arasz1819
Dołączył/a: luty 2012
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 Gattuso jest bardzo miernym trenerem Tadeuszu.
0
Komentarz usunięty
2
@Czajka90 bo to bardzo dobry trener Tadeuszu.
3
@BillyButcher i tak należałoby zrobic. Tylko czy będą mieli jajca Europejczyki.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
@Safrani jako wierny Pisfederata muszę podążać za Krzysiem, także mięsko wjeżdża na pełnej :]
23
Bezczelny kiep.
2
@lucca87 dokładnie ta sama święta trójka. Z tym że Argentyna tylko dla Messiczka, Hiszpania dla naszych, a jedynie Holandia z czystej piękności.
4
@Karol145 ale czy zamykanie porodówek nie ma sensu w miejscach gdzie rodzi się pare dzieci rocznie? Jesteśmy w niżu demograficznym totalnym. Nie da się utrzymywać oddziałów, bo może jakaś Krystyna zdecyduje się na bobasa kiedyś. Tak mi się wydaje.
2
@kamyk_23 nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie, ale odpowiem tak. Każdy kto w Polsce ukróci social jest na przegranej pozycji i prawdopodobnie oddaje władzę w kolejnych wyborach. I to jest nasza tragedia, bo my się bedziemy dalej zadłużać, byle pan X czy pan Y utrzymali się przy władzy. Mimo iż wielu mnie tu uważa za fana Tuska to nim nie jestem, chyba że uważanie kogoś za najmniejsze zło w kraju, czyni mnie fanem :] Przede wszystkim jestem wrogiem skrajności. Lewych/Prawych. To zawsze prowadzi do wojny i mordów, bo tacy nie potrafią się porozumieć. Nie jestem religijny więc to mnie czyni bardziej lewym, ale jestem zwolennikiem kary śmierci w ekstremalnych przypadkach co już w oczach lewych czyni mnie prawicowym bojówkarzem :] i tak dalej i tak dalej
2
@Cochise a jak byś opisał swojego idealnego kandydata? Ale takiego bez hamulców, podziałów lewo/prawo, wiara/nie wiara itp. Taki ideał wyborczy
2
@Cochise Myślę, że nie znalazłbyś nikogo tutaj kto by nie chciał mniejszych podatków. Natomiast znalazłbyś już takich, którzy chcieliby poznać mechanizm tej redukcji i żeby on był logiczny. W Konfederacji niestety nie jest. Albo Mentzen trzyma go w tajemnicy, bo to co wypluwa z siebie to czasami go kompromituje jako dr ekonomii. I teraz inaczej. Czasami potrzeba twardego, zdecydowanego i bolesnego publicznie działania żeby za lat kilka było lepiej. Tak zrobiła Pani Thatcher. Ale czasami podobne hasła rzuca Trump i Musk, po czym ten drugi oczadziały narkotykami rzuca się do cięć wydatków używająć AI zamiast mózgu chyba i wygląda to jak wygląda. Niestety obawiam się, że Mentzenowi bliżej do Muska niż Thatcher.
8
@Aragorn33 jesteś sobie amerykańskim generałem, który latami piął się po szczeblach, zapewne weteran i w końcu osiągasz swój szczyt. A potem Prezydentem zostaje pdf, który mianuje twoim szefem alkoholika z problemami większymi niż Charlie Sheen, a ten najpierw cię nie słucha, namawia pdfa na atak, a potem jak pdf oskarża jego że atak był zły, to on zwala na ciebie. Takie uniwersum to się w komunistycznym zsrr działo czasami.
2
@Cochise teraz dołączył do nich Stan Tymiński. Jestem stary, ale nie aż tak żeby pamiętać te jego wybory, ale to też taki ewenement pokazujacy specyfikę społeczeństwa. W końcu ludzie mają jakiś wybór i zamiast bezpiecznych by się wydawało kandydatów to część wierzy w jakiegoś nołnejma z teczką i gość wchodzi do drugiej tury. I mimo mojej absolutnie złej oceny Wałęsy na wszystkich poziomach jestestwa, to chyba dobrze, że jednak motłoch się w 2 turze opamiętał.
1
@Bykunn Słusznie kminisz. I to może być powód. Skoro tam ciągle są duże nastroje antyunijne [po 16 latach premierowania on nadal jest w czołówce] to wsparcie UE mogłoby być takim pocałunkiem śmierci.
2
@Cochise "Mam nadzieję, że Ukraince dojadą im rafinerie i się obsra po same pachy."
