4

@sokot przecież Manzano robił swoją manzanitę, którą uskutecznia bardzo często. To nie musi być karny z dupy czy czerwo z dupy, to są dziesiątki małych decyzji na twoją niekorzyść. Takie zero-jedynkowe sytuacje, które mają cię wyprowadzać z równowagi. Dodatkowy smaczek jaki przykuł moją uwagę to było jak przy zmianie mega spowalniającego Aramburu podbiegł do niego i zamiast takiego klasycznego "złaź szybciej bo będzie kartka" to coś mu tam szepnął, w brzuszek poklepał. A potem sprawdziłem i oczywiście Aramburu miał żółtą więc to co mu grzecznie zasugerował to żeby zszedł, bo będzie musiał mu dać drugą żółtą, a obaj tego nie chcą.

3

@StevenGastonMartin99 ale za to w 2015 posłużyła jako ostateczny liść na pysk, otrzeźwienie i ostatnią LM, ostatni tryplet.

2

@macio_944 on nigdy do bystrych nie należał. Jak kopiował to spoko, jak zabrał głos to każdy widział z kim ma do czynienia. Jeszcze to zdjęcie de Jonga :]

10

To był mecz z cyklu tych niemożliwych. Barca grała tak, że większość normalnych meczów by spokojnie wygrała. Pech zrobił swoje, Manzano zrobił swoje, ale w 1% jestem zły na piłkarzy. Po bramce na 1:1 wystarczyła dalsza koncentracja na kilka minut i nie dać ciała w 10 sekund po stracie bramki. Wtedy to Sociedad by psychicznie siadło w końcu i byśmy dobili. Ale trudno, stało się inaczej i jedziemy dalej.

2

@Foton twoim Prezydentem jest człowiek, który ukradł chatę jakiemuś dziadowi, bijący się po lasach z gangsterami, wciągający jakiś syf co 30min, zdradzający żonę z sekretarką, a na koniec prawdopodobnie pachołek na posyłki po dziwki w hotelu. 90% z tych oskarżeń się potwierdziło i się przyznał więc pozostałe 10% tylko czeka na potwierdzenie. Możesz czuć się dumny, a ja niestety nie.

0

@Piecu11 stąd, że są madrylami. Normalny człowiek mówi czerwona, a nie pomarańczowa.

0

@damian16161212 tam gdzie jesteś już się mecz skończył? To chociaż nie spojleruj

3

@gumaz ale ci wszyscy prawicowi umoralniacze całego świata wiedzą, że w nich wierzy sekta, a nie racjonalni ludzie. Oni mogą robić wszystko, a potem mówić rzeczy zupełnie odwrotne. W co wierzy sekta? W słowa, a nie czyny. Jakby było odwrotnie to takie moralne dno jak Nawrocki nie było by Prezydentem RP, Trump USA itd. Dzisiaj mamy wysyp ludzkiego szamba, które pcha się do góry na główkach oczadziałego motłochu.

4

@Safrani zaczął od kłamstwa, że sympatyczny, ale potem już poleciał faktozą.

2

@Safrani brakuje dnia otwartego w Collegium Tumanum z Krzysiem Bosakiem :]

18

@Jakchcesz Jak czemu? Bo tak napisał mati z X. Z tym można dyskutować?

0

@ShawnC o kurde ekspert się trafił. Wszyscy trenerzy Barcy z ostatnich lat, włącznie z Flickiem od niego zaczynają skład, ale jest nikim .... :]

1

@Karol145 to jest historia jak z najtańszego sitcomu. Już niemal na 100% wiadomo, że Maduro został po prostu sprzedany przez jakąś wewnętrzną grupkę. Nawet trwa już proces kozła ofiarnego czy tam czeka na proces. I ta wielka opozycja z Panią Machado liczyła, że to ich namaszczą, ale pomarańczowa kukła za bardzo miała w głowie tego Nobla. Do teraz jest gadka, że zastępczyni Maduro jest nowym władcą. No i ta kobiecina pojechała oddać tego Nobla, bo przecież nie tak miało wyglądać obalanie i ona chciała rządzić. Nie ma tu ludzi, którzy by wyszli z godnością, ale oczywiście najbardziej przykry jest Trump biorący nieswojego Nobla....

