arehiba
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca kocha odrabiać straty…
0
Wczoraj też była minuta ciszy w Londynie?
1
Majorka wygląda jakby była beniaminkiem
2
No i koniec passy Wojtka
0
Chyba przez te spodenki nie mogą się odnaleźć…
5
Czuję, że w drugiej połowie i tak wpakujemy z 2-3 bramki
3
Raphinia mega słabo dzisiaj
1
Matko bosko, nie wierzę!!!
0
Traore wszedł i nie ogarnia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
KOCHAM BARCE!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ostatnio wpuścił Olmo po czerwonej kartce, a teraz go zdjął, porażka
0
To się powtarza tak często, że to totalna żenada
3
Co za muł z tego rekina
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RymsonPL Chyba laska mu truje głowę ślubem
0
Oby tylko dowieźć ten wynik…
1
Nie mogę patrzeć na ten atak, czekam na rekina
1
Gdybyśmy mieli skuteczniejszy atak Barca miałaby jeszcze z 20 goli więcej w sezonie
0
Pedri to robot, co nie zrobi to złoto
2
Zamiast dwóch piw wypiłem jeszcze trzy setki… co za mecz
0
Jeden z najlepszych meczy w życiu
1
Wojtek by to złapał
0
Ten gol będzie pokazywany wszędzie latami
1
Skuteczność znowu ogień…
3
Już nawet obrońcy nie chcą podawać Szczęsnemu
2
Real też szybko strzelił, a później jak skończył, zobaczymy
1
Yamal w każdym meczu na początku oddaje strzał testowy
4
Rzygać mi się chce jak to oglądam… biedna Celta… DO BOJU CELTA!