0

dodatkowo jesli chodzi o samych zawodników:
*Tello świetny skrzydłowy na średniaków ligi ( o ile można nazwac tak druzynę z 7 miejsca...) niech się dalej rozwija
*Song solidny występ- oby miał więcej szans na grę w kolejnym sezonie
*Messi uzaleznił od siebie Barcę
*wierzę w optymalną formę Cesca na kolejny sezon
*Villa cień samego siebie
*Alves zbyt czesto gra w kratkę ale przyda się na mocniejszych rywali w CL

0

Po tym meczu mamy juz coraz mniej niewiadomych, a sądzę że mecz z Atletico tylko umocni mnie w przekonaniu kto zostanie kto odejdzie; Jesli mecz z ATM będzie mial podobny przebieg to śmiem stwierdzić:
*Villa na wylocie:D
*będą chcieli zatrzymać VV do końca kontraktu nie mając grosza z odsprzedaży...
*druzynę będzie trenował Tito

dwie niepewne dla mnie jeszcze rzeczy to pozostanie w Barcy Abidala i Sancheza; ale muszę zwrócić honor Sanchezowi bo nie byłem jego zwolennikiem a dostaje sporo zaufania od innych piłkarzy;

Mozliwe że Barca będzie chciała kupić dwa priorytety Tito(skoro będzie trenowała nadal) a więc: Neymar za 40 baniek i całkiem możliwe że powalczą o Thiago Silvę za ok 30mln

i tyle większych działań w okienku transferowym( bo nie licze sprzedaży Afellaya czy Bojana po kilka baniek)


0

ronieli

Ville jeśli tylko zainteresowanie wykaże takie Fenerbache czy Galata to śmiało rzucą te 15 na stół, gośc się odrodzi w każdym innym zespole gdzie będzie miał status wielkiej gwiazdy,

VV podobnie, nawet jak nie 12 to w okolicach 10 można za niego dostać

0

TheBestR10
Nie jestem zwolennikiem Pique szczerze powiedziawszy, to nie ten zawodnik jak jeszcze 2-3 lata temu- w zasadzie niczym mnie do siebie nie przekonał, ale może to kwestia sztabu trenerskiego i tego jak ich mentalnie przygotowują, może moje "ale" zniknie gdy trenerem zostanie ktoś z jajami, ktoś charyzmatyczny, energiczny( z całym szacunkiem do Tito ale nie ta książka)

A bramkarz? Llorisowi nie można niczego zarzucić, podobna gra do VV tylko póki co mniej błędów popełnił francuz;D

0

50 ze sprzedazy zawodników? jak mowa o rewolucji w składzie to powinniśmy sprzedać tych którzy już więcej nie dadza od siebie:
VV (on sam chce odejść) 12 mln
Alves ok 20
Pique!!! 25 baniek
Pedro ok 15
Villa 15
Bojan 5
Cuenca 3
Afellay 5
Fontas 3
Bartra(moim zdaniem lepiej dla jego rozwoju jak odejdzie) 3-5 mln
Dos Santos 3-5

jest 110 baniek ze sprzedaży + 50 zarząd

i mamy
Lloris ok 15 baniek
Hummels 25
Neymar 40
jakiś napastnik z prawdziwego zdarzenia ( a nie skrzydłowy) za 40
i zostaje 40 baniek na zakup najlepiej drugiego obrońcy ( może Vertonghen za 20) i zostaje 20 baniek, niech będzie na kolejne okno transferowe

Po czymś takim mamy skład:
BR: Lloris i Pinto
OBR: Montoya, Puyol, Mascherano, Hummels, Vertonghen, Adriano, Alba i Abidal na CdR
POM: Busquets, Song, Xavi, Iniesta, Cesc, Thiago i włączyć Sergi Roberto
NAP: Messi, Alexis, Neymar + dodatkowy napastnik i włączyć Tello

Lloris to świetny bramkarz choć są lepsze opcje napewno w tym Courtois czy De Gea ale mogą okazać się nie do wyciągnięcia. lloris byłby dobrą altertnatywa; wierzę że Alexis następny sezon będzie miał jeszcze lepszy, wierzę w zakupi świetnego środkowego napastnika i wierzę że problemy mentalne w drużynie się skończą, chyba że źródłem tego jest sztab trenerski to również zmienić

Pewnie wam się mój pomysł nie spodoba ale moim zdaniem po takim zagraniu skończy się ten bałagan w składzie i zespół otrzyma dużo świeżości

miałem problem z odpowiednim środkowym napastnikiem za 40 baniek jakies propozycję?

