2

@norbi77 oj tam. Bedzie remontadka jak ta lala.

3

@Aragorn33 skoro w nocy Trump mówił, że wygrali to znaczy, że jest gorzej niż się komukolwiek mogło wydawać w pomarańczowej wiosce indolencji intelektualnej.

1

@Kgorecki2500 wybrałeś przemoc. Przyjdę jak zaśniesz.

1

@Kgorecki2500 Król Lew. Mówi to Panu coś? Dziękuję dobranoc.

1

@Tasde tak się zastanawiam czy takie eksperty jak @AlexDark00 pisząc o warunkowości zdają sobie sprawę, że obecnie wszystkie programy z UE mają zawartą warunkowość, a jest to pokłosie działań PiS w Polsce i Orbana na Węgrzech. W tak elitarnym gronie nas umieścili ci co teraz się chowają przed wymiarem sprawiedliwości u ruskich pachołków z nad Dunaju.

19

Panie Josepie Guardiolo Sala poproszę dzisiaj o nakutaszanie z całej mocy w ten wstrętny, złodziejski klub wypełniony odrażającymi bytami, które nie ponoszą konsekwencji swoich bandyckich zachowań. Ciebie prosimy! Wysłuchaj nas Pepie!

1

@Aragorn33 no to fakt, ale jakby używał głowy nie tylko do dawania z dyńki to można było coś innego zaproponować. Aż dziwne, że Szeryffaker nie ubrał tych głupot w zgrabniejsze ciuszki. Przecież ten projekt to takie kuriozum, że od razu widać, ze to tylko podkładka pod veto.

4

@Aragorn33 Przypominam, że prezydentem jest koleś co latał po lasach i się tłukł z innymi bezzębnymi tuzami intelektu. Póki co szczyt jego przedsiębiorczości to ukraść chatę dziadowi i wmówić ludzikom tańszy prąd o 30%. No ja nie wiem czego tu się można było spodziewać więcej. I jeszcze ten jaszczomp od strat :]

15

Santo subito Herr Flick!

4

@Rifek takie Tomahawki można kupić w pierwszym lepszym sklepie z Tomahawkami. Tam już nie ma żadnej różnicy między nim a putinem. Ta sama propaganda, ta sama retoryka wojenna, ten sam poziom szajby.

Jeszcze stwierdził po zabiciu tych dzieci w szkole, że może z tym żyć.

28

Ależ to żenująco wygląda. Za chwilę usłyszymy, że Cruyff w ostatnim tchnieniu go namaścił tylko nie zdążył nikomu powiedzieć. Nawet jak już Laporta nie będzie Prezydentem to mam nadzieję, że ten gość nim nigdy nie zostanie.

3

@mmaciass pokaż mi jeden wpis świadczący, że jestem zwolennikiem mercosour to wtedy pogadamy i chętnie wytłumaczę czym jest prorosyjskość. Ja rozumiem, że próbujesz mierzyć każdego swoją miarą czyli absolutnym fanatyzmem wobec jakichś swoich idoli, ich pomysłów, tego co Ci mówią wbrew faktom itp. No tak nie jest, niektórzy mogą być zwolennikami UE widząc jej mankamenty i nie popierającymi wszystkiego bezmyślnie. Szok co?

29

@lithotripter @fart @Bykunn @RoberDzik zepsuliście koleżance dzień mężczyzny :]

2

@barcelonaLM Ja tam widzę, że osiągnięto wszystkie cele
1. Wplątanie USA do wojny na rozkaz Netanjahu, która dla samych Amerykanów nie ma żadnego sensu.
2. Wyciszenie, zapewne chwilowe, sprawy Epsteina.
3. Podreperowanie budżetu ruskich.

Hat-trick pomarańczowego klauna

6

@Rifek nie udawał tylko faktycznie rozmawiał. Dzwoniłem do niego zapytać co on ciekawego odpierdoli za 21 lat.

