arehiba
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Błagam… nie uwierzę, że nie będziemy mieć finału w takim sezonie
0
Haha Marciniak raz jest za Interem, raz za Barcą
1
Araujo ma chyba jakieś haki na Flicka… po co wpuszcza tego dzbana
1
Płakać się chce, mamy najlepszy zespół na świecie i co rok to samo…
2
Dawać Araujo do Wieczystej
0
Nie dość, że mecz wkurw** to jeszcze strimsy ścina
6
Piekło - niebo - czyściec
0
Barca jest wielka, nawet jakby przegrywali 5-0 to bym nie przestał w nich wierzyć
2
To się tak powtarza, że to aż chore
3
Wojtek daje radę!
0
Będzie dogrywka… ale gramy coraz lepiej, VAMOS!
1
Dziwna zmiana, ale trzeba ufać Her Flick
0
Rekin do zmiany na wczoraj!
2
Chyba nie było nigdy takiego zespołu, żeby najpierw musiał dostać łomot, żeby później i tak wygrać
0
I znowu to samo, KOCHAM ICH!!!!!! VAMOS BARCA!
4
Brak Kounde, Balde i Lewego mega widoczny
2
Błagam, odróbmy to po raz kolejny, błagam…
23
Dziś Barca znowu była wielka. Mieliśmy pecha i nawaliła defensywą. W rewanżu ich zmieciemy! VAMOS!
4
Jakby Rafa powtórzył pierwszą bramkę to byłby hit
0
Yamal czasami irytuje, ale ogólnie to jest niesamowity!
5
Moi drodzy! Manifestujemy dzisiaj 4-3 dla nas! Im więcej pozytywnego myślenia tym większe szanse
0
@Kimi88 Zgadza się, to nie pierwszy mecz, oby nam się odrodził!
4
Fuks, ale Szczęsny dno
1
@Wojtek84 coś w tym jest, my nie możemy czuć się zbyt pewnie
1
Tyle się dzieje, że ciężko wyjść do toalety
0
A pisałem po stracie pierwszej bramki, że Barca kocha odrabiać straty
3
@Marusek bez kitu, tak to właśnie wygląda
1
Co to było! Te mecze są lepsze niż oglądnie horroru
4
Kocham ten klub i nie wiem jak można kibicować komuś innemu
0
Ostatnio Milan wklepał im 3 bramki… wierzymy do końca!