0

Reina??!! co to k***a?! Mamy Cię? pfff już nie maja o kim pisać:D

0

Podobno Neymara nie wyciągniemy w tym roku tylko po mundialu, możemy mieć 100 baniek na transfery nawet

0

albo ukrywa prawdę albo jest głucem! Zmian potrzeba i to kluczowych! Przywołuje przykład zespołu Cruyfa na wymówkę, ale Guardiola też przemeblował drużynę i zdobyła w sezonie wszystko co możliwe, takie realia,

Adios Tito

0

Bramka: LLoris, Pinto
Obrona: Adriano, Hummels, Puyol, Mascherano, Abdennour, Alba, Montoya
Pomoc: Busquets, Song, Xavi, Iniesta, Cesc, Thiago, Sergi Roberto
Atak; Messi, Aguero, Alexis, Tello, ew. zakup kogoś wyższego

reszcie podziękowac za współpracę lub cofnąć do rezerw

0

Nie jestem zwolennikiem jego talentu ale...
No własnie, mam dwa "ale",
1. Zmieńmy trenera- zakontraktowanie kogoś z jajami, kogoś kto wszystko bardziej przezywa niż piłkarze na boisku
2. Sprzedajmy kilku wychowanków w tym Pedro i Pique, a razem z nimi Bojana, Bartre, Cuence, oraz Victor Valdes który sam podjął decyzję

Trener wiadoma przyczyna, a jesli zmniejszymy ilość wychowanków w klubie i kupimy 4 naprawde dobrych piłkarzy wówczas zmieni się pogląd na Barcę że grają w niej wychowankowie + ktoś by załatać 1szy skład, wówczas presja nowopozyskanych piłkarzy zmaleje, wówczas może i Alexis będzie grał optimum swoich możliwości, nie może być tak że Pedro jest ulubieńcem i go nie sprzedadzą, swego czasu Ronaldinho też nim był a pozbyli się bez sentymetów i jakoś dobrze wyszło.

Jestem zdania że w pierwszym składzie nie powinno być więcej jak 4-5 wychowanków,

fajną sprawą jest oglądać swój ukochany klub z 11 stworzoną z piłkarzy wychowanych w La Masii, ale to nie na dłuższy byt, futbol jest ciągle rewolucjonizowany i nie ma możliwości by jedna szkółka piłkarska oszlifowała diamenty na każdą pozycję

Niech zostaną w pierwszy składzie Messi, Iniesta, Xavi( którego liczę że godnie zastąpi Cesc), Busquets( na zmianę z Songiem) i Alba.

Kupmy dobrego napastnika (Aguero), kupmy dwóch obrońców i bramkarza; nie pisze o Neymarze bo on przejdzie po mistrzostwach świata a na teraz też się ktoś przyda,

Trudno powiedzieć mi jaki skład bym widział na przyszły sezon, trudno powiedzieć kto stanie w bramce,

Niech jednak ten "wybrany" skład będzie zgranym i pełnym fantazji kolektywem, który zrewanżuje się za rok Bayernowi i pokaże kto rządzi w piłkarskim swiecie;D

0

swoją drogą zapowiada się ciekawe okienko transferowe, Gotze, Lewandowski, Hummels, Aguero, Ibrahimovic, Villa, Alexis, VV, Higuain, Di Maria, Falcao, Cavani i wielu innych :D

0

sprzedałbym również Pique, Bartre i pomyślał nad sprzedażą Pedro i Abidala, nie chciałbym żeby Cesc opuszczał klub

0

Zasilacz@

niech Barca zainwestuje w zamienników a Ty w słownik:D nie znoszę jak ludzie popełniaja błędy typu "wedłóg",

sorry

0

i chciałbym żeby Thiago i Song grali więcej

0

A tak najrozsądniej myśląc kupimy Hummelsa i Isco i tyle :D stety niestety, Neymar przyjdzie po Mistrzostwach Świata, Valdes zostanie do końca kontraktu, Pedro-ulubieniec zostanie, a Sprzedadzą Ville i Sancheza o ile dostaną za niego dobre pieniądze...ok 15-18 baniek

