assasin1807
Dołączył/a: listopad 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fabregas jakiś pijany jest
0
teraz ciężar gry spad na el tridente drugiej linii: xavi, iniestę i sergio
0
obrona...
0
ciekawi mnie jak wolne Beckhama na chwilę obecną wygladają...oby nie były największa bronią PSG
0
Zlatan strzeli piękna bramkę, Messi wyrówna z karnego, Villa na 2:1 dla Barcy;)
0
Ciekawi mnie z jakim zaangażowaniem wyjdzie Barca na to spotkanie, mecze wyjazdowe w Lidze Mistrzów nie zawsze były udane w tym sezonie, jestem pełen wiary w zwycięstwo, nawet niska wygrana 1:0 będzie bardzo dobrym rezultatem; tylko ta obrona...
0
Sirkamillo99
Otóż Cesc miał bardzo dobry początek sezonu, jego mankamentem jest brak w drużynie obecniej autorytetu który byłby dla niego otuchą i motywacją(takim był napewno Pep, Tito jest świetnym taktykiem ale nie wlewa w piłkarzy takiego zaanagażowania i poświęcenia jak Guardiola, o Rourze już nie wspomne
0
Najlepsze: Zatoczone "koło" Messiego, gra Tello
Najgorsze: defensywa, brak zgrania w meczach o punkty rezerw(nie licząc pierwszej linii)
0
Deulofeu za Alexisa
0
Przesada, a może poczatek czegoś historycznego?
Hmmm. na to pytanie odpowiedzcie sobie sami
0
nie chce żeby Abi dziś zagrał, wolałbym żeby wszedł w drugiej połowie w meczu rozgrywanym na Camp Nou, chciałbym usłyszeć owacje stadionu,
a dziś: Pinto-Montoya,Bartra,Pique,Alves- Song,Thiago,Cesc-Tello,Messi,Pedro
0
Kompany jest pierwszy na liście, wiem bo widziałem
0
Mowili o Romeu, że to piłkarz porównywalny do Busquetsa, i własnie jego i Icardiego chętnie bym widzialna...ławce rezerwowych Barcelony, bo nie ukrywajmy, że Złotą 11tkę to my już mamy
0
Dobrze, że pierwszy mecz na wyjeździe, nie powinniśmy brać Xaviego do Paryża, niech sie kuruje na wazniejsze mecze- np rewanż na Camp nou z PSG, brak Pedro szansą dla Alexisa na umocnienie sobie miejsca w pierwszym składzie, licze że Alba z kolei zagra we wtorek,
VV-Alves,Pique, Masche,Alba-Thiago,Sergio, Iniesta- Messi,Villa,Alexis
liczę na piękne spotkanie i zwycięsto Barcy...uwaga...3:2! :D
0
jak dla mnie Valdes śmiało może bronić w pierwszym składzie do 34 roku zycia
0
Faktem jest równiez to co pisza inni- że ewentualna wygrana w Champions League da jeszcze jakieś szanse ażeby VV przedłużył kontrakt
0
Nawet jakby został to moje zdanie jest takie, że sztab techniczny powinien kupić przyszłościowego bramkarza pokroju chociazby Ter Stegena( choć wolałbym kogoś z LaLiga)
0
konrados 1231
dobry jesteś, jak można pisać o najlepszym oknie transferowym? bo sugerujesz się tym co piszą hiszpańskie brukowce? dobre...
Neymar jak już to przyjdzie tak jak sam zapowiadał wczesniej, po mundialu a więc w lecie 2014, a sprawa z Hummelsem wcale nie jest taka oczywista, Borussia ma spore szanse na półfinał, a nawet finał CL, to zespół który tworzy wspaniały kolektyw i nie powinien pozbywać się najlepszych piłkarzy( przykład Sahina powinien dać do myślenia innym- piłkarz się nie sprawdził ani w Realu ani w Liverpoolu, wrócił do BVB i znowu gra swoje), akurat sprzedaż Lewandowskiego jest tu na tyle widziana, że można go bedzie łatwo zastapić tym bardziej że będą mieli za niego jakieś 20-25 baniek
także wiesz...robisz z taniej sensacji, tanią sensację...dojrzalej trochę spójrz na sytuację
0
konrados 1231
Ja osobiście chciałbym zebyś zainwestował w słownik, to przede wszystkim;)
a Varane? heh ma swoich 5 minut teraz ale za wcześnie żeby już go oceniać czas pokaże, na chwilę obecną to piłkarz którego można porównać do Montoyi, niby talent spory ale dopiero czas pokaze ile jest wart
0
Hummels był świetny rok temu, w tym sezonie ma zawahania formy momentami, bardziej solidniejszy byłby Kompany
0
a może by tak atak Tello-Cesc-Pedro, a Messi Iniesta w środku?:D
0
Wpadłem na pomysł:D
na następny sezon
Bramkarz(De Gea?,ter Stegen?)
