arasz1819
Dołączył/a: luty 2012
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chimera @Vegeta88 @Kazragore napisałem akurat o jego wyznawcach bardziej niż o samym Sławku. Poniekąd potwierdziliście mój wpis :]
2
@Bykunn a Mentzen nawet jakby do chłodni w mięsny wszedł i pokazał, że 5 stopni to by klaskali uszami :]
2
@BillyButcher myślę, że w Konfederacji nie on jeden ma takie uczucia do zbrodniarza.
6
@Konradowskyy najlepsze, że nie trwał od niedzieli do niedzieli, tylko już po dwóch dniach złamał to putin. Pomarańczowy demencjusz już to nawet komentował. Widać, że incydent kałowy to nie przypadek.
1
@blakkudium tu nie pomogę, bo nie kojarzę ziombla.
2
@RoberDzik jeszcze dziką kartę na mundial dostaną od pomarańczowego mapeta.
6
śmierdzi rubelszczyzną ta łysa parodia człowieka.
4
@blakkudium pazerny Duszanek
1
@Zelazny_Mike wszystko byle przykryć Epsteina, ale nie da sie na dłuższą metę.
1
Komentarz usunięty
5
Taylor Rehmet, kandydat Partii Demokratycznej, odniósł zdecydowane zwycięstwo w wyborach uzupełniających do Senatu stanu Teksas, pokonując Leigh Wambsganss, reprezentantkę Republikanów wspieraną przez prezydenta Donalda Trumpa. Wynik ten jest szczególnie zaskakujący, ponieważ okręg od lat uchodził za pewny teren Partii Republikańskiej.
To tylko lokalne, ale czy to nie właśnie ci najmniejsi mieli odżyć za kadencji pomarańczowego cesarza? Tymczasem coś chyba idzie nie tak, bo bogacą się koledzy muliarderzy, a biednieje wierna, sekciarska MAGA z prowincji. Kurczę, żeby tylko dało się to wcześniej przewidzieć..... :]
3
@norbi77 kiedyś te dwa określenia były synonimem :]
29
mam wrażenie, że on jest trochę cofnięty.
2
@Aragorn33 to co upublicznili to wciąż nie jest wszystko. Jeżeli tutaj Trump jest wymieniany na co drugiej stronie to można się domyślać ile jego jest w tym co ciągle kryją. Ale pomarańczowi khmerzy to nawet jakby byli świadkami przestępstw popełnianych przez swojego zdemenciałego bożka to by udawali, że się nie wydarzyło. Przy jednocyfrowym iku to nawet całkiem łatwe.
3
@Tasde ale to czysta prawda. Katolicyzm, i z resztą każda religia to podłość ubrana w ładne szaty. Umoralnianie ludzi przez pedofilów i przestępców. Mnie nie dziwi, ze bardziej im pasuje Trump niż Biden.
4
@Aragorn33 spokojnie zaraz przerobią w paincie i wszędzie gdzie jest TRUMP wkleją CLINTON i opublikują jeszcze raz.
0
@michal26 łkam i ubolewam nad stanem holenderskiej piłki klubowej. Z jednej strony to jest fajne, że oni tam ciągle chcą grać w piłkę, ale jak widzisz, że 90% Europy nie chce to powoli trzeba się dostosowywać. Futbol na NIE niestety dominować zaczyna.
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 no po tym wzruszającym zdarzeniu to już zdjęcie putina u pomarańczowego mapeta nie powinno wisieć obok wnuczki tylko zamiast. Tak moi drodzy zdjęcie putin wisi w Białym Domu.
4
@Jakchcesz bo wziąłeś wiek @Comentateiro głuptasku :]
0
@Roobo @MesQueUnClub_87 to taki żarcik był. Wiadomczak, jakby faktycznie to zadziałało to takie coś to jest Nobel i taki w wersji pro. Eric Idle, jeden z Monty Pythona pokonał takiego skurwola kilka lat temu, ale wcześnie wykrytego. Chyba najgorszy rodzaj raka.
2
@Roobo no, ale skutki uboczne chyba są
7
@RoberDzik W zeszłym sezonie Liverpool też się wydawał faworytem po grupowej. Chociaż jak nie my to niech bierze to Arteta i będzie fajnie.
1
@Comentateiro awansowali psim swędem, bo grali z półamatorami z Madrytu, a tu powychodziły z norek josolubni i świętują. Jak trafią na Real to może nawet jeszcze jedną rundę przejdą, a potem klasycznie do końca sezonu Jose będzie już byłym trenerem Benfiki :]
1
@ViscaelBarca2007 @VegetaPolska Carlo to nie jest podobny casus, bo on na chwilę wypadł z obiegu. Jose wypadł dawno i uwierzcie mi, że na stałe. Jego piłka to archaiczna gównopiłka gdzie już mało kto tak gra. To, ze dzisiaj wygrali z Realem świadczy jak najgorzej o tym nowym Bogu Arbeloi. Jak wpadną na siebie teraz to tez obstawiam, ze Jose wygra. A zaraz potem sam poleci.
2
@VegetaPolska bardzo bym chciał żebyście wzieli Jose. Tego skompromitowanego, wywalanego z każdego klubu od dekady Jose. A potem to zdziwienie jak to się nie udało? Takie samo jak w Chelsea, United, Tottenhamie, Romie, Fenerbahce skąd wylatywał z hukiem. Tego sobie i Realowi życzę :]
PS Przegraliście, bo Arbeloa jest jeszcze gorszy, a nie dlatego, że Jose nagle przypomniał sobie jak to się robi.
0
@Hasszz był, ale potem umarł bo zapomnial jak sie oddycha. No nie da sie tego obronic.
1
@maroon pooooooocałować Winisjusza powinna
11
Arbeloa czy ocet? Kto jest bardziej winny :]
1
@blakkudium on tę winę to ma na twarzy wypisaną. Jakby go przycisnąć to przeprosi za Trumpa, rosję, globalne ocieplenie i chorobę wściekłych krów.