arehiba
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Skandal za skandalem!
1
Murem za Celtą i sprawiedliwością!
1
Oliwa sprawiedliwa :D ale powinno być 3-1 dla Celty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie mam słów na Yamala ♥️
1
Komentarz na eleven do wymiany
1
Guardiola... Czekamy na Ciebie.
0
Strims zawieszony... Gdzie obejrzę?
8
Idę świętować, życzę Wam dobrego weekendu Barceloniarze ! :D
11
Matko Ferran strzelił, już mnie dzisiaj chyba nic nie zaskoczy
3
Tak jest, NIECH TEN WYNIK IDZIE W ŚWIAT!!!
1
Dobrze, że gramy nadal mocnym składem, ojjj nadaje to wiatru w żagle :D
4
Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem Barcelonę z takim spokojnem i radością. Jestem pełen nadziei, że ten sezon zamknie usta wszystkim krytykom!
2
No i nie udało się Madryciaki :D
1
I chuj nie… OLMO KRÓL!!!
5
Wejście Olmo zmieniło wiele, druga połowa petarda, taką Barce chcemy oglądać!
1
Victor powinien wejść za Lewego…
6
Felix jest dobry, pobudza atak i powinien grać w pierwszym składzie, nic dziwnego, że gaśnie skoro taki talent grzeje ławe...
0
Posiadanie piłki 80% dla Barcy, 20% dla Valencii. To nie jest normalne. Brawo za dominację i wygraną! Ale mimo to i tak 2 stracone bramki, obrona w tamtym sezonie zachwycała, w tym nawala niemalże zawsze.
2
Marzeniem jest, żeby wrócił, ale chyba to trochę nierealne... Stworzył najlepszą drużynę w historii futbolu, poziom, który nie wiadomo czy wgl kiedyś uda się osiągąć, dzięki czemu stał się legendą i odchodząc z Barcy tak został zapamiętany. Teraz wracając i w razie niepowodzenia to miano szlak by trafił. Ale kto wie, co mu w głowie siedzi. Tu jest jego serce, może będzie chciał wrócić i pokazać, że w każdej sytuacji potrafi zbudować potężny zespół, i że dla niego Barcelona zawsze będzie najważniejsza.
50/50, ale oby wrócił!
0
Dawniej potrafiliśmy PSG roznieść na 6:1… to był ambitny i mądry zespół ????
1
Mam dość… dzięki Ter Stegen
0
Wywalić Xaviego, Araujo i Lewego jak najszybciej!!!
0
Lewy mógł asystować i dać nam dogrywkę… dzięki a w szczególności Araujo
2
Trener i obrona do zmiany, na już…
1
Ta szmata od dawania kartek jest przekupiona
1
Boję się iść na kibel bo jak wrócę pewnie będzie 5:1
2
Żenada, nie oglądam dalej, dobranoc
3
Araujo dzban i tyle, lepiej stracić gola niż zawodnika w początku meczu