Alves(Montoya),Pique(Bartra),Kompany(Masche),Alba(Adriano)
Xavi(Thiago), Busi(Song), Iniesta(Cesc)
Messi,Isco(cofnięty),Villa(Neymar)
Głębsze rezerwy: Puyol, Abidal, Tello, Dos Santos,Deulofeu,Rafinha,Pedro
0
troche z innej beczki
http://ujarani.com/114671
wybaczcie za link ale przypomina mi się oglądając Isco- Ronaldonho z Meczu z Athletic B :D
Wiem, że nie ma miejsca u nas dla niego ale przywitałbym z otwartymi rekoma;)
0
Hummels nie gra najlepszego sezonu, bardziej konkretnym i stabilniejszym piłkarzem jest Kompany
0
jak chce zostać to niech pokaże swoją grą że na to zasługuje
0
Pepe to zwierz i nie powinien grać w piłkę :D
0
1. VV trafi moim zdaniem do ligi tureckiej lub rosyjskiej, a my kupimy w najbliższym okienky transferowym bramkarza, kogo? nie wiem- pewnie ktoś z La Liga
2. Alba,Pique, Masche,Alves ( zmiennikami Montoya, Bartra, wraca Abidala, a i Song lub Busi mogą grać na ŚO) zakup obrońcy w lecie równiez konieczny
3. Kwestią czasu jest tylko kiedy Cesc wróci do optymalnej formy
4. patrz pkt 2) na drugi sezon wypożyczyć Bartrę, Montoyę zostawić
5. No oni zdają sobie sprawę, że muszą!; prawdopodobne przyjście Neymara skomplikuje im sytuację- ktoś napewno wtedy opuści Camp Nou
6. Jestem zwolennikiem jego talentu- racją jest, że trzeba mu dodać pewności siebie i ciągłości- kwestia doświadczenia i czasu więc niech gra od pierwszej minuty z tymi słabszymi
7. Wydaje się, że zespół zdaje sobie sprawę, że najwazniejsza teraz jest Liga Mistrzów- wazna rola kapitanów w tym wszystkim
8. Napewno znalazłoby się miejsce dla obu, Neymar z powodzeniem może grać na lewej stronie jako schodzący napastnik(a'la Messi), szkoda tylko że Villa nie jest rówieśnikiem Messiego ale jeszcze 2 lata może grac o ile utrzyma podobną do obecnej formę
9 i 10. Bramkarz- z doswiadczeniem w La Liga i LM- Courtois lub ktoś z Valencii, max. 10 baniek; ŚO- Vincent Kompany(30 baniek), Napad- Neymar(lecz osobiście też osoba Aguero robi na mnie wrażenie)
Sprzedać wówczas (VV który sam tego chce-10 mln; Pedro lub Alexis-15-25 mln, Bojan, Afellay, Fontas,Cuenca - za wszystkich jakieś 15-20 mln) ok 45 za transfery plus jakieś 50 od zarządu co daje pieniądze na 3 ww. transfery
0
Faktycznie atak Neymar-Villa-Messi robi wrażenie, szkoda tylko że David nie jest przynajmniej 2 lata młodszy...:/
Ale i tak brałbym w ciemno, Villa jeszcze przez 2 lata może grać swoje, a jak wróci do formy Cesc to może grać zamiast Villi cofniętą "9", ewentualnie Iniesta na skrzydle, jest jeszcze Tello
0
ale chciałbym pozostania Villi na Camp Nou, bo o zastepce będzie ciężko, Neymar to nie Villa napewno...a Aguero mimo przyjaźni z Messim nie przejdzie do klubu gdzie by zarabiał mniej niż w $ity- takie moje zdanie
0
Mam nie najlepsze przeczucia, że Villa i tak przy dobrej ofercie opuści klub po sezonie, jedynie może decyzje zmieniłaby wygrana w Lidze Mistrzów, a tak pójdzie śladem VV i odejdzie po sezonie tak ażeby jeszcze klub na tym zyskał Many Many, kto wie, może będa nadal grać w jednym klubie
VV chce nowych wyzwań i wrażeń- stawiam na ligę angielską lub turecką- wielce prawdopodobnym zespołym chętnym pozyskać tych piłkarzy było by Fenerbache