12

Arbeloa w ciągu swojej bogatej pięciomeczowej kariery został okrzyknięty bogiem w madrylsko-ćwiąkalskich mediach. Chłop im odpadł z PK z drugoligowcem, a teraz wypadł z niemal pewnej pierwszej ósemki w LM. To faktycznie trzeba mieć talent... do bycia przeogórkiem.

7

@ali3gator jak korzystnym? ta bramka dała im 24 miejsce, ostatnie z awansem.

2

Krótka historia kolejnego madryckiego geniusza pół-boga :]

2

Bez de Jonga jesteśmy upośledzeni w środku, a już bez de Jonga i Pedriego to smuta fest. Jednak z tego meczu da się wyciągnąć jeszcze sensowny wynik

3

@kubix05 wychodzi na to, że 28 stycznia lepiej siedzieć na dupie, a nie latać Challengerami czy po wystawach gołębi.

1

@Roobo a skąd wiesz jakie on manewry wyczyniał w latach swojej młodości? Bach/Mozart na słuchawkach, rwał lachony i rozdupcał jakieś statki.

12

Bardzo podoba się dla mnie madrylska szajba na punkcie ichniego Guardioli [jeżeli to czytasz Pep - przepraszam]. Już ze 3 czy 4 artykuły widziałem gdzie zrobiono analizy na podstawie niczego i wyszło, że Arbeloa wygra wszystko. Teraz tylko popcorn i czekać.

4

@Irmscher10 To jest piękne jak upadają te "autorytety" dla bardzo specyficznej grupy ludzi, a oni i tak niewiele rozumiejąc by za nich w ogień wskoczyli. Celowo nie piszę za nimi tylko za nich. Musk obrońca moralności i tradycyjnych rodzin. Ze 20cioro dzieci, każde z inną, imiona dzieci to jakies Mechanicusy, H2SO4 itp, część się wyparła tatusia. W dodatku jak mu się wypomni, że zarabia na śmierci Ukraińców to jedyne co potrafi to odpisać nie na temat i obrazić.

1

@Bilon87 może to Tusk zgłosił. Ewidentnie masz paranoje związaną z nim, bo nie potrafisz napisać zdania bez wspominania o nim.

4

@Bilon87 ziomuś płodzi post, bo się odpalił na inny post, wszyscy go tu wyśmiali właśnie za to, a ty o Tusku....ten Tusku jest tam gdzieś teraz z tobą?

6

@Bilon87 https://tenor.com/pl/view/bravo-gif-gif-8524601943548603280

@macio_944 ale jak to trzeba się potężnie utożsamiać z nimi żeby tak emocjonalnie reagować. Może to sam Mati albo inny Sasin ma tu konto :]

22

@macio_944 ładnie chłopaka odpaliłeś :]

19

@macio_944 Mi się najbardziej podoba to jak ludziki wolały dług ukryty poza budżetem, jak to robił Morawiecki, niż widzieć jaki faktycznie mamy. Bo jak wiadomo jak czegoś nie widać to tego nie ma :] a potem się dziwić, że takie sztuczki są robione skoro lud tak woli.

2

@CLS63AMG Ty udajesz czy nie wiesz co to jest Kapitol?

Poszkodowani funkcjonariusze i ochraniający Kapitol
Ilość rannych funkcjonariuszy:
-Około 138–174 funkcjonariuszy doznało obrażeń w wyniku starć z tłumem.

W tym 73 funkcjonariuszy Służby Policji Kapitolu (USCP) i 65 funkcjonariuszy Policji Metropolitalnej Waszyngtonu (MPD) zostało rannych podczas szturmu.

Niektóre źródła i raporty wskazują, że liczba ta może być wyższa, nawet ponad 140 rannych funkcjonariuszy, gdy uwzględni się zgłoszone i niezgłoszone obrażenia.

1

@CLS63AMG matko boska :] szturmowanie Kapitolu to nic, fajne impreza z ochroniarzami. Więcej nic nie pisze, bo jaki to ma sens.

1

@CLS63AMG jak kto? szturmowały szumowiny na życzenie byłego Prezydenta. I tam nie obchodził ich mundur tych co ich próbowali powstrzymać. Potem ten Prezydent wrócił i te szumowiny zostały ułaskawione, a w jego imieniu zabijają ludzi na ulicy. Jaśniej o poszanowaniu służb przez Trumpa i jego ludzi się nie da już.

1

@CLS63AMG w USA na życzenie Trumpa jego ludzie szturmowali Kapitol.... Zobacz co wtedy robiono z umundurowanymi. Jak dzisiaj czytam, że po tym jak ich wszystkich ułaskawił to część jest przyjmowana do ICE, to ręcę opadają. Patrząc, że oni dzisiaj zabijają ludzi za protesty to wtedy ich wszystkich powinno się powiesić.

