assasin1807
Dołączył/a: listopad 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma oficjalnej informacji więc wiesz...
0
Mangala...jak juz....
Prędzej by się sprawdził wczesniej wymieniony przeze mnie Garay( jakieś 20 baniek) lub Nkoulou z Marsylii za ok 10-15
a za Mangalę chcą ok 30 baniek
0
Bartra może być zmiennikiem ale podstawowym obrońcą, przynajmniej póki co
0
Albo Nicolas Nkolou z Marsylii- do wyciągnięcia za 10-15 baniek napewno a naprawdę wartościowy obrońca
0
To mogliby pomysleć o Ezequielu Garay z Benfiki
0
Potrzebujemy juz tylko ŚO z prawdziwego zdarzenia, nie chcę żadnego Marquinhosa czy Mangali, oni sa dobrzy w swoich zespołach ale Barca to inny poziom, jesli nie Silva to David Luiz!
0
I trzeba od nowa szukać następcy Xaviego, trzeba winić za to Vilanovę jak i cały zarząd który nie umiał go zatrzymać:/ Thiago tez swoją droga mógł wykazać trochę cierpliwości...kto wie, może w Bayternie się nei sprawdzi i będzie chciał wrócic za godziwe pieniądze
0
Zbyt dużo FMa;)
Illaramendi może się nie sprawdzić w wielkim klubie, Carvajal też nie będzie błyszczał tak jak w Leverkusen, jedynie co do Isco mam "dobre" zdanie, myślkę że dosyć podniesie jakośc Realu żeby ten dorównał Barceonie, oby na Boisku duet Messi-Neymar był o wiele lepszy niż CR-Isco
0
"nie sprzedamy za mniej niż 10 mln euro" mówili...haha kolejna porażka zarządu....Laporta wróć!
0
Drobga, Casillas, Pirlo
0
Torres?! Kpiny...strzelił 5 bramek z czego 4 Tahiti, a w meczach z Włochami i Brazylią nie istniał
0
mam 24 lata*
sorry;D
0
Mam 254 lata i nie wszystkich widziałem ale jestem pewien jednego- nie było, nie ma i nie będzie drugiego takiego jak Ronaldinho, był wybitny, ocierał sie o perfekcję i napewno za całokształ powinni wybrać jego zamiast takiego Zidane'a czy Cruyffa
Iniesta- Mrówka Z, pracuje dla zespołu, chyba aż za skromny na 11 wszechczasów
Ronaldo Luis Nazario De Lima- Najlepszy napastnik ostatnich 20 lat
Pele- nigdy nie grał w Europie z najlepszymi więc nie ma wierzytelnego porównania
Jaszyn- musze uwierzyć w dobry wybór,
Platini- 3 złote piłki pod rząd mówią za siebie...Messi ówczesnych czasów
więc moja 11
Jaszyn- Cafu, Beckenbauer, Moore. Maldini- Di Stefano, Maradona, Ronaldinho- Platini, Ronaldo, Messi
0
psg go sprzeda pod dwoma warunkami:
* presja samego piłkarza aby zmienił ten klub
* cena satysfakcjonujaca szejków
0
Grą mi trochę Ludovica Giulego przypomina, a do Ludo mam sentyment, nie mniej jednak nie potrzebujemy napastnika, nawet kiedy sprzedamy Ville- może nawet i Pedro, grunt to:
zatrzymac Thiago
kupić ŚO obrońcę
ew. sprzedać Valdesa i kupić Ter Stegena
0
Ładne zdjęcie tak swoją drogą, może i w koszulkach BlauGrana będą tez mieli podobne;)
0
Wolałbym Davida Luiza, wcale nie brakuje mu dużo do Thiago Silva a jest młodszy, ale czy ten czy ten- byłbym zadowolony, a z oferta 32 mln poczekałbym do oficjalnego zgłoszenia się;)
chociaż cena dobra patrząc na jego doświadczenie i wiek;)
0
Mamy:
* Zdobywcę 4 ostatnich Złotych Piłek
* Najlepszego piłkarza ostatnich Mistrzostw Europy
* Najlepszego piłkarza ostatniego Pucharu Kontynentalnego
* Najlepszego piłkarza EURO U-21 ( gzie w finale strzelił Hat-trika)