I tak powinien myśleć każdy zdroworozsądkowy, ciut egoistycznie myślący o własnej dupie, polski Polak. To skąd się biorą ci co by chcieli inaczej? Część wiadomo, ale znam takich co nie za ruble skłaniają się ku jakimś ruskim ekstremom.
2
@kamyk_23 a to akurat ciekawe co mówisz, bo faktycznie taka średnia pomoc z Zachodu dla Magyara. Przynajmniej taka oficjalna.
1
@Cochise tu akurat putin nawet jakby chciał pomóc to za bardzo nie ma jak. Ponoć jakieś tam dane udostępniają, ale to tyle co mogą. Rusek milczy, bo mu to na rękę. Ameryka staje się błaznem i podobnie jak oni nie mogą skończyć chwilowej operacji wojskowej, rusek zarabia na tym bardzo dobrze, a poza tym jak to się rozleje to kto tam będzie o Ukrainie myślał.
10
J.D. Vance przyleci 7 kwietnia do Budapesztu na dwudniową wizytę. Biały Dom przekazał, że wiceprezydent USA spotka się z Viktorem Orbanem i wygłosi przemówienie o partnerstwie USA-Węgry, na niespełna tydzień przed wyborami parlamentarnymi.
Nie wiem czy nie lepiej jakby przyjaciele Amerykanie zbombardowali siedzibę Tiszy, a tego Magyara usunęli jak to teraz mają w zwyczaju. To jak się musi w sondażach dupsko palić pod Orbanem jest nieprawdopodobne. Dopiero co Trump go wspierał, z polski plejada prawdziwych Polaków z Jarosławem i Batyrem, a tu ciągle lipa. Teraz didżej Wąs z żoną swoją cieleśnie wesprą putinowego podnóżka. Piękne czasy.
1
@Comentateiro zwyrol, przestępca, prostak, ponadto miliarder, czołowy celebryta i pajac z tv, w dodatku wyjątkowy imbecyl tak po prostu, wmówił szarym, ciężko pracującym, biednym masom, że jest jednym z nich.... Na jakim świecie my żyjemy skoro tak łatwo jest wymazać całe swoje gówno z przeszłości i udawać bogobojnego obrońcę tradycyjnych wartości. Polski trumpek to taka mała, żenująca podróbka, ale jeszcze daleko mu do pierwowzoru. Dramat.
1
@Cochise mam nadzieję, że telewizorem :]
5
@NeroTFP1 najgorzej jak sie ściągnęło, a to nie ten film tylko pornol. W sumie nie tak najgorzej, ale dziwnie.
1
@Cochise ja tam jednak daleki jestem od takich teorii. Bibi jest twardo stąpającym po ziemi psychopatą i wie, ze tylko nieustanny konflikt trzyma go przy władzy, ale możliwe ze i na wolności albo przy życiu. To jest cyniczna gra kosztem wielu istnień. Ben Świr moze i jest religijnym oszołomem, ale i widać taka pacynka jest potrzebna żeby trzymać to najbardziej religijnie odjechane skrajne skrzydło.
3
@macio_944 typ właśnie oddał istotę sekciarstwa. Nieważne jakiego czubka wystawi prawica on i tak zagłosuje na niego... ale akurat, ze on to pisze to mnie nie dziwi. Mam na priv kilka jego "życzeń" dla mnie, który idealnie pokazują istotę fanatyzmu i oddania partujnego.
8
@tbas mnie teraz najbardziej bawią ci wielcy fani Trumpa, którzy są zszokowani i rzucają testy, że zwariował i kto to mógł przewidzieć... np normalni ludzie? On się niczym nie różni od tego z pierwszej kadencji poza tym, że tamtego ograniczała chęć wygrania drugiej kadencji, a tego ogranicza tylko widmo starczego zgonu, a więc nic.
3
@Safrani dobrze, że przy tej całej nagonce na alkohol pojawia się głos rozsądku :]
0
@Kazragore no bo Jankowski należy do tej grupy ludzi. Z reszta do dzisiaj. On i jego chłopski rozum.
0
@Kazragore
Najlepsze źródło: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16717780#comment-16717780 :]
Nie wiem co to za "niektórzy", ale w trakcie pandemii opowieści o trupach na ulicy to szerzyły jakieś internetowe trolle i ewentualnie idioci, którzy myśleli, że pandemia w XXIw będzie wyglądała jak epidemia dżumy 600 lat wcześniej.
1
@Safrani mógł Tusk przegrać z Morawiecki w 2023, a wtedy to Morawiecki by przegrał z Brukselą. A wiadomo, że jak prawdziwy Polak przegrywa z Brukselą to jakby wygrał.