0

Zasrany sędzia, dla nas czerwona, a lewy poobijany i żadnej kartki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Smutny mecz... W tym sezonie wiele razy wygraliśmy rzutem na taśmę 1:0 i jakimś cudem pewnie uda się wygrać ligę, ale to nie będzie słodki puchar :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?