0

@wawrzyn1 wypunktuje tylko kilka rzeczy, których i tak nie uznasz, bo już widzę z kim mam do czynienie, ale tak dla siebie to zrobię.
1. Zadałeś sobie chociaż trud zobaczenia na google maps jak wygląda ta droga? To nie jest żadna leśna, pusta droga, tylko zwykła dziurawa asfaltowa droga jakich pełno i do tego regularnie uczęszczana przez wiele aut. A to, że dookoła jest las nie czyni z niej opuszczonej, zapomnianej. Zakładam, że powielasz brednie, które już usłyszałeś więc polecam zobaczyć.
2. Skąd wiesz z jaką prędkością jechało auto, że piszesz, że szybko? Zdajesz sobie sprawę, że jak się jedzie bez kasku to nie potrzeba wielkiej prędkości uderzenia żeby sobie zrobić krzywdę? Gdzie są podane dane o prędkości auta, daj mi żródło chyba, że też dane "z głowy". Tam można było jechać 60km/h. Tyle to aż nadto żeby zabić rowerzystę.
3. Pisanie, że jak ktoś zasłabnie i zjedzie na przeciwny pas ruchu to CUD to już skrajna głupota, bo to wręcz najczęstsze zachowanie, szczególnie jak droga jest wąska.

To tak na szybko ile kretyństwa w tym co napisałeś, a znalazł bym więc jak choćby Lepper. W przeciwieństwie do Ciebie nie muszę otwierać oczu, bo mam je otwarte cały czas, a nie tylko jak coś się wydarzy i ktoś mi powie co mam myśleć.

0

@wawrzyn1 ok, ok Antonii. Masz jakiś lepszy dowód niż koledzy z "Kłocka"? Czy chłopski rozum prowadzi? Jeżeli pojawią się jakieś niepokojące sygnały ze śedztwa, jakieś dziwne rzeczy to będzie można się zastanowić, ale pisanie dzisiaj, że to nie przypadek to kretyństwo i nic więcej.

8

@Jakchcesz no ja już dzisiaj na labambie przeczytałem, że krytykował Izreal, rząd i potępiał zbrodnię z "Kłocka" [pisowania oryginalna] więc to nie mógł być przypadek.... :]

1

@LukaszFan myślę, że dalsza dyskusja jest zbędna po tak przytłaczających dowodach "niewygodności"
PS. Pisze się Kłodzka

2

@nowy2016 a niewygodność Litewki na czym miałaby polegać?

2

@Eto'o9 R10 czyli zabił go Tusk z Mosadem? Kurde, dobrze, że w Izraelu nie słyszą co Braun wyczynia.... Dajcie spokój. Policja wstępnia powiedziała, że zasłabł albo zasnął. Mój dziadek w podobnym wieku do tego gościa też zasnął w aucie i walną w drzewo, ledwo przeżył. Myślę, że jest masa lepszych celów obcych wywiadów niż chłop co społecznie działał i praktycznie nie brał udziału w tej wojence politycznej.

10

Masakra. Tyle razy co z moją lubą mówiliśmy, ze to chyba jedyna wartościowa osoba w tym Sejmie. Z jakimś powołaniem. Bardzo smutne...

1

@Aragorn33 ale to chyba tylko jeżeli ktoś zmarł zanim przeszedł na emeryturę. Czy coś w ten deseń.

3

@Kgorecki2500 dobra, dobra. Już po tym jak tam ośmielił się skrytykować tłita pomarańczowego Jezusa było wiadomo, że Pan Ambasador zmusi Nawrockiego do odstrzału. Seria kompromitacji Batyra zdaje się nie mieć końca. A wydawało się, że wręczanie profesury nieżyjącemu naukowcowi to będzie koniec na jakiś czas.

4

@Mow_mi_Douglas bardzo dobrze. Niech plują w pysk tym co głosowali na Nawrockiego. Jeszcze z Trumpem będziemy to przerabiać. Chłop ma polityczną intuicję na poziomie rozwielitki, która może działała w lasach z patusami, ale w większej polityce nędza póki co.

3

@Aragorn33 jakieś miliony na cele charytatywne to jedyny pozytyw z tego "dialogu" tych dwóch błaznów.

0

@Ptasior to moze zatrudnić go w Barcy pod warunkiem, ze transfery zrobi za swoje.

