0

Cholera mam dobre przeczucia, że zobaczymy tak dobrą Barcę jaka sama nas do tego przyzwyczaiła, po chwałę i historię!! Vamos!

0

Skład z przed dwóch lat tylko zamiast Maxwella na lewej Alba ;D oby ten skład okazał się talizmanem korzystnego wyniku

0

Ludzie nie chcą Fabregasa, tylko ciekawe jakby się poczuli gdyby Cesk zagrał i strzelił powiedzmy gole na 2:0 i 3:0, nie wazne czy to byłyby dobitki czy co, ważne że by strzelił a wtedy cała rzesza jak w transie by pisała o Bozyszczu Fabregasie,

to trener zna najlepiej dyspozycję i piłkarzy i on musi wiedziec najlepiej kto zagrac powinien

0

FIFA nam pomoże:D trolololoooo:D joke, to druzyna o niewyobrażalnych umiejętnościach, jesli mentalnie sa przygotowani...wygrają!:D

0

żartowałem!:D Dziś pokażemy charakter i chwałę w wieczności!:D

0

cóż jak to w zyciu bywa, coś się kończy a coś zaczyna- jestesmy u schyłku zlotej generacji La Masia

2-3 lata i trzeba będzie wydawać znów pieniądze na holendrów...a fantastyczny futbol na jakiś czas przejmie inny FCB z Monachium.

0

Jakies jaja...prosze was...mecz z outsiderem a piszecie o dobrym meczu Alexisa? każdy piłkarz Barcy z taka druzyna powinien zanotować przynajmniej dobry występ....:/ a tak nie było

0

VV
Alves,Puyol,Pique,Alba
Busi
Xavi Iniesta
Messi Villa Fabregas

Zaraz będą minusy bo Fabregas w 11, ale zauwazcie jedną rzecz,
takie ustawienie dam nam mozliwość wymiany pozycji- Messi z Xavim( przypominam mecze z Realem i bramki oraz wyjścia do prostopadłych piłek Xaviego- współpraca między tymi dwoma jest kluczowa), a także druga wymiana pozycji między Ceskiem i Iniestą- wydaje mi się że by poskutkowało, np Milan wie że na papierze Messi i Cesk w ataku, nagle oni cofają się do drugiej linii i graja klepkę razem z Busim i Villa np, wtedy Iniesta i Xavi wychodza do prostopadłych piłek w pole karne i rodzą się sytuacje podbramkowe, licze również na Alvesa w formie bo trzeba i strzałami z dystansu próbować!

Wynik 2:0 jak najbardziej realny, a później trzeba liczyć na szczęście

Vamos

0

Alexis...daleko mu do pierwszej drużyny...

0

Dobra zmiana będzie napewno Adriano za Alvesa który nie okłamujmy się ale juz się wypala powoli...
a może by tak spróbować:
VV
Adriano, Puyol, Alba
Busi
Song ,Thiago
Iniesta
Messi, Villa, Tello

Ku przypomnieniu, mecz z Realem wygrany 5:0 miał w składzie własnie Ville na szpicy a Messi jako schodzący skrzydłowy( tudzież napastnik)- efekty były każdy wie...

Vamos! jestem pełen wiary przed rewanżem

0

Brawa dla Valdesa, sędzie musiał od kogoąś dostać dobrą wiązankę:D puta!:D

0

Adriano mógł tą nogą dotknąć przynajmniej nogi Ramosa

0

A Ronaldo jest teraz lepszy od Messiego, potrafi pociągnąć drużynę do gry,,, tak jest niestety...

0

Powiem tak- wypie rda dać sezonowcy, co to za komentarze że koniec epoki?! żeby zwolnic Tito? nie ma prawdziwego trenera i tyle( Roura nawet Juvenil bardzo by nie umiał trenować) słaby trening, przygotowanie, motywacja i tyle, licze z całego serca że na Milan sie odrodzimy

0

Guardiola nie zgodził przedłużyć kontraktu bo sztab Barcy nie zgodził się na jego warunek żeby sprzedać Pique, Alvesa, Pedro i Ville; jakies ale?

