1

@Frimpong niektóre bramki widzę pierwszy raz po 24 latach i od razu się przypominają. Masakra jak to dawno temu było.

2

@sokot "po Czarzastym jedzie już nawet TVP info" czyli sugerujesz, że to jakaś aktualna wypowiedź. Z niewiedzy czy żeby było bardziej dramatycznie? Czarzastego bronił nie będę, bo nie ma sensu, tylko po co te manipulacje?

0

@Frimpong Tomek Hajto wtedy MVP turnieju zgarnął za co został dożywotnio ekspertem w TV. Równie udaną miał tylko karierę trenerską co tamten turniej.

0

@draxidox po takim bracie jestem w stanie uwierzyć :] ale poważnie pytam, kto to?

16

@Roobo no, ale ziomuś gdzie Ty żyjesz? Myślisz, że Mentzen by robił inaczej? Czy inny Zandberg? Pisałem o tym już dawno temu, że my nie wyjdziemy z gnoju dopóki politykę uprawia się sondażowo. Czyli takiej ciepłej wody w kranie. Nie ma w Polsce polityka, który by z charyzmą wlazł, przeciął pewne węzły gordyjskie, wziął na klatę popularność i szedł za ciosem jeżeli chodzi o gospodarkę. Masz takie śmietnisko jak Braun jeżeli chodzi o propagadnę i inne jaszczury. Jaki program gospodarczy ma ruski kmiot? Żadnego

1

@Comentateiro i dlatego głosuje na Browna, bo łun widzi więcej niż inne

1

@draxidox piękniejsze od van Gaala? Nie da się. Ale jak już tam się przyjaźnimy to kogo masz na avku? Jakiś raperinho? Była? Siostra?

2

@macio_944 a co tam dzisiaj ulepiłeś, bo w sumie widziałem posty żeś podkręcił, ale nie wiem o co chodzi
@draxidox pewnie, strasznie brzydką paszcze masz na tym avatarze, ale nie takie się kochało w kryzysie.

2

@BojanKriKicz czy Magda Gessler?

4

Wg prastarych opowieści na czas Igrzysk zawieszano wszelkie wojny. Trochę nie liczyłbym na to obecnie.

3

Reprezentant uchodźców był nominowany do pokojowej nagrody Nobla. Ciekawe kto go właśnie znienawidził... :]

0

@Cryptolis jak Macron na początku wojny utrzymywał kontakty z ruskimi i to nie z własnej woli, ale na prośbę jak się okazało samego Zelenskiego, to był równany do ziemi, że już chce tam wracać z nimi do biznes as jużual. To jest oczywiste, że kontakty powinny być. Im mniej publiczne tym lepiej, bo my mamy prawo być emocjonalni, ale oni nie.

4

@barcelonaLM No to jest absurd. Jednak pijąc shake'a czujesz cukier i znając fastfoody możesz się domyślić, że tam jest około 2t cukru. Najbardziej pojebane jest to jak jesz coś zupełnie niesłodkiego, a potem czytasz skład, a tam poza toną cukru jeszcze tona soli żeby ten cukier nie był za słodki.

1

@Czajka90 Robbie Fowler coś strzelił? Czy Alan Smith?

8

Dla mnie otwarcie Igrzysk w Londynie 2012 to był największy sztos. Eric Idle nieudanie wystrzelony z armaty śpiewający "Always look on the bright side", znudzony Jaś Fasola grający na keybordzie [ponoć intencją Atkinsona nie było wcielenia się w Mr. Bean'a ale każdy i tak to odebrał jako jego], no i genialna akcja z Bondem i Królową. Poza tym Spajsetki znowu razem. 14 lat temu.... :[

4

@macio_944 wystarczy się rozejrzeć kto go popierał i popiera żeby wiedzieć do jak ubogiego intelektualnie mięsa ma trafić jego przekaz. Ciekawe czy w trakcie publikacji znowu miał miejsce incydent kałowy....

