arasz1819
Dołączył/a: luty 2012
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
24
@BillyButcher prawdziwa sebixowa twarz Nawrockiego. Troszkę inna niż ta od pierdół w kampanii o polskim rolniku na polskim stole zagryzanym polskim chlebem.
1
@Azi no mam, skoro ludziki analizują moje posty i to jeszcze z ej ajem, bo są dla nich za trudne, to jak mam nie mieć? :]
@Bykunn niewiele straciłeś.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
9
Miesiąc miodowy Nawrockiego skończył sie bezpowrotnie. Wsadzony na minę z SAFEm sam ją pięknie zdetonował pod swoim dupskiem, kibolstwo sie odwraca, pozowanie na maczo sraczo, a tymczasem jest chłopcem na posyłki Ambasadora USA i teraz ten Orbanov. Może i motłoch nie ma taniego prunda, ale za to jest drogie paliwo dzięki Trumpowi idiolowi Karola. I ta wspaniała podróż do Meloni żeby blokować Mercosur. Patrzyła ponoć pożądliwie na naszego Adonisa po czym na drugi dzień klepnęła umowę :] póki co trzeba przyznać, ze dzielnie kopiuje Trumpa. Obaj odwrócone Midasy.
5
@LAMC_10 i pewnie on je szybciej ogarnie w tych amatorskich ligach niż ten portugalski kawałek plastiku.
2
@ViscaelBarca2007 jak ktoś ma problem z Artetą to zawsze można pooglądać sukcesy jego poprzedników po czasach Wengera. A potem sukcesy samego Wengera i zobaczyć ile ich było przez 22 lata. Wtedy zrozumie, że Arsenal to nigdy nie była fabryka pucharów.
0
@maroon osoba żeńska leśna. Bardzo proste
4
@VamoSBarca88 za poprawne wypowiedzenie literki "eR" wypada ci jeden włos, potem radź sobie sam.
6
Bardzo mnie cieszy to pierdolenie o statystykach Arbeloi jako wielkim geniuszu. Wystarczą 2,3 wtopy i będzie tym który przejebał im sezon. To on już odpadł z PH, to on już oddał lidera Barcy w LL i tylko czekać jak to on odpadnie z LM. Ciekawe jak wtedy będą analizować jego liczby.
38
Ale to jest jednak niepojęte jak Real kolekcjonuje te odpady. Jakich oni rzeźników produkują albo skupują. Oczywiście nie bez znaczenia jest to, że możesz robić co chcesz i dopiero przy co 20 faulu na czerwoną dostajesz żółtą. Pepe, Marcelo, Ramos, Casemiro, Arbeloa, Carvajal, CR, Winicjusz, Rydygier... I to tylko ostatnie 2 dekady. Obrzydliwy klub.
3
ciekawe czy sędziemu uda się poprosić Valverde o zejście z boiska.
0
@Rifek a to nie wiem jak mi umknęło. Przeżył?
3
Czemu nie pokazali powtórki jak turecki Messi był brutalnie "faulowany" w polu karnym. Potencjał memogenny tam był spory.
0
@Krystiansigma2734 o to to.
2
@sokot wstręt do niego powinien być ponad podziałami politycznymi :]
38
Bardzo lubię te akcje kiedy Winicjusz jest gaszony jak pet i to takim zerowym wysiłkiem. Tak po prostu, z czystej niechęci do tego klauna.
0
@addept nie tylko znał, ale i kochał wszak Johannes był Niemcem :]
4
W 1450 roku Johannes Guttenberg wynalazł druk. Prawie 600 lat później, dzięki niemu, Real ciągle może liczyć na korzystny wynik.
0
@kuz to chyba znamy innych Leszków, bo pamiętam go sprzed wielu lat i zawsze był taki. Co nie znaczy, że dzisiaj nie dodaje od siebie żeby się klikało.
3
@kuz Ołłowski był głupi zanim media społecznościowe odgrywały tak wielką rolę, więc tak, można być aż tak głupim.
24
@LAMC_10 przekaz idioty dla idiotów. Niech klaszczą dalej.
3
@Comentateiro a mnie wzruszył Nawrocki, który najpierw próbował zablokować obronność kraju, a potem potwierdził, że leci zdać ze swojej misji sprawozdanie ruskiemu Orbanowi, który już wie gdzie to dalej przekazać. No chyba, że Prezydent ma iku12 robiąc takie rzeczy w takim czasowym splocie.
1
@BillyButcher Trump jest idiotą, podobnie jak jego zwolennicy.
3
@Kgorecki2500 no i jebaniec przeszedł Mario w lewą stronę.
1
@kamyk_23 a potem się dziwić, że tu niektórych się traktuje delikatnie mówiąc, z rezerwą. Ta riposta ani nie ma sensu, ani nie jest zabawna w ustach Prezydenta USA, bo dotyczy tragedii amerykańskich żołnierzy. No, ale jak widać pomarańczowi khmerzy z Polski łapią się byle czego żeby ciągle móc klęczeć.
0
@Kgorecki2500 w Polsce był podobny "myśliciel, strateg", który potrafił być za, a nawet przeciw. Ego i potencjał intelektualny nawet na podobnym poziomie mają, tylko ten szalony wąs ich odróżnia.
7
@norbi77 to pokazuje potęgę Donka. Chłop rządzi krajem od 2007 do dzisiaj, tylko w latach 2015-2023 tworzył pod pseudonimem.