0

:] nie ma Tito i h uj

0

Cesc mógłby dużo dać dzis...

0

Alves- Adriano

0

Pedro- Tello

0

bstigol 86

Tello wejdzie napewno

0

Plus Song na drugą połowę i jestem bardzo zadowolony ze zmian

0

także Czadek ma rację z tym składem na sobotę, ewentualnie Song za Masche ( ale i tak to nie obroncy na Ronaldo )

0

Alba*

0

Do Pinto nie mozna mieć zazaleń, Pique zdecydowanie lepszy od Puyola- nasze Waleczne Serce wciąż jest waleczne i daje z siebie ile tylko może ale trzeba naprawde pomysleć o Środkowym Obrońcy(Luiz, Hummles) a Puyol jako zmiennik, Albie ma ciąg do przodu i fajnie ale brakuje czasem optymalnych decyzji, Busi...mecz mu nie wyszedł lecz i tak bez niego kolektyw druzyny byłby powaznie naruszony( swoja drogą szkoda mi że Song mało gra;\); Xavi ostatnio ma słabsze mecz, Messi "gwiazdorzy" - czyzby syn nie dawałby mu się wysypić?;), Fabregas i Pedro Bezproduktywni...

Podsumowując!
W drużynie brakuje świeżości, rotacji, zdrowej konkurencji- tak jakby co trzeci mecz wszedł: za Sergio-Song; za Xaviego- Thiago; Deulofeu za Pedro, w ataku cześciej by grał Villa, Iniesta przesunięty z powrotem do środka- byłaby świeżość, nowe możliwości taktyczne, mozliwość zaskoczenia czymś innym rywali, a tak jesteśmy przewidywalni; także uważam za spory błąd w kazdym meczu konsekwentnie wystawiać tę samą 11tkę ( zwłaszcza z Cesciem i Pedro ostatnio)...
Ach i licze na szybki powrót Tito bo bez niego z Jordi na ławce mecz z Milanem będzie ostatnim w tegorocznej Lidze Mistrzów, a ona przy tak dużej przewadze w lidze powinna być priorytetem

Możecie mnie minusowac ale taka jest prawda...licze na szybkie odrodzenie się zespołu,

VeB

0

"Gdy wynik nie jest dobry, powinieneś rozważyć inną opcję. Przeciwko Milanowi na pewno zaplanujemy inną grę. Chcieliśmy zastosować rotacje, ale prawdopodobnie brakuje nam tej iskry. Nie dramatyzujmy(...)."

inna opcję? rotację? było pomysleć o tym już po meczu z Milanem...

0

Oby na Santiago Bernabeu zamiast Cesca i Pedro zagrali Villa i Tello- będzie widoczna różnica uwierzcie

0

Wkurza mnie konsekwencja przy ustalaniu składu! Trudno zauwazyć że bardziej pożyteczni są Villa i Tello? Jakby czasem w meczu o stawkę zagrał w pierwszej "11tce" Thiago zamiast Xaviego też by się nic nie stało, tu potrzebna jest świeżość i rotacja!
Swoje 3 grosze dorzuca tutaj sztab trenerski, zastanawia mnie czy ostatecznie decyzje co do składu podejmuje Tito czy Roura? Mówią że Jordi nie ma jaj, cos może w tym być...szkoda, należy pogratulować Realowi i liczyć na odrodzenie w Champions League,

VeB

0

Muszą wejść Villa i Tello za Fabsa i Pedro...inaczej można gratulować Realowi finału- taka prawda

0

Brak Villi irytuje...:/ gra w najlepszym klubie to jedno ale Villę naprawde nie traktują adekwatnie do jego pożyteczności, powinien myśleć o nowych wyzwaniach jesli będa dalej go tak traktować

0

No obiecujacy lewy obrońca- wie ktoś ile może trwać jego rozłąka z piłką w takim przypadku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?