0

@CLS63AMG No, ale to ja czegoś nie rozumiem. Z perspektywy USA, a jednak nie patrząc na sytuacje wewnętrzną? To bez sensu, bo to właśnie sytuacja wewnętrzna pokazuje jak jest odbierana polityka. Co z tego, że Trump wymusza bądź kradnie [jak np w Wenezueli] muliardy skoro one trafiają bezpośrednio do niego, albo jego ludzi. Widzałeś gdzie się wpłaca miliard za przystąpienie do tego śmiesznego tworu pokojowego? Nikt nie wie co to za konto, bo nie jest to rządowe. Gdzieś u Saudów. Za chwilę piszesz, że "nas" coś średnio powinno obchodzić. To ja już nie wiem z czyjej perspektywy oceniasz. Jak się ma rekordowy wzrost zadłużenia w ciągu roku do tych wszystkich wymuszeń i haraczy? Ja przypomnę tylko, że w sądzie cały czas się ważą losy tych ceł. Jak zostaną uznane za nielegalne to się wtedy zacznie armagedon, bo wszystkie umowy będą nieważne, a ci co zapłącili będą domagać się zwrotu. No chyba że uznajemy że Trump może robić co chce, bo jak stwiedzil jego prawo nie obowiązuje. Wasalizowanie sojuszników z Europy myślisz, że w dłuższej perspektywie to dobry ruch? W kontekście konfliktu z Chinami? Niespecjalnie. Ostatnio jeden emerytowany generał USA o tym mówił. W Wenezueli nie został obalony reżim tylko człowiek, który się stawiał. Jak taką politykę uznajesz za słuszną to powiniem Ci, że w takim świecie Polska będzie rozebrana na kawałki jak tylko w Europie dojdą do takiego samego wniosku, że tylko siła. To co robi Trump to jest wszystko na tu i teraz, efekciarstwo, głośne, a w większosci i tak nieskuteczne, niumocowane prawnie.

0

@mmaciass to, że Stany Trumpa mają jakąś tam strategię jest oczywiste. Nawet najgorsi trenerzy piłkarscy przed każdym meczem twierdzą, że coś tam przygotowali, a że nie trafili to inna sprawa. Ja mam wrażenie, że ludzie nie mogąc pojąć i pogodzić się jak prymitywną politykę prowadzi Trump ciągle szukają tu jakiegoś głębszego sensu, szczególnie ci którzy tak bardzo się nim zachwycali. Najlepszym przykładem jest Wojczal, który już tak odlatuje byle tylko każdy głupi ruch USA tłumaczyć tajemnym, genialnym planem. Póki co Chiny ciągle odjeżdżają Jakby chociaż jeszcze Trumpa otaczali jacyś sensowni ludzie, ale on jest otoczony klakierami, półgłówkami, potakiwaczami. Każdy kto ma inne zdanie wylatuje. Jedyny w miarę rozsądny Rubio służy tam tylko do prostowania kretynizmów Trumpa. Vance jest karierowiczem i cwaniakiem, który tylko czeka na odpowiedni moment. Wystarczy prześledzić jego opinie o Trumpie. To nie jest tak, że się nawrócił, on tylko wyczuł władzę i gdzie ją można mieć. Ja nie jestem żadnym ekspertem, ale wg mnie tej kadencji Trump nie dokończy, a podpalona Ameryka będzie oglądał takie rzeczy jakich tam dawno nie było. No, ale zobaczymy.

0

@Bykunn Dokładnie. Inteligentniejszy, bo wszystkich straszy wykorzystując siłę, którą nie on stworzył tylko została mu po poprzednikach? Czyli w szkołach najinteligentniejsze dzieciaki to te osiłki co kanapki zabierają, bo Bozia dała im więcej siły? Widzę, że "eksperci" wracają do szachów 5d, bo już się pogubili w swoich ekspertyzach.

2

@Comentateiro Paradoks orderów Ziobry. Dostajesz wszystkie trzy, a i tak masz ZERO.

0

@Fog_W_1899 mam całkiem sporo wobec porządnych ludzi. Wyłudzacze chałup i prostackie kibolstwo tłukące sie po lasach do nich nie należy.

5

@Nazio_87 bo jego bezjajowym troglodytą, ktory twardy jest tylko jak dziadkowi trzeba chałupę zajumać.

2

@Safrani też nie kojarzę żeby Biden kazał strzelać do obateli jak do kaczek. No, ale wiadomo że kościół woli zwyroli, bo czuje z nimi jakąś więź.

5

@Starrk ale widzisz na przykładzie @Rhaan jak oni pięknie są przygotowani do "obrony" konfederackiej cnoty. Zajączkowska, Mentzen klęczą przed Afd, ale przekaz poszedł, że klęczą dla Polski.

6

@fcbarcafan19 jak pisałem, że człowiek który wierzy, że widział ludzi plujących gwoździami i lewitujących, to podręcznikowy debil, to mnie tu mało nie zjedzono. Bo to miał być najlepszy kandydat PiS na Prezydenta. Dzisiaj już chyba wszyscy widzą, że to nie tylko debil, ale i sprzedajny debil działający w interesie obcych krajów. W dodatku nam nieprzychylnych.

2

@Roobo takie rzeczy w B-klasie to się rozbiegało i za tydzień podstawa.

3

@norbi77 godnie zastępuje swojego poprzednika w przynoszeniu wstydu. W obwodzie PiS miał Tarczyńskiego, ale tam niezależnie jakiego chwasta by im Kaczyński wystawił to by głosowali bez zająknięcia.

1

@kamyk_23 niektórzy oglądają te mecze, a dalej nie wiedzą, że mecz trwa 90minut.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?