arczi-barca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
należy wyeliminować raczej arsene wenger !
0
" Tymczasem każdy pragnie uniknąć już w tej fazie " ile razu już to słyszałem po czym sukcesu nie było żadnego
0
...bądźmy pewni że real na pewno do końca sezonu nie straci pkt w lidze !
0
Messi jak na razie jest największym samolubem na boisku !
0
żeby valdes zarabiał więcej niż iniesta i puyol hehe
0
Nie ma co porównywać zeszłego sezonu z obecnym, to już przeszłość
0
Teren w Madrycie był zawsze nie wygodny , ciężki mecz czeka piłkarzy barcelony
0
"Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa, i statystyki."
(Mark Twain)
0
Dług jest dalej, 8mln zawsze cieszy ale cóż z tego jak przyjdzie okienko transferowe w którym wydadzą bagatelne pieniądze na zakup średnich piłkarzy - Dymtro Czyhrynski.
0
..."Barcelona zakończyła pierwszą rundę rozgrywek ligowych bez porażki" - to cieszy
0
" Gdy gra Iniesta, Barcelona nie przegrywa " co za teorie :D
0
http://atdhe.net/9537/watch-barcelona-vs-dynamo-kyiv
link do meczu
0
http://atdhe.net/9537/watch-barcelona-vs-dynamo-kyiv
link do meczu
0
Dynamo musi oddać to co zabrało 12 lat temu!
piłkarze Barcelony powinni być bezlitośni: powtarzam bezlitośni dla tego rywala od pierwszej do ostatniej minuty.i mam nadzieję że tak właśnie wyjdą zmotywowani.
...dla mnie to najważniejszy mecz ( nie licząc GD) w rundzie jesiennej.
0
Spokojnie dopiero początek sezonu, cieszy postawa zawodników barcy w meczu z atletico m.
zobaczymy jak to dalej się potoczy :)
barciak napisałeś:
"i wtedy gaazety nadal będeą pisały nie el clasico tylko el pogrom dla Barçy " co do pogromu to się okaże, real m. z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej !
(...) każdy remis barcelony przybliża real do mistrzostwa i na odwrót.
(...) nie możemy sobie pozwolić na stratę pkt. sezon będzie bardzo ciężki !
0
Jak na razie ibrahimović to nieporozumienie ... no ale cieszy jedynie fakt że to dopiero początek sezonu, miejmy nadzieję że się wszystko rozkręci .
0
Telewizja "nsport" transmituje mecz
.
0
Wierzmy w to że Barcelona dzisiaj pokona Szachtar :)
i zdobędzie trofeum pod nazwą Super puchar europy.
0
29.09. FC Barcelona-Dynamo
09.12. FC Dynamo Kijów - FC Barcelona
Z niecierpliwością czekam na mecz z Dynamem Kijów. Dynamo musi ponieść konsekwencje za sezon 97/98 ( starsi kibice wiedzą o czym mówię ).
0
czapki z głów ... gratulacje :] :D:D:D:D:D
0
" barkley " dokładnie chce się myśleć o czymś innym... ale nie da rady. W dzisiejszym meczu jednak będzie ciężko zresztą jak i w rewanżu.
0
Należy obawiać się tego Pana na zdjęciu ;/
0
Co ty KAMIL FCB sobie śmiechy stroisz widać że jeszcze nie znasz się na piłce ! 8:0 - hehe żarty się Ciebie trzymają.... sam jestem ciekaw o przebieg meczu, chyba Beyern stawia wszystko na Ligę Mistrzów. Po pierwszym meczu wszystko będzie jasne :)
0
ekchm.... buffon jest już za stary, nie przyda się barcelonie
0
Nie ma co mówić co by było gdyby.
Bayern jest to jedna z najlepszych drużyn w europie ale przypomnijmy sobie jego mecze z Lyonem 3:3 i 1:1 a my 1:1 i 5:2.
Bayern jest to jedna z najlepszych drużyn w europie ale przypomnijmy sobie jego mecze z Sportingiem 5:0 i 7:1 a my 3:1 i 5:2.
Będzie ciężko z Bayernem w pucharach nigdy nie wygraliśmy
Puchar Gampera to była przed sezonowa potyczka, dla bayernu to był sparing a dla barcelony walka o puchar nie ma co się dziwić że wtedy wygraliśmy wysoko bo aż 4:0 teraz będzie całkiem inaczej
0
LUDZIE JEST 45 Minuta a jest 5:1 dla BARCY
NO TO SIĘ NAWET FILOZOFĄ NIE ŚNIŁO :)))))))))))
VeB
0
Moi zdanie jest następujące:
niestety mecz z Atletico, blaugrana przegra w stosunku bramkowym 1:2,
choć mam nadzieje ze się mylę
0
NO i co z tego
pfffff
Ronaldinho zrobił "swoje" dla Barcelony i za to trzeba go szanować!
0
Stawiam na wynik 2:2, to bedzie mecz na noże ;p
0
miejmy nadzieje ze taka forma utrzyma sie jak najdłuzej w tym sezonie, ze nie bedzie to wyglądać tak że: słabe postawa zespołu w danej kolejce nie będzie się przeplatać z dobrymi meczami w następnej kolejce