25

Skandal za skandalem!

1

Murem za Celtą i sprawiedliwością!

1

Oliwa sprawiedliwa :D ale powinno być 3-1 dla Celty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie mam słów na Yamala ♥️

1

Komentarz na eleven do wymiany

1

Guardiola... Czekamy na Ciebie.

0

Strims zawieszony... Gdzie obejrzę?

8

Idę świętować, życzę Wam dobrego weekendu Barceloniarze ! :D

11

Matko Ferran strzelił, już mnie dzisiaj chyba nic nie zaskoczy

3

Tak jest, NIECH TEN WYNIK IDZIE W ŚWIAT!!!

1

Dobrze, że gramy nadal mocnym składem, ojjj nadaje to wiatru w żagle :D

4

Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem Barcelonę z takim spokojnem i radością. Jestem pełen nadziei, że ten sezon zamknie usta wszystkim krytykom!

2

No i nie udało się Madryciaki :D

1

I chuj nie… OLMO KRÓL!!!

5

Wejście Olmo zmieniło wiele, druga połowa petarda, taką Barce chcemy oglądać!

1

Victor powinien wejść za Lewego…

6

Felix jest dobry, pobudza atak i powinien grać w pierwszym składzie, nic dziwnego, że gaśnie skoro taki talent grzeje ławe...

0

Posiadanie piłki 80% dla Barcy, 20% dla Valencii. To nie jest normalne. Brawo za dominację i wygraną! Ale mimo to i tak 2 stracone bramki, obrona w tamtym sezonie zachwycała, w tym nawala niemalże zawsze.

2

Marzeniem jest, żeby wrócił, ale chyba to trochę nierealne... Stworzył najlepszą drużynę w historii futbolu, poziom, który nie wiadomo czy wgl kiedyś uda się osiągąć, dzięki czemu stał się legendą i odchodząc z Barcy tak został zapamiętany. Teraz wracając i w razie niepowodzenia to miano szlak by trafił. Ale kto wie, co mu w głowie siedzi. Tu jest jego serce, może będzie chciał wrócić i pokazać, że w każdej sytuacji potrafi zbudować potężny zespół, i że dla niego Barcelona zawsze będzie najważniejsza.

50/50, ale oby wrócił!

0

Dawniej potrafiliśmy PSG roznieść na 6:1… to był ambitny i mądry zespół ????

1

Mam dość… dzięki Ter Stegen

0

Wywalić Xaviego, Araujo i Lewego jak najszybciej!!!

0

Lewy mógł asystować i dać nam dogrywkę… dzięki a w szczególności Araujo

2

Trener i obrona do zmiany, na już…

1

Ta szmata od dawania kartek jest przekupiona

1

Boję się iść na kibel bo jak wrócę pewnie będzie 5:1

2

Żenada, nie oglądam dalej, dobranoc

3

Araujo dzban i tyle, lepiej stracić gola niż zawodnika w początku meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?