3

@fart Czarnek jest premierem od tygodnia, a zezłomowany tyle razy jakby kadencję kończył. Tylko co z tego? Nawrocki pokazał, że tam im więcej syfu masz za uszami tym motłoch szczęśliwszy oddaje bezmyślnie głos.

30

oj Panie Xavier Hernández Creus... po jaką cholerę był ten wywiad? Smutno mnie się patrzy jak ta stara ekipa, niegdyś jak muszkieterowie, a teraz coraz więcej szturchańców. Mógł być zły, bo tam raz Lapi chciał żeby został, potem go zwolnił, ale chyba koniec końców liczy się dobro klubu, a nie urażona duma. Klub się podnosi, Flick daje radę więc po co to? Dla Fonta? Bajkopisarza z legendarnym planem? Bes sęsu.

4

@Safrani polecę klasykiem: wygląda jak gówno, a smakuje jeszcze lepiej :]

5

@Kgorecki2500 dlatego, ze ma 2 razy większe szanse niż inni. Może wygrać Bodo, a może też Glimt.

2

Temu Panu Trampu zajęło ledwie 13 miesięcy zorientowanie się, że Pani Noem ma kompetencje do bycia sekretarzem bezpieczeństwa zbliżone do konia Kaliguli jako konsula. To ta sama, która przyjechała do Polski w trakcie kampanii i kazała wiernym głosować na Nawrockiego :]

1

@semafor pomarańczowym khmerom zaraz zostanie wytłumaczone, że to dla ich dobra, a oni mają tylko rzewnie, rytmicznie klaskać i śpiewać DO-NALD TRUMP, DO-NALD TRUMP. No i niedługo jeść gruz, ale to jeszcze chwileczkę, jeszcze za momencik.

3

@Aragorn33 to oze-sroze to ma zamontowane na tym domu co już na żonę przepisał? Trzeba przyznać, że działa szybciej niż Morawiecki zapewne czując swoje złodziejskie zapędy. Tylko czy Przemuś wie, że żadnym premierem nie będzie? On ma tylko ruskich braunistów przyciągnąć znowu do PiS.

0

@Starrk


wyżej film dokumentalny w którym Benjamin Putinjahu rozmawia z panem Trampem

1

@norbi77 cel to przeżyć IIIWŚ potem wroci normalność jak głąby odczują swoją głupotę na własnej skórze. Niestety, ale to sie musi powtarzać co jakiś czas.

3

@Matheu12 polskiego trampka konstytucja nie obowiązuje.

1

Ha tfu po stokroć.

0

@Cryptolis zamyka dyskusje bo? Tobie AI generuje te posty i ich w ogóle nie czytasz zanim wkleisz? Zdążyłeś potwierdzić 3 razy to co napisałem, zaprzeczyć sam sobie, a teraz szukasz byle jakos wybrnąć. Enjoy. Chociaż wypadałoby żebyś podziękował, ze zmuszony zostałeś do przeczytania tej strategi która i tak nic nie znaczy :]

0

@Cryptolis jest cały rozdział o nieinterwencjonizmie po czym jedno zdanie zostawiające furtkę wlasnie zeby potem motłochowi tłumaczyć dlaczego nie trzymają sie swojej strategii. To Ty wyskoczyłeś z tym jako biblia i sam sobie pokazałeś jak to się z nią nie spina. No, ale jest to zdanie, które Ci wytłumaczyło wszystko :]
Aż dziwne, ze nie piszesz o zniszczeniu wzbogaconego uranu, ktory twierdzili pol roku temu ze zniszczyli. Logika ta sama.

1

@Cryptolis czy Ty zauważyłeś, ze właśnie przyznajesz mi rację czy jeszcze nie? A jeszcze lepiej przeczysz sam sobie :] zostań lepiej przy wyszukiwaniu błędów ortograficznych.

0

@Cryptolis czyli jej nie znasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?