4

@BillyButcher czytał Tomasz Sakiewicz

6

@Safrani może teraz niektórzy zrozumieją z czego cieszyła się racjonalna część społeczeństw europejskich po porażce Orbana. Bo jak czytałem te teksty o Magyarze "a taki fajny miał być, zachodni..." to było widać, że oni nie mieli pojęcia o czym były te wybory z perspektywy Zachodu.

@BillyButcher kacapia już nie ma szampanów, bo dzięki Trumpowi wszystkie wypili.

1

@mmaciass nielegalne ustawki gdzie Nawrocki tłukł się po ryjach ramię w ramię z patologią gangsterską, z której część siedzi, część nie żyje, część jest poszukiwana to dla Ciebie ..... uwaga, uwaga.... "chodzenie na mecze" :] również dobrego dnia

1

@mmaciass no to faktycznie nie powinieneś się rozwijać, bo wygląda na to, że nie wiesz co piszesz. Sam we wpisie odniosłeś decyzję Kwaśniewskiego [jednoznacznie złą w mojej ocenie też] do Batyra [Twoje określenie]. Więc jak potem masz pretensje, że ktoś się do tego odnosi i sugerujesz odjazd od tematu to powinieneś ciut bardziej przemyśleć swoje posty.

1

@mmaciass musisz się z tym pogodzić, że bardzie ufam swojej "nieomylności" niż Twojej. Poza tym nie odniosłeś się jak zwykle do meritum, bo dla mnie ułaskawienie kolesia (robili to wszyscy włącznie z Dudą, który nawet politycznych przestępców ułaskawiał) jest mniej groźne niż blokowanie rozwoju bezpieczeństwa kraju w imię swojego partyjnego interesu.

3

@Jakchcesz duce Mbambe

2

@mmaciass ułaskawił Sobotkę, bo był jego ziomem, a nie Kwaśniewski był gangusem jak tu próbujesz sugerować. Nawrocki już zablokował pieniądze na polską obronność w w momencie kiedy coraz głośniej się mówi o szykowaniu ruskiej dywersji w Estonii żeby sprawdzić czy NATO działa i to Polacy będą musieli w pierwszym momencie reagować. I to już czyni Nawerockiego znacznie gorszym od Kwaśniewskiego. Bo tu partyjniactwo wjeżdża ponad interes kraju. A to, że latał po ustawkach, zwoził panienki to są poboczne rzeczy, które powinny go eliminować, ale jak widać ludziom się podoba prostactwo i patologia.

Edit. tego jeszcze nie słuchałem, ale z tego co pamiętam to prof. Dudek też najwyżej ocenił Kwaśniewskiego jako Prezydenta, w którymś materiale.

5

@SuperTransfery ale di Stefano umarł w 2014. To fajnie sie pobawiliscie. Ty skomentowałeś po 2 latach, a oni ściągnęli bana po 10.

1

Jasiu to ma taką trampice zaawansowaną z przerzutami od wielu, wielu lat. Byle pierdolić cokolwiek. Dużo i bez sensu.

1

@MessiForeverTheBest dla zarządu są makroniki, a dla Batyra orbany, albo trening nóg z Mariuszem P.

2

@macio_944 zostaje Barcelona, bo w Pogoni jest spalony.

1

@Borneo stanradowo. Im więcej hasełek o wolności, polskości, bozi tym na ogół większa kanalia.

1

@pluszek niech się z Orbanem spotka jak nie ma co robić. Ewentualnie z magowcami z ĆPAĆ.

5

@Cochise ja to lubiłem. A pioseneczka z intro to do dzisiaj przywołuje wspomnienia


1

@Cochise a oglądałeś bajki na takim magicznym kanale jak RTL7?

6

@Cochise Bazy to było to. Ileż my gruzu przerzuciliśmy w poszukiwaniu budulca żeby dopieszczać bazę. Czasami służyła za schron, czasami laboratorium, czasami siedziba naszej agencji detektywistycznej. Kiedyś to było, teraz to wcale nie ma.

20

śmieszne słowa od kogoś kto nie wygrał nic.

5

@Safrani czemu uciąłeś namiary? Nie powiem, kanapka z masłem i cebulą lekko rozbudziła moje zmysły. Kasa też ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?