0

należy wyeliminować raczej arsene wenger !

0

" Tymczasem każdy pragnie uniknąć już w tej fazie " ile razu już to słyszałem po czym sukcesu nie było żadnego

0

...bądźmy pewni że real na pewno do końca sezonu nie straci pkt w lidze !

0

Messi jak na razie jest największym samolubem na boisku !

0

żeby valdes zarabiał więcej niż iniesta i puyol hehe

0

Nie ma co porównywać zeszłego sezonu z obecnym, to już przeszłość

0

Teren w Madrycie był zawsze nie wygodny , ciężki mecz czeka piłkarzy barcelony

0

"Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa, i statystyki."

(Mark Twain)

0

Dług jest dalej, 8mln zawsze cieszy ale cóż z tego jak przyjdzie okienko transferowe w którym wydadzą bagatelne pieniądze na zakup średnich piłkarzy - Dymtro Czyhrynski.

0

..."Barcelona zakończyła pierwszą rundę rozgrywek ligowych bez porażki" - to cieszy

0

" Gdy gra Iniesta, Barcelona nie przegrywa " co za teorie :D

0

0

0



Dynamo musi oddać to co zabrało 12 lat temu!

piłkarze Barcelony powinni być bezlitośni: powtarzam bezlitośni dla tego rywala od pierwszej do ostatniej minuty.i mam nadzieję że tak właśnie wyjdą zmotywowani.

...dla mnie to najważniejszy mecz ( nie licząc GD) w rundzie jesiennej.

0

Spokojnie dopiero początek sezonu, cieszy postawa zawodników barcy w meczu z atletico m.

zobaczymy jak to dalej się potoczy :)

barciak napisałeś:

"i wtedy gaazety nadal będeą pisały nie el clasico tylko el pogrom dla Barçy " co do pogromu to się okaże, real m. z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej !

(...) każdy remis barcelony przybliża real do mistrzostwa i na odwrót.

(...) nie możemy sobie pozwolić na stratę pkt. sezon będzie bardzo ciężki !

0

Jak na razie ibrahimović to nieporozumienie ... no ale cieszy jedynie fakt że to dopiero początek sezonu, miejmy nadzieję że się wszystko rozkręci .

0

Telewizja "nsport" transmituje mecz

.

0



Wierzmy w to że Barcelona dzisiaj pokona Szachtar :)

i zdobędzie trofeum pod nazwą Super puchar europy.

0

29.09. FC Barcelona-Dynamo

09.12. FC Dynamo Kijów - FC Barcelona

Z niecierpliwością czekam na mecz z Dynamem Kijów. Dynamo musi ponieść konsekwencje za sezon 97/98 ( starsi kibice wiedzą o czym mówię ).

0

czapki z głów ... gratulacje :] :D:D:D:D:D

0

" barkley " dokładnie chce się myśleć o czymś innym... ale nie da rady. W dzisiejszym meczu jednak będzie ciężko zresztą jak i w rewanżu.

0

Należy obawiać się tego Pana na zdjęciu ;/

0

Co ty KAMIL FCB sobie śmiechy stroisz widać że jeszcze nie znasz się na piłce ! 8:0 - hehe żarty się Ciebie trzymają.... sam jestem ciekaw o przebieg meczu, chyba Beyern stawia wszystko na Ligę Mistrzów. Po pierwszym meczu wszystko będzie jasne :)

0

ekchm.... buffon jest już za stary, nie przyda się barcelonie

0

Nie ma co mówić co by było gdyby.

Bayern jest to jedna z najlepszych drużyn w europie ale przypomnijmy sobie jego mecze z Lyonem 3:3 i 1:1 a my 1:1 i 5:2.

Bayern jest to jedna z najlepszych drużyn w europie ale przypomnijmy sobie jego mecze z Sportingiem 5:0 i 7:1 a my 3:1 i 5:2.

Będzie ciężko z Bayernem w pucharach nigdy nie wygraliśmy

Puchar Gampera to była przed sezonowa potyczka, dla bayernu to był sparing a dla barcelony walka o puchar nie ma co się dziwić że wtedy wygraliśmy wysoko bo aż 4:0 teraz będzie całkiem inaczej

0

LUDZIE JEST 45 Minuta a jest 5:1 dla BARCY

NO TO SIĘ NAWET FILOZOFĄ NIE ŚNIŁO :)))))))))))

VeB

0

Moi zdanie jest następujące:

niestety mecz z Atletico, blaugrana przegra w stosunku bramkowym 1:2,

choć mam nadzieje ze się mylę

0

NO i co z tego

pfffff

Ronaldinho zrobił "swoje" dla Barcelony i za to trzeba go szanować!

0

Stawiam na wynik 2:2, to bedzie mecz na noże ;p

0

miejmy nadzieje ze taka forma utrzyma sie jak najdłuzej w tym sezonie, ze nie bedzie to wyglądać tak że: słabe postawa zespołu w danej kolejce nie będzie się przeplatać z dobrymi meczami w następnej kolejce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?