norbi77 myślę, że ta wymówka dla pisfederackiego motłochu wystarczy :] każdy na takiego trumpka na jakiego zasłużył
0
@KamilS689 no ja wiem, że szkoda czasu, bo merytorycznie nie byłbyś w stanie nic na obronę wymyślić. Nie odniosłeś się do tego, że twój ideał dziennikarza wymyślił cytat, po czym przedstawił go Nawrockiemu i chciał odniesienia... a potem przepraszał. Ja nie wymagam od pisfederatów wiele więc i ty jesteś mi obojętny ze swoim zdaniem. Enjoy.
4
@norbi77 no ogólnie to nie był weekend obojga Nawrockich. Żona zabrała głos i zapachniało prostactwem, a Karolek pokazał prawdziwe oblicze. Będzie robił to co chce, bo motłoch mu dał mandat. Latał, ubierał się.... nieważne że to może szkodzić Polsce i Polakom, ale on tak chce. Motłoch chciał, motłoch będzie miał. Najważniejsze, że rachunki za prąd płacą o 30% mniejsze, bo im obiecał... a nie czekaj :]
1
@Dankho94isback znalazło by się kilku, bo wymogi nie są wybitnie duże. Rzetelnie przekaż to co ktoś tam powiedział i nie wymyślaj sam jego słów. Rymanowski się skompromitował, ale jak widać po takim @KamilS689 to nie ma znaczenia. Jak propaguje jego linie rozumowania to może wymyślać i gadać co chce. Wypada współczuć takim ludziom.
3
Rymanowski już oficjalnie dołączył do pseudopatodziennikarzyn. Po serii z antynaukowymi szajbami przyszedł czas na manipulowanie wypowiedziami, a raczej tworzenie ich i przypisywanie przypadkowym ludziom. Niby już przeprosił Siemoniaka, ale wiemy, że sprostowanie dociera do znacznie mniejszej liczby odbiorców niż główna teza i tak właśnie działają pseudopatodziennikarzyny.
1
Ale złodzieje w formie.
0
@Kozinho. to nie zastanawiaj się, bo nikt nic takiego nie łączył. Ponawiam sugestię. Warto przeczytać zanim się zacznie komentować.
0
@gumaz To Krzyś się też futbolem interesuje?
0
@Kozinho. może najpierw przeczytaj treść tłita i to co napisałem, bo brniesz w jakieś zaklęte rewiry absurdu
0
@Kozinho. tak się zastanawiam jakie oceany są pomiędzy Danią, a Europą, ale pewnie posiadasz tajemną wiedzę, jak w wielu innych dziedzinach :]
1
@blakkudium może Nobla by też się dało takiego zrobić i tam wysłać jednej szajbie za ocean.
2
@norbi77 jak oni badają sytuację 10min to wiadomo, że szukają potwierdzenia dla swojej tezy. Czyli tak jak Macierewicz badał "zamach". Najpierw wyniki, a potem szukanie.
1
@JimMorrisonFCB dokładnie tak samo. Szukajcie, a znajdziecie.
0
@Kondi99 grunt, że nie drapał się po nosie. To są prawdziwe przestępstwa.
5
Czy 3 marca 2026 będzie nowym 8 marca 2017? Kibic ma prawo być jebnięty, nieobiektywny i wierzyć.
1
@Dankho94isback no mnie też to dziwiło, mamy kanał z kolegami gdzie się zastanawialiśmy kiedy oni cofną tą obronę, bo wszystkie akcje Atletico wyglądają tak samo. Zero wniosków. I można się czepiać Flicka, można zawodników za błędy, ale kurwa sędzia to ma być sędzia i niezależnie od wszystkiego powinien zachować pozory obiektywizmu. A my oglądaliśmy jakiś cyrk.
7
@A4ron no nie jesteś jeden. Teraz cały zespół sędziowski będzie do rana się zastanawiał co powiedzieć.