assasin1807
Dołączył/a: listopad 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale za takiego bramkarza 9 baniek to max
0
Guaita wydaje sie dobrym rozwiązaniem ponieważ gra w La Liga, ma doświadczenie, zna język, i piłkarzy Barcelony- chyba że da radę wyciągnąć De Geę z ManU
0
Wystarczy że odpowiednio zatamuja od gry Messiego i Iniestę i sajonara Champions League
0
VV-Alves,Bartra,Pique,Alba-Busi,Xavi,Iniesta-Villa,Messi,Pedro
0
A ja wam mówię, że Messi strzeli na Allianz Arena 2 bramki a Barca wywiezie 3 pkt!
Vamos
0
MESSIah16
Chelsea ma młode talenty ale wykupuje je z innych szkołek typu: Barca, Feyenoord
0
0
I szpaler na Santiago Bernabeu:D
Mourinho krew zaleje:)
0
Znowu wynik lepszy od gry:/
Ale cóż, końcówka sezonu, najważniejsze mecze LM przed nami, jak dla mnie to mogą grać beznadziejnie ale żeby wygrywali:D
0
prosze bardzo niech sie teraz odezwą Ci co się śmiali z gry Tello!
0
Hubert102
Ale Alves jakoś potrafi się skoncentrować na mocniejszych rywali, wetdy mu wychodzi lepiej;)
0
R10M10
Odnośnie crossów Bartry...dobry wariant na wysunięty do przodu Bayern...w końcu napastników mamy szybkich:)
0
do nauki gnoje!
0
Może trzeba z tej strony zrobić witrynę dla pełnoletnich jak allegro? Krew zalewa jak czytam te wypociny:(
0
Wkur*ia mnie takie gadanie...Alexis dla niektórych juz jest gwiazdą, a Fabregasa najlepiej wyp****olić już teraz z boiska bo dno, ale tydzień temu każdy by mu stopy całował bo strzelił bramkę
0
Saragossa*
0
Alexis?...dobry zmiennik na słabsze zespoły jak Segagossa więc się nie spinajcie, że wraca do formy z przed roku
0
I tak jestem za tym żeby Alexis opuścił Camp Nou, chyba że będzie miał spory wkład w wyeliminowanie Bayernu
0
że nie NE zawsze - miało być
0
Dobrze że nie trafiliśmy na Real, który jest solidniejszy i równy w LM, ma lepszą obronę od Bayernu, Monachijczycy pokazali m.in. meczem z Arsenalem, że zawsze graja wysoko i maja chwile rozluźnienia, a Barca? To jednak zawsze Barca która ma w skłądzie m.in. Messiego i Iniestę
0
fabsFAN
fajny wąsik:D
0
Bayern ma napewno gorsza obrone od Realu
0
Mamy Messiego i najlepsza pomoc świata + do tego swietna koncentracja i zaangazowanie i mamy finał
0
Barca na następny sezon ( uwzgledniająć, że VV zmieni klub juz teraz)
Alba Pedro(w formie)
Kompany Iniesta
Lloris Busquets Villa
Pique Xavi
Alves Messi
Zmiennicy: Pinto, Adriano,Abidal, Puyol, Masche, Song, Montoya, Bartra,Cesk,Thiago, Dos Santos, Tello, Alexis,
oj sporo, kogoś trzeba sprzedać będzie: sprzedałbym Alexisa i...wypożyczył Bartrę i Dos Santosa
0
Pewnie Uefa sie postara i pary będa Barca-BVB i Real-Bayern
0
Eric Clapton
Będę konsekwentny, nie uważam iż zagrał źle, po prostu cały zespół zagrał poprawnie, Fabs nie był przeciez neiwidoczny, coś się starał w ataku, próby strzału z dystansu i rozegrania w polu karnym nie były złym rozwiązaniem...ale cóż...pewnie jakby po jednym ze strzałów wyszła bramka dawałbyś mu 8 :D
0
Nalezy też wspomnieć o dobrym meczu Alby i wejściu Songa, osobiście każdy zasługuję na notę min. 6 ;)
VV 7,5 obrona Lavezziego i główki Moury, dobre wyjścia(poza straconą bramką) do piłek w polu karnym
Alves 6,5 robił przewagę w...drugiej linii klepiąc piłkę, w obronie poprawnie
Pique 6 lider defensywy mógł zagrać lepiej ale i tak wykazał się poprawnymi interwencjami
Adriano 6 głupia żółta kartka, a tak to mecz poprawny
Alba 7 dobre pojedynki przy linii w defensywie, często dawał przewagę na flance w ataku
Busi 7 bezkompleksowa gra, rozegrał dobry mecz, pewnt punkt
Xavi 6,5 generał jak większość zespołu rozegrał poprawne zawody, poza rzutem wolnym nic szcególnego
Iniesta 7,5 za pojedynki sam na sam, za staranie sie ciągnięcia gry, za zwód w polu karnym
Villa 6,5 zaliczył asystę wartą półfinału LM- ale w całym meczu wiele nie pokazał
Cesc 6 PSG to nie Mallorca, ale widać, że sie stara chłop
Pedro 7 dobre pierwsze minuty meczu, dobry pressing na przeciwniku i bramka dająca awans
Messi 6,5 po tym meczu można powiedziec jedno....Lider! po jego wejściu mimo jak nie brał intensywnie udziału w akcji to zespół grał kreatywniej i z większym zaangażowaniem,. 6,5 to nota tylko za akcję bramkową- bo badźmy szczerzy- oszcędzał się;)
Song 6,5 dobre wejście, zapewnił kolegom asekurację w drugiej linii
Bartra 6,5 nie zaliczył żadnej wpadki, poprawy występ
0
No! Szczerze powiem nie byłem zwolennikiem transferu Neymara, ale jak tak patrzyłem na wczorajsze granie...:/ Neymar byłby dobrym posunięciem, potrafiłby pociągnąć piłke i grę...liczyłem, że wczoraj iniesta pod nieobecnośc Messiego wykaże swój geniusz, zagrał bardzo dobre zawody- jak na siebie jednak tylko dobre- stać go na więcej, w końcu jest chyba 3cim najlepszym piłkarzem świata obecnie- i już go można śmiało pisac przy takich nazwiskach jak Zidane, van Basten, Maldini, Henry
0
Dobre wejście Songa, robił potrzebną asekurację w pomocy
0
Zastanawia mnie też umiejętność gry Montoyi na środku, w końcu jest bocznym obrońcą a więc jest szybki, a i z rozegraniem powinien sobie pomyśleć- a nawet jak nie teraz...to można go zacząć uczyć gry na boku i środku obrony