4

Komentarz usunięty

9

@Jakchcesz czy ten meteoryt nie może szybciej zapierdzielać?

0

@ShawnC nie istnieje oncedegala bez JE de Jonga.

0

@semafor nie ma Frankiego, nie ma sensownej kontroli.

2

Dziadersy mogą poczuć sie znów jak gówniaki. NBA w TVP. Za chwilę mecz Orlando z Memphis. Chyba pierwszy raz od lat 90. Szkoda, ze Szaranowicz juz nie domaga.

0

@Aragorn33 ostatnio Szewko opowiadał jakie tam szumowiny są przyjmowane do tych wszystkich służb. Nie ma ludzie więc biorą co popadnie. Jak rządy tej pomarańczowej kukły nie skończą się wojną domową to będę bardzo zdziwiony.

1

@chosenone tyle Tusek gada o jedności, a zawsze pierwszy o nie wysyłaniu naszych. Chociaz patrząc jak u nas panicznie ludziki reagują na słowa o wysyłaniu wojsk to trochę go rozumiem.

0

@Rhaan no i na co ty liczysz? Na Polskę bez żadnych sojuszy, która będzie sama okopana bronić się przed ruskimi? Nie ma i nie będzie nic takiego jak wielka Polska neutralna. Jak nie zachód to wschód. Nie ma innej opcji. Możesz sobie płakać, że wszyscy źli, ale jak nie czujesz wspólnoty z zachodem to będziesz czuł ze wschodem. Może tak czujesz to przynajmniej powiedz otwarcie. Za Bidena do ruskich płynął prosty przekaz, że wszyscy są przeciwko niemu. To więcej niż ci się wydaje. Teraz Trump robi to co w najpiękniejszych snach putinowi się nie śniło. Rozkłada NATO, skłóca wszystkich ze wszystkimi i otwarcie mówi ze chce iść z biznesem do ruskich. U Europejczyków przeszkadzał ci biznes z ruskimi przed wojną, ale ten amerykański już po ataku to jest fajny? I kto tu jest obłudnym hipokrytą?

6

@Rhaan a trzymasz też kciuki za rozmontowanie NATO i rozbicie Europy, bo taki jest jasno zapisany cel tej polityki pomarańczowego błazna? Trzymasz też kciuki za dogadaniem się USA z ruskim zbrodniarzem ponad naszymi głowami i akceptacją warunków, które sprawią, że bezpośrednio ty staniesz się zagrożony?

8

@urbipl oby nie, bo pani może być przykro, że piszą o niej loszka.

3

@Prorokk całe szczęście, że stowarzyszenia katolicko-konserwatywne nie służą do manipulacji i bogacenia się. Uff, jak dobrze, że religia nigdy nie wpływała na masy szerząc ciemnotę i grabiąc ich dobra.

7

Tym wszystkim, którzy tak wesoło teraz śmieszkują z Realu Madryt pragnę przypomnieć, że Cristiano Ronaldo gra z kontuzją od 2012. Łyso luzerzy?

4

@macio_944 przeca to miód na strudzone patrzałki Kataloniarza :]

1

@FioletoweOczy opinie schizofreników są podzielone

1

@misterio niedawno się okazało, że Boruc to płaskoziemca i szur konkretny. Nie podejrzewałem go o to.

2

@norbi77 ale zaraz potem też odpadła. Nie zapominaj, że Jose zjebał eliminacje do LM w Fenerbahce, wywalili go i uciekł do drużyny, która już miała awans do LM. On nie zasłużył na nic więcej niż wyeliminowanie Realu :]

1

@norbi77 Mamy 2026, a ktoś jeszcze wierzy, że Kamavindża to jakiś talent. To jest poziom rezerwa w Cagliari. I tak skończy jak tylko Perez skończy go sztucznie pompować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?