2

@Frimpong tanich ripost ku uciesze motłochu? Pewnie :]

2

@Frimpong bardzo przykrość ty dla mnie zrobiłeś :[

5

hej @Frimpong , Pan Koeman powiedział, że nie jedziesz na Mundial.

0

@tbas nie pokaże, bo to słaby trener, ale ciągle jedzie na picu.

4

@lithotripter on jest zagrożeniem sam dla siebie

4

Bardzo mnie cieszy taki finał Milanu. Gówno-futbol zawsze powinien być nagradzany gówno-wynikami #letskickallegrioutoffootball

0

@Kgorecki2500 Śmieszek czołowy aborcmen Rzeczypospolitej.

1

@norbi77 pamietam tego agenta.

2


denatka Celińska w rewelacyjnej interpretacji Okudżawy. Gdzie słowa miały wartość...

2

@BulaKG władze Liverpoolu byłyby kompletnymi idiotami gdyby go zwolnili. Mieli przykład United do czego prowadzi taka żonglerka trenerami. Arsenal poszedł inną drogą i mają efekty szybciej. Slot im wygrał mistrzostwo, które Klopp wygrał raz przez 10 lat. To powinno niektórym uzmysłowić jak karkołomny to był wyczyn. Drugi sezon jest zawsze trudniejszy + sporo nowych masek do zgrania.

0

@Cochise wiadomczak. Dokładnie takiego meczu się spodziewałem po fiesta figo fago 3dniowym chłopaków.

1

@Cochise ale Barcellonia przegrała z Deportowem...

7

Negreira dziadu, oddawaj transzę za maj. Miało być 100pkt.

1

@FCBparasiempre czemu ten czas tak zapierd...ziela?

0

@gumaz pakuje wszystko z Zondacrypto.

1

@Azazel_Pazuzu patrzą jakby go chcieli do trójkąta zaprosić.

8

i tak zostaniesz wyjebany pachołek więc po co to płaszczenie się na koniec...

3

@MessiForeverTheBest grunt to spójność zeznań. Prawdziwa rodzina.

3

Ależ piękny zwrot akcji. Dick Advocaat jednak poprowadzi Curacao na Mundialu. Najpierw zrobił z nimi przeokrutny sukces jakim jest awans, potem pokazał, że są rzeczy ważniejsze i ustąpił z powodu choroby córki, a jak córce się polepszyło to piłkarze zrobili swoje i wymusili przywrócenie go jako ich selekcjonera. Fred Rutten powinien to zrozumieć i nie żywić urazy. Poza tym jest słabym trenerem więc tym bardziej powinien to zrozumieć :]

23

Doszczętnie skompromitowane Madryle, a teraz jeszcze Perez roztoczył wokół siebie trumpowski odór. Nie wiem komu dziękować za to combo, ale pięknie dziękuję. No i niecierpliwie czekam na Jose, bo jak ktoś z tego burdelu może zrobić jeszcze większy to tylko on.

34

@Safrani tak to jest jak doktorat tata załatwił i klientów do firmy tata załatwił. A ten banan chodzi i udaje eksperta.

5

@gumaz już by go oficjalnie zrobili tym rzecznikiem prasowym PiS, a nie tak się kompromituje dla nich niby jako cywil.

0

Lewy powinien zostać politykiem. Jak jego przyjaciel Cezary Kucharski :]

1

@norbi77 zawsze warto wyciągać wnioski

4

Barca sobie świętuje, a Święcicki i Gazda analizują co się stało z Realem.... ja bym ich wyjebał z pracy na drugi dzień.

5

@capricornusjrk nie widzę wad w tym scenariuszu.

0

@FcPortoFan1999 oczywiście, że można. To pajac, który stawia swoje cele ponad cele klubu. Real lubi trafiać takich. CR to ze łzami w oczach obserwuje swoje madrylskie "dziecko"

11

Pamiętam jak mnie tu uświadamiali, że jak przyjdzie Mbambe to Real już nigdy nie przegra. Jak przyjdzie Xabi Alonso to powstanie najlepszy zespół w historii wszechświata i w zasadzie nie ma sensu grać. A jeszcze jak mnie cisnęli jak się z tego śmiałem. Wyciągnijcie wnioski z tego moi mili. Drużyna to coś więcej niż kilka nazwisk. Ja się nauczyłem tego na Barcy Pepa, wy macie szansę na Barcy Hansiego. Piękny to klub, piękny to wieczór!

1

Real "zero tituli" Madryt

24

Messi jak zwykle jeden z pierwszych z gratkami. On ciągle żyje tym klubem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?