arasz1819
Dołączył/a: luty 2012
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise no to nie wiem czy z Tobą pisałem czy gdzieś tutaj kiedyś, że tyle w polityce widziałem, że nie zaskoczyłoby mnie takie coś. Orban widząc swoje złe notowania tworzy sobie "opozycję", która ma z nim wygrać. Tylko jest trochę luk w takim scenariuszu, bo chyba realniej by wyglądał ktoś z zewnątrz, a nie były polityk Fidesz. No i wyciągnięcie tych brudów na Orbanova też chyba by było za grube jak na ustawkę. Niemniej ja biere na chłodno wszystko.
1
@Karol145 no jak ktoś myśli, że dla Polski ważne są tylko wybory w Polsce to chyba nie jest najostrzejszą kredką. Obalenie ruskiego knura byłoby dla nas pozytywne, ale czy bardzo, czy tylko nieznacznie to się jeszcze może okazać. Tego Magyara to nikt dobrze nie zna, a jeszcze niedawno był sam Fideszowcem. Najpierw niech wygrają, bo jednak Orban jest dla nas znacznie gorszy.
1
@kamyk_23 cała ta polska "klasa polityczna" to o kant dupy rozbić. Mamy źle skonstruowany system i teraz zamiast coś działać to tylko wojenka.
8
@BillyButcher takie wybory u nas to było marzenie Kaczyńskiego. Wiele razy podkreślał, że chciałby Budapeszt w Warszawie. Czyli żebyśmy byli najbiedniejszym państwem UE i wycieraczką putina jednocześnie.
7
@Arcybiskup no ciekawe czy uda sie oderwać ruskiego knura od korytka.
2
@BillyButcher ja nie wiem czy on by dobrze Stany wskazał, a co dopiero Węgry.
9
@macio_944 Ten sobie tu jeździ i macha rękami, a gdzieś tam w Katalonii Pan Gamper kmini jakby tu założyć klub, który zostanie najpiękniejszym klubem świata. I po trzech latach tworzy FC Barcelone.
3
@Kgorecki2500 ponoć oferowali papiestwo Trumpowi, ale musiał odmówić przez natłok obowiązków z odblokowywaniem cieśniny Ormuz. Jak zakończy 43 wojnę w jeden dzień być może rozważy usunięcie tego przebierańca Leona.
1
@Messibestplayerintheworld Arbeloa to liść, którym potężny Niemiec sobie buta na spacerze czyści jak mu się zdarzy wdepnąć w resztki Pikusia, których jakiś Fernadez nie posprzątał.
1
@mientusek1407 w tamtym sezonie Ajax już świętował mistrzostwo na kilka kolejek przed końcem, a potem zdarzyło się coś co można nazwać piłkarskim cudem z perspektywy PSV. Jest dobra sytuacja i trzeba to utrzymać, a jeszcze najlepiej zbić mocno złodziei w bezpośrednim meczu.
3
@Irmscher10 poza tym dochodzi aspekt czysto sportowy jakim jest decydująca faza bitwy o majstra. 6pkt to nie było żadne pewne mistrzostwo na 7 kolejek do końca. I nawet 9 nie jest chociaż to już bezpieczna przewaga. Robimy ich we wtorek, czuje to w serduszku.
4
i tak właśnie chłopaki rozjadą Materace we wtorek
0
@Czyhrynski bardzo nieeleganckie pytanie, ale prawie tak.
5
Podniecają mnie te podania Yamala.
0
@Kozinho. piękny finał naszej przyjaźni
4
Nie no gdzie 6pkt to bezpieczna przewaga w momencie kiedy złodzieje z Madrytu mogą jeszcze 21pkt ugrać do końca sezonu. W tym mecz bezpośredni jest. Gramy na pełnej petardzie do zapewnienia mistrza.
5
@wpwelement znalazłem już 2453569 różnic, a ciągle widzę nowe. Oba obrazki są zupełnie różne.