* innych piłkarzy notorycznie wybieranych do Najlepszych "11-tek" sezonu
* jedną z najlepszych o ile nie najlepszą szkółkę piłkarską na świecie
ale niestety mamy ułomny zarząd, który pewnie nie będzie potrafił zatrzymać Thiago, trenera bez jaj który będzie większośc sezonu grał tym samym składem a także dyrektora Zubizarete który myśli, że on tez ma wakacje i będzie problem ze ściągnięciem klasowej skali ŚO
0
I znowu utwierdzam się w przekonaniu, że Pique nie jest dla Barcy odpowiednim obrońcą!:D ha, a brawo dla Luiza za wślizg z końcówki ierwszej połowy, Samba wciąż istnieje, Vamos
0
A tymczasem Real zakontraktował Isco, musze przyznać, że to pierwszy ich transfer od czasów Ronaldo który wyjdzie im na dobre i mocno podniesie ich poziom
0
Cóż świetny piłkarz zarowno jak i Luiz Alberto, niestety wydają się być za słabi na pierwszy skład a w drużynie rezerw wiedzą, że nie rozwiną się tak jak powinni, dlatego odchodzą, ale będzie o nich jeszcze głośno
0
Może ludzie się mądrzy ale mało który jest inteligentny... ehhh
0
a tak na powaznie jeśli już Luiz odstaje od Thiago Silvy to naprawdę niewiele a przecież jest młodszy i tańszy, brałbym!:D
0
Brać Luiza, Rooneya, Torresa, Reine, Silve, Matę i Ter Stegena!:D jeszcze bym podkradł Realowi Isco i Suareza!:D a może też Messi przekonałby Aguero do transferu do Barcy, myślę, że wtedy ani Thiago ani Villa nie wahali się i napewno zostali w Barcy, przy takim obiegu sytuacji możliwym jest nawet powrót Abidala i Ronaldinho na Camp Nou, a sekretarzem generalnym zostałby Figo
0
Bramkarz pewnie kupią jak sprzedadzą Villę
No o Alcantarze się cicho zrobiło i dobrze, chciałbym, żeby został,
Thiago Silva?- zarząd powinien kupić obrońcę , jak nie jego to Luiza i nie powinien skąpić kasą- cos się dzieje w powietrzu;)
0
Jedyny komentarz jaki mi się nasuwa:
najlepszym transferem byłoby gdybyśmy zamiast Tito zakontraktowali trenera z klasa i jajami
0
Sezon 2013/14 uważam za nieudany sportowy, pod względem marketingowym klub wyjdzie świetnie, atak Messi-Neymar na pierwszysch stronach gazet, ale co z tego jak będzie ciężko o każde jedno trofeum bardziej niż ostatnimi laty, Tito nie jest treneren dla Barcelony, Roura nie jest asystentem dla trenera(tym bardziej trenerem), a Rosell dba o własną dupę i załatwienie sobie jak największego konta na przyszłość. Wyje***bym Rosella, Tito, Zubizarete, Roure oraz Pedro, Ville i Pique i wprowadził nowy porządek w tym klubie.
0
Osobiście uważam, że lepszym kierunkiem dla nich są własnie wyspy niż nudna i przewidywalna Liga Hiszpańska, liga Włoska lata śietności ma za sobą i dopiero zaczyna od nowa budowac Swoja Markę- juve i milan już się do tego przyłożą, francuska tylko dzięki szejkom z psg i asm jest jeszcze wczołówce a niemiecka to teraz już tylko teatr jednego aktora, a w Anglii? szybka piłka, męska gra i nikt się nie dziwi jak taki ManU przegrywa u siebie z Southampton np
0
nie chcę żeby opuszczał Camp Nou...:/ Ale jeśli do tego dojdzie to zrobiłbym wszystko żeby sprzątnąc przez nosa Realowi Isco, nawet kosztem 35 baniek
0
Powinien zająć się zdrowiem a nie motywowaniem pilkarzy czego i tak nie potrafi...:/