Taki jest zarząd FCB:D

0

juanito1234,

jest 50 na transfery + kasa ze sprzedaży piłkarzy, prawa TV no i sponsor strategiczny Qatar, dodatkowo zawsze można zakup piłkarza rozłożyć na raty

0

Neymar przyjdzie...ale w 2014. a na sezon 2013/14 chciałbym:
Isco 25, Luiz(lepszy od Hummelsa) 35, Gundogan 20, bramkarz?

mamy na transfery ok 50+ kasa ze sprzedaży Villa ok 12, Alexis 15, i chętnie bym zobaczył jak sprzedają Pique 25

0

O prosze nagle każdy lubi Isco a jak pisałem że bym go chciał to minusów więcej jak głosów:D jesteście tacy...naiwni:D

I mówiłem o Naymarze, mówiłem o Isco, Gundogan, Hummels(choć lepszą opcją byłby Luiz) a także bramkarz

tylko żeby mieć na takich piłkarzy trzeba sprzedać: Pique, Alvesa, Pedro, Ville i Sancheza oraz bartre

0

Tak są piłkarze tacy jak Cesc czy Busi którzy potrafią grać lepiej, maja potencjał i trzeba z nich wyciągnąć co najlepsze, ale Tito Vilanova nie będzie potrafił tego zrobić, więc wierzę że zarząd pójdzie po rozum do głowy i znajdzie następcę Vilanovy

0

Życzę Tito dużo zdrowia i siły, ale on nie może być trenerem pierwszej drużyny, może ewentualnie asystentem- chociaż to byłby cios i dla niego.

0

Xavi też powoli traci w oczach

0

Pique, Bartra, Pedro, Alves, Villa, Tito - out!
Chętnie bym widział: David Luiz, Felipe Santana(zmiennik), Gundogan, Neymar, Isco i bramkarz

0

Szczerze zarząd zdaje sobie sprawę że muszą znaleźźć dobrego trenera, spróbowali sezon z Tito ale nie sa ślepi i widza co się dzieje...czyli nic

0

Nie piszcie o końcu barcelony! my nie mamy trenera!

0

Tito zyczymy zdrowia i duzo siły ale nie chcemy żebyś trenował w kolejnym sezonie pierwszy zespół

0

krótkie podsumowanie:
Ogólnie cieszą poczynania Pique i Songa, Iniesta coś się stara, Alves najlepsze wystepy ma za sobą, a Villa chyba postawił swoją sprawę na CN jasno- out. Bartra to poziom segunda division, Xavi słabo, Cesc słabo, Pedro- przynajmniej sie stara,
sędziowanie przyzwoite, no i wiadomo...Barca nie ma trenera odpowiedniego dla niej

0

i wiadomo...potrzeba nam trenera:D

0

Ku*** ostatnie mecze ewidentnie pokazują że potrzebne jest w zespole wietrzenie! Barca bez Messiego nie istnieje, a jeśli tak jest to daleko nam do miana najlepszej drużyny świata, czysto hipotetycznie powiem, że gdybym był trenerem to bym podziękował Pique, Pedro, Alexisowi i Bartrze, (+ VV który sam zapewne zmeini otoczenie jeszcze w tym roku) zastanawiałbym się nad sprzedażą Villi i Alvesa, a zainteresował takimi piłkarzami jak: Luiz, Gundogan, Neymar, Isco,

no już!...minusujcie:)

0

Zapewne absencja Leo jest spowodowana dyskomfortem mięśni uda, cóż o niemieckim finale mówiło się już tydzień temu i tak zostanie, skoro Real nie przeszedł Borussii to wybaczcie ale prawda jest taka , że Barca tym bardziej nie odrobi strat do bayernu, finał BVB-Bayern, wierze w zespół z Polakami i wygraną Borussii jakieś 2:1

0

D3BA

niestety ale Tito wyrządził już nie jedną krzywde i wyrządzi znowu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?