0

Pilkarz ma talent, jest młody, ma 22 lata, na transfermarkt jest wyceniany na 14 mln euro, więc wydaje się że błąd jest w tłumaczeniu, nie obnizyć "do" 3-5 mln, a a obniżyć "o" 3-5 mln czyli ok 10-12 mln,
Liczę, że jeśli Barca będzie chciała kogoś w przyszłości kupić z AC Milan to włodarze klubu będa mieli na uwadze po jakich pieniądzach kupowali od nas piłkarzy: Ronaldinho, Ibra, Bojan- i sami zejdą dobrze z ceny

0

Swoją drogą liczę że w pierwszej drużynie częściej będą grali Tello i Deulofeu w ataku, wtedy pozostaje zakup bramkarza ale na tą pozycję nie mam pomysłu...

0

Popieram tych którzy pisza o Hummelsie, ale jest jedno ALE!

Sam nie chciałbym żeby ten kolektyw jaki stworzył Klopp został naruszony, bardzo lubie Borussię ale bez Hummelsa ten zespół by dużo stracił,
wtedy tak! jestem za sprowadzeniem Davida Luiza

0

Wolałbym Gotze

0

jeszcze 7 minut tylko to Real podłapał morale...

0

no wiadomo...

0

oby wygrać,,,nawet jedną bramką

0

brak zmian- irytuje

0

tak @fanoflakers- Ville za Fabsa!

0

Ville za Fabsa

0

Arbeloa kolejny Buc

0

i nie ma co sie oszukiwać, Brak Casillasa będzie widoczny, obrona bez Pepe tez trochę straci...jak sie orientuje dobrze to Ramos ma tez zawieszenie jeszcze, Coentrao podobnie...a Real zagra z 3 defensywnymi pomocnikami- nie widze innej opcji, 3 w ataku może okazać się za mało, mój typ: 1:2

0

Nie ma co sie łudzić, nie wystawią tria MVP, choć sam bym chciał, Cesc i Iniesta nie odpoczywali z byle powodu, przewidziany sklad:
Pinto- Alves, Pique, Puyol, Adriano- Busi, Xavi, Cesc- Iniesta, Messi, Pedro

wydaje się że Alba sobie odpocznie- Adriano stabilna forma i dobry strzał z dystansu- to może być nawet kluczowe na SB, pewnie Ruora nie wykorzysta wszystkich zmian( wypluć słowo "kontuzja") i spodziewam się dwoch zmian- Alexis za Pedro i hmmm....Villa za Cesca- wtedy Iniesta się cofnie;)

0

Powinien zostać, a Trenerzy powinni częściej mu dawać szansę, DV to gwarancja sytuacji bramkowych, zarówno strzela jak i podaje

0

Tak się zastanawiam też czy w tych czasach istnieje taki piłkarz jak klasyczna "9"? Taki Eto'o w wieku 20-25 lat?

0

Jeśli środkowy obrońca to tylko Hummels oraz młodzi z Cantery!

0

A swoją drogą Valdes skończy karierę w Stanach tak mi się wydaję

0

opcji jest kilka:
Ter Stegen z M'Gladbach jest od jakiegoś czasu obserwowany, gra dobrze na przedpolu; szanse:35%
Guaita z VCF też jest obserwowany- zna Liga BBVA; szanse 30%
Courtois- to wciąż bramkarz Chelsea i szykowany na nastepcę Cecha także mało prawdopodobne; szanse: 5%
Szczęsny- relacje na froncie FCB-Kanonierzy zawsze dobre, wydawałoby się że sam Szczęsny by nalegał; szanse? 15%
Lloris?- NAJLEPSZY WYBÓR(obok Harta), dopiero co kupiony do Tottenhamu, rok temu był proponowany działaczom Blaugrany a Ci nie skorzystali; szanse: 5%
De Gea i Neuer? Szanse na transfer zerowe!
Hart? Z czasem będzie najlepszy na świecie byłby dobrym wyborem ale Szejkowie nie puszczą! chyba że za 30 baniek, szanse: 5%
Rui Patricio ze Sportingu również mógłby zostac poddany obserwacji

0

Cierpliwość do Alexisa powoli powinna wygasać...ale nie skreślam go, dałbym tu więcej szans na gre Deulofeu i Tello- większa korzyśc dla klubu na przyszłość, niech Alexis się bardziej przyłoży, może zwiększyć intensywność treningu strzeleckiego, oby się jeszcze pokazał z dobrej strony nieraz w tym sezonie

0

De Gea i Neuer za drodzy, ter Stegen do 10 mln byłby nasz

0

Villa+ 30 baniek za Falcao, tylko czy by się u nas sprawdził? obok Messiego? Wydaje się że straciłby na swoim błysku, ale może nie starciłby skuteczności

0

Na mecze będzie głosowanie widzów przez sms i można łatwo stwierdzić że puszczą kolejno:
Szachtar-Borussia( choć wolałbym Real-ManU) i Milan- Barca,
rewanże wybiorą:
Juventus-Celtic i Bayern-Arsenal

0

Jordi Roura byłby kontynuacją pracy Tito, niech pep odpoczywa, sam mówił, że potrzebuje odpoczynku, on nie pomoże swieżymni pomysłami, lepiej zrobi to Roura, trenera pierwszego zawsze powinien zastępować jego asystent, oby trenerem był Roura, a najlepiej jakby te informacje były zmyślone...Anims Tito

0

IOMessini

Pedro to wazny element w składzie, w hierarchi napastników drugi za Messim, jego Pressing jest ważny w każdym meczu, to przez takich piłkarzy przeciwnicy się gubią, źle podają lub wybijają piłkę dla bezpieczeństwa

0

mieliśmy niedosyt bocznych obrońców a teraz mamy ich nadmair, oczywiście to bardzo dobrze bo kto by nie grał w pierwszym składzie to jego zmiennik z ławki wcale nie jest gorszy, mają równy poziom, Alba, Adriano, Alves, Abidal- heh sami na "A" ;D no i oczywiście jest jeszcze Montoya, na boku można też dać Puyola, Planas juz też zadebiutował

0

niemniej jednak jego wszechstronność jest bardzo korzystna, pamiętam w pierwszym sezonie jak się gubił w grze, a teraz? Gra jakby tu był od zawsze, brawo dla Adriano, brawo dla trenerów

0

Adriano strzelił 5 bramek ale chyba w meczu z Valencią grał nieco bardziej z przodu o ile pamiętam, więc jeśli tak jest to małoobiektywne te porównania

0

I wraca zółty kołnierz i są też równe pasy i kolory senyery

0

Bolt, Phelps lub Messi- każdy wybitny na swój sposób- powinien dostać Messi, dlaczego? Trzyma poziaom nieprzewanie od 4 lat, może jako pierwszy zdobyć 4 raz z rzędu złotą piłkę, pobił 40letni rekord bramek, nieprzerwanie walczył o to co teraz posiada, co osiągnął, przecież to walka z hormonami pozwoliła mu to być! prawdziwy hart ducha, wola walki i pasja a także pokora- a więc to co wyróżnia sportowca idealnego, 3majmy kciuki

0

kontuzje Alvesa to większe szansę na grę dla Montoyi, jednak trzeba czasu aby Motoya czuł grę tak jak Dani w ataku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?