0

Barca kocha odrabiać straty…

0

Wczoraj też była minuta ciszy w Londynie?

1

Majorka wygląda jakby była beniaminkiem

2

No i koniec passy Wojtka

0

Chyba przez te spodenki nie mogą się odnaleźć…

5

Czuję, że w drugiej połowie i tak wpakujemy z 2-3 bramki

3

Raphinia mega słabo dzisiaj

1

Matko bosko, nie wierzę!!!

0

Traore wszedł i nie ogarnia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

KOCHAM BARCE!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ostatnio wpuścił Olmo po czerwonej kartce, a teraz go zdjął, porażka

0

To się powtarza tak często, że to totalna żenada

3

Co za muł z tego rekina

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RymsonPL Chyba laska mu truje głowę ślubem

0

Oby tylko dowieźć ten wynik…

1

Nie mogę patrzeć na ten atak, czekam na rekina

1

Gdybyśmy mieli skuteczniejszy atak Barca miałaby jeszcze z 20 goli więcej w sezonie

0

Pedri to robot, co nie zrobi to złoto

2

Zamiast dwóch piw wypiłem jeszcze trzy setki… co za mecz

0

Jeden z najlepszych meczy w życiu

1

Wojtek by to złapał

0

Ten gol będzie pokazywany wszędzie latami

1

Skuteczność znowu ogień…

3

Już nawet obrońcy nie chcą podawać Szczęsnemu

2

Real też szybko strzelił, a później jak skończył, zobaczymy

1

Yamal w każdym meczu na początku oddaje strzał testowy

4

Rzygać mi się chce jak to oglądam… biedna Celta… DO BOJU CELTA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?