0

zaraz się zacznie mecz

..

real madryt vs. bandyci

:D

0

JEEST KU*WAA JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ma ktos zdjęcie z miną Pana Jose ?

0

Wspaniale, czapki z głów :)

0

widocznie można ;/

0

Najlepiejbyłoby aby nie sprowadzać polityki na stadiony, hiszpania musi być zjednoczona. Wyobraźcie sobie jakby w Polsce coś takiego się działo - poszczególne wojeówdztwa odłaczałyby sie od kraju , niby same by się utrzymały ( do jakiegoś czasu ) . Jeden wielki szhit :D

0

chociaż 1:0

0

:)

0

Valdes chroni klub przed porażką stulecia ! masakra

0

" Nie ważne czy na deskach czy na podium ;) Po meczu pomyśleć co poszło nie tak, wyeliminować te błędy i dalej grać swoje " - jak reprezentacja Polski :D przeanalizować i gramy dalej :D hehe

0

znowu centra znowu strata

0

i znowu centra i znowu strata :D już to się robi śmieszne

0

i znowu centra i znowu strata :D

0

Znowu centra i znowu strata

0

Znowu centra i znowu strata

0

oczywiście ze będziemy pośmiewiskiem skoro obrońca tytułu klub który walczy o mistrzostwo w sezonie 2010/2011przegrywa z beniaminkiem.

0

Co wrzutka to strata jak z Interem

0

jak z rubinem kazan

0

prosto w bramkarza , bez problemu

0

...to już 12 lat ?! zestarzał się człowiek i ten w temacie i ten wypisując komentarz ehhhhh :(

0

Piekna bramka na 3:1

0

To tak jak u nas wybory prezydenckie sondaże i statystyki buhahaha - są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, prawdziwe kłamstwa i statystyki

0

-> boskiroman91 - a Barcelona co zagrała ? prowadzili piłkę w lewo, prawo, wspak, do góry i na dół...chcieli z piłką do bramki wejść! ... i co z tego wyszło ? ? NIC ! kto jest w finale - drużyna lepsza. TYLE W TYM TEMACIE

0

Bla bla bla ze strony pique... przestraszyć się ? niby kogo ? inter mediolan już nie raz rozgrywał mecze na takich kolosach więc jest do tego przyzwyczajony ... to nie drużyna polska żeby na " dzień dobry" poddać mecz. Oczywiście trzymam kciuki za zwycięstwo Barcy z awansem do Finału !!!

0

a ja powtórze " longer23 ":

->Mówiąc prosto i zwyczajnie nasze szanse na awans oceniam na 30 % ( i nawet moze ktoś powiedzieć ze jestem glupi i nie wierze w Barça ale rozum mi mowi że prawda jest taka)

ponieważ może i gramy u siebie ale inter to nie sa tacy chlopcy do bicia jak stuttgart ani z calym szacunkiem arsenal który jest dobrą drużyną ale popelnia potworne błędy .

Po drugie pep popełnia poważne blędy i nic tu nowego nie odkryłem nie robi zmian nie chodzi tu o wczorajszy mecz ale ogóle

Podróż autokarami choć luksusowymi miała wpływ na gre Barçy

W sobote trzeba wygrać jak najmniejszym nakladem sił i wypocząć bo trzeba dac siebie wszystko w środe . pep musi coś wymyśleć powiem tak wartość drużyny poznaje sie po tym jak gra w trudnych momentach przyzwyczailiśmy się że Barça caly czas wygrywa ale teraz dopiero się możemy przekonać co tak naprawde ta druzyna jest warta bo jak jest dobtzr to się nikt nie czepia .

Wczoraj zagraliśmy bardzo slabo niby posiadanie piłki byl takie samo jak zawszwsze ale podania były bardzo niedokladne. Bramki padly po dziecinnych blędach w obronie dawno nie widzialem tak bezradnej Barçy w obronie ostatni raz chyba w przegranym meczu na bernabeum w madrycie 4-1 .

Myśle ze pep popelnia też blędy taktyczne o ile z realem się sprawdziły o tyle z interem byla klapa . Powinien zagrać yaya a nie keita lub sergio yaya jest silny fizycznie i by to lepiej wyglądało.

Barca musi atakować i dawno nie bylo takiej sytuacji a inter będzie grał na czas i takie tam i pamietajcie że w rewanzu chelsea też miała wygrać a co bylo to każdy wie . Murinho tak ustawi zespoł że bardzo ciężko będzie strzelić bramke . Barça musi w pierwszej polowie strzelić choć jedną i nie stracić żadnej a będzie dobrze.

pozdro

0

hehehe

0

gangstafcbarca wyobraź sobie ze przez cały rok trenujesz aby dojść do doskonałośći i spotykasz na swojej drodze zespól który również cały rok trenuje...

0

Przy wyniku 3:1 bardzo ciężko odrobić straty !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?