arczi-barca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ZŁA POLITYKA MEDIALNA
OPIERAĆ CAŁY ZESPÓŁ NA MESSIM
OBY ŚCIĄGNELI NEYMARA
0
" i co przygłupki nadal wierzycie w 5-0 gnojki typy tito i roura robili z was wałów cały tydzien aby tylko kasa z biletów była "
TITO VILLANOVA OUT Z KLUBU
W PRZECIWNYM RAZIE ZESPÓŁ ZSOTANIE ROZBITY
0
TITO VILLANOVA MYŚLĄ TAKTYCZNĄ ROZBIJE ZESPÓŁ FC BARCELONA
0
TITO RZĄDZI ZAGRANIAMI TAKTYCZNYMI :D
0
TIKI TAKA TITO VILLANOVA :D
LOL
0
dlaczego Luis Enrique nie jest trenerem barcelony ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
0
gdzie jest LUIS ENRIQUE ??
0
remontada z bayerne ?
nie porównujcie milanu z bayernem !
milan jest słaby w tym sezonie
...to była tylko szopka że to niby mecz sezonu
pokonać milan
gdzie jest TITO????
0
czemu piszecie dobranoc
jak mecz jeszcze trwa ?
0
czemu piszecie dobranoc
skoro mecz jeszcze trwa ??
0
czemu piszecie dobranoc
jak mecz jeszcze trwa ?
0
piękna bramka
0
Davidek :D
0
villa ma grać na szpicy a po nim iniesta i messi
0
NO VILLA NO BARCA NO THANKS
0
gramy do końca o kur** gramy do końca :)
0
pamiętam jak xavi zdobył brameczkę przeciwko mallorece w swoim debiucie :D
a co się z nim dzieje ? zmęczenie materiału ... powoli kończy się jego era :)
dla mnie jest gpściem numer 1 w team'ie :D.
0
Brawo brawo i jeszcze raz Brawo !!! Thierry Henry !
0
............. David Villa Sánchez
0
David Villa Sánchez ur. 3 grudnia 1981 w Langreo
0
David Villa Sanchez ur. 3 grudnia 1981 w Langreo
0
David Villa :)
0
David VIlla :D
0
bardzo ładnie villa pełen szacun odkąd przyszedłeś do FCB,
Alexis wydaje mi się mieć lepsze umiejętności niż Pedro.
ale to moje zdanie.
0
wydaje mi się że villa jest od tego aby grać na szpicy .
0
w ostatnim czasie czyli nie dalekiej przeszłości ( 3-4 ni temu ) obejrzałem ten mecz po raz kolejny,
d.villa dał radę, do dziś gdy widzę jego bramki i radość po trafieniu aż " łezka w oku się kręci " , ale wtedy byłem przerażająco dumny !! :D
to było apogeum piłkarskie w wykonaniu FCB :)
0
nic się nie stało gramy dalej
0
-->
Nie ma co ukrywać victoria pilzno jest w paszczy lwa.... - przydałby się nowy rekord, jako " najwyższe zwycięstwo "
0
takie gdybanie VV nie podoba mi się, bo równie dobrze mogliśmy stracić 3 bramkę ....
0
zaraz się zacznie :D
real madryt vs. bandyci
:D