5

Błagam… nie uwierzę, że nie będziemy mieć finału w takim sezonie

0

Haha Marciniak raz jest za Interem, raz za Barcą

1

Araujo ma chyba jakieś haki na Flicka… po co wpuszcza tego dzbana

1

Płakać się chce, mamy najlepszy zespół na świecie i co rok to samo…

2

Dawać Araujo do Wieczystej

0

Nie dość, że mecz wkurw** to jeszcze strimsy ścina

6

Piekło - niebo - czyściec

0

Barca jest wielka, nawet jakby przegrywali 5-0 to bym nie przestał w nich wierzyć

2

To się tak powtarza, że to aż chore

3

Wojtek daje radę!

0

Będzie dogrywka… ale gramy coraz lepiej, VAMOS!

1

Dziwna zmiana, ale trzeba ufać Her Flick

0

Rekin do zmiany na wczoraj!

2

Chyba nie było nigdy takiego zespołu, żeby najpierw musiał dostać łomot, żeby później i tak wygrać

0

I znowu to samo, KOCHAM ICH!!!!!! VAMOS BARCA!

4

Brak Kounde, Balde i Lewego mega widoczny

2

Błagam, odróbmy to po raz kolejny, błagam…

23

Dziś Barca znowu była wielka. Mieliśmy pecha i nawaliła defensywą. W rewanżu ich zmieciemy! VAMOS!

4

Jakby Rafa powtórzył pierwszą bramkę to byłby hit

0

Yamal czasami irytuje, ale ogólnie to jest niesamowity!

5

Moi drodzy! Manifestujemy dzisiaj 4-3 dla nas! Im więcej pozytywnego myślenia tym większe szanse

0

@Kimi88 Zgadza się, to nie pierwszy mecz, oby nam się odrodził!

4

Fuks, ale Szczęsny dno

1

@Wojtek84 coś w tym jest, my nie możemy czuć się zbyt pewnie

1

Tyle się dzieje, że ciężko wyjść do toalety

0

A pisałem po stracie pierwszej bramki, że Barca kocha odrabiać straty

3

@Marusek bez kitu, tak to właśnie wygląda

1

Co to było! Te mecze są lepsze niż oglądnie horroru

4

Kocham ten klub i nie wiem jak można kibicować komuś innemu

0

Ostatnio Milan wklepał im 3 bramki… wierzymy do końca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?