17

Nasze chłopaki mieli prawo mieć słabszy mecz, mieli prawo nawet przegrać wysoko, zdarza się, ale ten złodziej z gwizdkiem i jego złodziejscy koledzy na varze nie mieli prawa kraść. A robili to od początku meczu. Wiele razy pisałem o taktyce małych błędów na twoją niekorzyść żeby cię wyprowadzać z równowagi. Brak kartek, brak odgwizdanych fauli, brak sprawdzanie itp. Mieliśmy tu wszystko, a kulminacja przyszła przy bramce Barcy, kiedy uznali, że to zbyt niebezpieczne żeby tak szybko strzelili na 4:1 i trzeba interweniować na grubo. Można się śmiać, że Perez, przelewy, ale tu po prostu sędziowie zrobili wszystko żeby agresywnie i skutecznie grające Atletico wyszło z tego meczy bez szwanku przed rewanżem.

1

Nie ma to jak takie wałki zwalać na winę ułomności hiszpańskich sędziów. Kiedy są ułomni [co weekend] to są, kiedy wałkują z premedytacją to wałkują.

4

Komentatorzyny z eleven to sie chyba tam nawzajem za końcówki trzymają ze szczęścia.

5

Przecież to jest skandal. Czego oni szukają? Skoro tyle czasu nic nie ma to grać wy złodziejskie knury

2

Szukają złodzieje, sprzedajne łajzy

1

Klasyczny wałek sędziowski polegający na prowokacyjnych decyzjach na niekorzyść tylko jednej drużyny, wiadomo jakiej.

2

@macio_944 dzisiaj miejsce pisfederatów zajmują madryle. A weź bądź takim madrylem pisfederatą... o fu :]

3

@macio_944 łatwiej obsługiwać Pegasusa niż zeskanować jogurt na węgierskiej kasie.

0

@RosjaninBut filmik pokazał, że raczej był martwy w tej wodzie. Spałbym lepiej jakby on tam nagle zaczął fiukać tymi nóżkami pod wodą. Nie zaczął... [*]

5

@AlexDark00 w stanach byłbyś tym magowcem w stroju bizona szturmującym Kaptiol. On też nic nie ogarniał, a służył do wysłużania się nim :]

1

@Irmscher10 a wiesz dlaczego? Bo został odstawiony na boczny tor. Kiedy ostatni raz go widziałeś u boku Jarka? Kiedyś to był jarkowy trzeci półdupek. Zawsze przy wodzu. Popadł w niełaskę i jak każdy wtedy zaczyna grać pod siebie. Wygląda to żałośnie, bo tam gra o władzę po Jarku to zupełnie gdzieś indziej jest.

9

@Irmscher10 Nawet jak narobił problemów to wszystko odkręci. Poza znakomitym angielskim to mistrz dyplomacji. Pojechał do Włoch blokować Mercosur, ponoć Meloni patrzyła na niego jak na posąg Adonisa. Dzień po tym jak wyjechał Włochy poparły umowę z Mercosurem....

8


To też wesołe. Dziadek w przypływie demencji chciał powiedzieć coś prawdziwego, ale czuwa opiekun z DPS i szybko prostuje. Terlecki powinien dobrze zabezpieczyć swoje kawalerki, bo młode wilki głodne :]

1

@macio_944 i zrobi jeszcze jedną. Kiedyś w końcu nakręci swój ostatni szit :]

4

James Van Der Beek nie żyje. Dowson z "Jeziora Marzen". 48 lat. Szkoda gościa. Niedawno gdzieś go widzialem i było widać, ze ten rak już go wykańcza.

1

@norbi77 @tbas no wlasnie jak przeczytałem, ze sie dogadali z UEFA to od razu oczami wyobraźni widzę na boisku to dogadanie. Zaraz będą klękać wszyscy przed meczem dla Winicjusza, a on mecz bedzie karnym zaczynał.

2

@Marusek mały Trampek musi kopiować wszystko co robi duży guru. Niedługo zobaczysz jak zmienia barwę naskórka na bardziej pomarańczową

2

@macio_944 nie dziw się frustracji. Jesteś sobie pisfederatą, a za idoli kazali ci mieć Nawrockiego, Trumpa, Brauna, Tarczyńskiego, kolegów z Afd, Muska, Orbana i wielu innych. Twoim źródłem wiedzy jest Stanowski....albo Republika. Piramidę żywienia układa antyszczep Kennedy, a jak chciałbyś coś a la Makłowicza, to niestety masz swojego Makłowicza z Temu co się nazywa Cejrowski i właśnie stwierdził, że ziemia jest płaska, bo Biblia i gość co robił mapy google tak twierdzi. Bycie pomarańczowym khmerem nie jest łatwe :]

2

@misterio a i tak to jest najbardziej logiczna część w tym czymś, bo ciężko to nazwać wypowiedzią. To jakiś splot przypadkowych słów u człowieka, którego styki popaliło wiele lat temu.

4

@macio_944 ależ upadają "autorytety" pisfederackie. Jeden po drugim.

0

@Rastafarnianin to jakaś zapomniana siostra bliźniaczka Renaty Beger?

5

Nie liczę tutaj nawet na urwany punkcik Realowi, ale sama przyjemność patrzeć jak te pseudogwiazdy się męczą z największym flopem sezonu. Jak te placki pokroju Kamavindży dalej udają, że są warte tyle na ile Perez tam kazał ich wycenić.

7

Oowski miał wylew w przerwie i już nie tylko nie wymawia R, ale nagle zaczął dostrzegać mankamenty w grze Realu i w zasadzie przeczy wszystkiemu co mówił jeszcze w 45min.

5

jak już się ostatnia Barca oficjalnie wycofała to taki Real stał się faworytem do wygrania Superligi.

1

Ciśnij większość połowy, wsadź bramkę i co? Zamiast za ciosem to oddaj piłkę i licz na kontry. Co może pójść nie tak?

0

@Gary jest kilku wiekowych. których bym też dołączył, ale takie moje top to ci panowie. Każdy ma swoich ulubionych. Jest wielu bardzo niedocenianych niestety

4

Komentarz usunięty

0

@zadafcb zawołaj mnie jak Małysz będzie skakał

2

@Gaucho aktorsko to Fronczewski >>>> Linda i tu nie ma o czym mówić. Warsztatowo przepaść chociaż Linda jest dobrym aktorem, ale dosyć jednowymiarowym. Nawet jak był księdzem Robakiem to takim trochę maurerowskim. A Pan Piotr to jest obok Gajosa chyba top żyjących.

2

@sokot oczywiście, że się nie zmienił. Głośno powie coś innego, a w duchu będzie tym samym Włodkiem. To się tyczy wszystkich tych, którzy nagle zaczynają inny śpiew. Pamiętaj, że nie tylko Włodek niegdyś był pełen sympatii do ruskich, a dzisiaj wygodniej politycznie się dystansować. Braun i JKM nie wzięli się z powietrza i ich polityczne dzieci też dalej myślą to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?