1

@macio_944 a ja nigdy nawet nie zacząłem wierzyć w jego kompetencje.

0

@Laminedependencia czyli Perez już nawet drobnych nie ma na podstawowe potrzeby.

4

@JoeBlack jak nie widzisz różnicy pomiędzy skargami do UE, której jesteśmy CZŁONKAMI i oddaliśmy tej organizacji częściowo pewne kompetencje, a donoszeniem do obcego mocarstwa, to o czym chcesz dyskutować? No chyba, że wzorem takich "intelektualistów" jak Tarczyński uważasz Polskę już za zamorską kolonie USA, 50któryś stan.

6

@kamyk_23 dokładnie, Sławek, który napisał romantyczną Odę do Trumpa, gdzie twierdził, że to zbawca świata, sam przeciwko wszystkim. Czarnki i Tarczyńskie jak ładowali się do pomarańczowej okrężnicy to najpierw musieli przepchnąć Mentzena.

@JoeBlack polityka to gesty i Ambasador wykonał jasny. Gest bezczelny i upokarzający kraj w którym mieszkasz.

21

@marcin62 Amerykański Żyd teraz będzie w Polsce decydował kto marszałkiem, a kto premierem. I to przy oklaskach pisowców z Nawrockim na czele. Ci ludzie się kompromitują hurtowo. Włodka od dawna nie lubię, ale tutaj pełen podziw, że się nie ugiął pod szantażami i to jeszcze w tak kretyńskiej kwestii jak nagroda Nobla. Trumpowi bliżej do Norymbergi, za to co robią na ulicach USA i morzach dookoła, niż do Nobla.

1

@BillyButcher nie ma szczęścia ostatnio narkoman z RPA. W serialu Epsteina razem ze swoim pomarańczowym przyjacielem tworzą duet bohaterów niemal jak Norek z Krawczykiem. Prawie w każdej scenie obecni. A jeszcze go teraz Radek zezłomował. Na wyspie mógł kupić wszystko poza klasą.

2

@Jakchcesz widać, że Paweł Stolecki z niejednego kołczingowego pieca chleb jadł. Tak ich zmotywował słowem, że jeszcze premie z grudnia odniosą.

0

@Vegeta88 nie zapomnij tylko oddychać przy tym szale. Widzimy się pod kolejnym moim komentarzem o Trumpie albo Pisfederacji :]

1

@Vegeta88 a kim ty jesteś żeby mnie twoje zdanie obchodziło? :] chodzi mi o twoich bożków. Nawet jak kpi z polskich żołnierzy to oni mu potakują. Nie umiesz przejsc obojętnie jak się coś o nich złego napisze. To jest raczej twój problem.

3

@Irmscher10 w tym całym syfie przynajmniej śmiesznie się patrzy na pomarańczowych khmerów z pisfederacji, którzy wyglądają jak kompletni idioci MUSZĄC bronić wszystkiego co ten pajac robi. Kojarzy mi się ta scena z Książe w Nowym Jorku jak Akim mówi swojej kandydatce na żonę żeby skakała na jednej nodze, szczekała itp. A ona wszystko jak piesek wykonuje. No, ale taki mamy klimat wśród oszołomstwa.

1

@semafor no wiadomo, że zły. Teraz jest ten dobry i dlatego dobrze jest, pozytywny przekaz leci.

3

Obama deportował kilka milionów nielegalnych i nikt nie słyszał o ICE, zabijaniu własnych obywateli na ulicach za nic, o włażeniu do domów bez nakazu, o aresztowaniach dziennikarzy relacjonujących protesty przeciwko ICE. Może jego Nobel był po prostu wizjonerski.

2

@BojanKriKicz przeca pomarańczowy epstin zaprowadził tam wieczny pokój? Drugi największy sukces po zakończeniu wojny na Ukrainie w jeden dzień. Motłoch do dzisiaj klaszcze i wnosi o Nobla.

3

@blakkudium no może i nie, ale niech się bierze do roboty, bo ja mam dziesięciu Holendrów na jego miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?