5
@RoberDzik Albo, ktory bierze więcej na klatę. Orban bez konkurencji, bo sam bęben to ze 120 kila. Co czyni go top premier.
5
@Dari0G od lat tutaj pisałem, że Romek to jest jedna z największych chorągiewek i śliski koniunkturalista, w którego żadne przemiany nie wierzę. I też mówiłem, że nie wiem po co im on, ale tuski wiedzą lepiej to niech teraz bronią albo tłumaczą.
0
@Bilon87 szybko poszło
1
@tbas nawet za sołtysem z Pcimia będą tu w ogień skakać. Ta skala oddania partyjnego to powinna mieć jednak jakieś granice :]
0
@Bilon87 Ja mam pytanie. A co Bosak mówi o przyjęciu ślubowania tylko od 2, a nie od 6 sędziów? Dzisiaj cały dzień widzę akrobacje pisfederacji z pod szyldu "mój łamacz konstytucji jest lepszy niż twój". Ten akt prawny już dawno w Polsce nic nie znaczy, a teraz będzie eskalacja, bo Nawrocki postawił sobie za cel rządzenie krajem, do którego nie ma najmniejszego mandatu społecznego w ustroju jaki mamy.
1
@Aragorn33 w normalnym kraju Prezydent wetujacy dozbrajanie armii i wspierajacy ruskich agentów na Węgrzech zacząłby rodzić pytania nawet u swoich wyborców. U nas ze wzwodem oglądają jak targa ciężary.
4
W gorących jakiś Madryl @Mateuszek2199 piszący:
"...waszych zawodnikow czesto obala powietrze i patrzą zawsze na sędziego..."
Madryl. Gość, który kibicuje Realowi, w którym gra Winicjusz piszący:
"...waszych zawodnikow czesto obala powietrze i patrzą zawsze na sędziego..."
Jak już minie wam wylew hipokryzyjno-bezczelno-przebrzydły to przypomnę, że to Madryl, wstrętny Madryl piszący:
"...waszych zawodnikow czesto obala powietrze i patrzą zawsze na sędziego..."
1
@Kgorecki2500 Atletico dzisiaj też postawiło busa, a po czerwonej i bramce to nawet dwa, a i tak byliśmy w stanie dochodzić do sytuacji bramkowych.
@PepGuardiola1971 ale my kadry nie zmienimy nagle w tydzień i trzeba wierzyć w tych co są. Rashford mógł być dzisiaj bohaterem. Nie pykło. Niech będzie we wtorek, bo gość grać potrafi wbrew wielu dziwnym opiniom.
6
Jeżeli w rewanżu nie odwali się znowu jakiś cyrk z czerwoną i skuteczność będzie lepsza to odwrócenie tego wyniku jest jak najbardziej możliwe. My w 10 mogliśmy ich dojechać. To nie jest tak, że postawili zasieki i było bicie głową w mur. Der Flick ma plan i ja w niego wierzę.
0
@tbas a widziałeś kiedyś żebym tutaj jechał po naszych? Raczej rzadko. Po Araujo też bym nie jechał, chociaż od niego można wymagać więcej przez doświadczenie
@esem91 no wiem, też jestem wkuriowny, ale jeszcze są 3 połowy tego dwumeczu i można coś ugrać.
1
Ehh. Jak mawiał klasyk "biednemu zawsze wiatr w oczy i ch.. w dupę". No ciężko tu się wyżywać na Cubarsim. Trzeba spiąć wory i grać pod czerwo dla Atletico i szukać jakiejś kontry.
7
@Aragorn33 Trumpy, Orbany... nie ma co, pisfederaci z Nawrockim to wiedzą gdzie lokować swoje polityczne uczucia. I tacy przenikliwi geniusze podlani Braunem mogą rządzić krajem...
@Kgorecki2500 kraj i samo miasto naprawdę piękne. Pojechałbym jeszcze raz chętnie.
0
@Czajka90 tą fajną atmosferę to mozna bylo kroić nożem.