assasin1807
Dołączył/a: listopad 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byłoby pięknie gdyby w tym oknie przeszedł Alba, Toure, Llorento(lub Adrian) i Hummels a za rok Neymar,
ps. swoją drogą myślę że Pep przejmie Manchester City( tam grają piłkarze o podobnym profilu do graczy Barcelony) niejednego z nich widziałbym w składzie Barcy
0
Zanim w skład Barcy Guardiola wstawił Busquetsa- Yaya był jednym z najlepszych o ile nie najlepszym defensywnym pomocnikiem świata! Dziś również dałbym go w pierwszej trójce na tej pozycji, a w Barcy dałby dużo możliwości
0
Joe Hart- Alves, Thiago SIlva, Kompany, Lahm- Busquets, Yaya Toure, Iniesta, Xavi- Messi, Cristiano Ronaldo
0
Masche od samego początku udowadnia że jest wart gry dla Barcy!
0
Jestem za sprowadzeniem Hummelsa
0
Jordi ma geny i byłby tańszy, przy ataku pozycyjnym Barcy Bale traci własną wartość
0
Jordi Alba za 20 baniek, Hummels za 30, Drogba za Darmo oraz Llorente 25+5( choć osobiście wolałbym Van Persiego za 35, nie mniej jednak wiem że RVP w Barcy byłby trochę innych profilem gracza jak ten z Arsenalu, jednak doda drużynie skuteczności). Jest jeszcze 3 opcja=- pamiętajmy o Adrianie z AtlMad i Neymarze za rok;p
Z drużyną bądźmy szczerzy- rozstanie się Keita( jakieś 8 baniek będzie za niego), na miejscu zarządu przy najbliższej okazji sprzedałbym Afellaya za 3-5 mln, a gdy trzeba będzie to dawać ogrywać się w podstawowym składzie takim piłkarzom jak Jonathan dos Santos czy Deulofeu, Tello, Rafinha
0
Jeśli nie zarabiałby dużo jak na piłkarza Barcelony to można 1+1 rozpatrzeć, na Puchar Króla i słabszych w lidze byłby bardzo dobrym rozwiązaniem, wtedy młodsi lepsi mieliby czas na lepszą regenerację.
Odnośnie innych transferów to Jordi Alba w 100 % na TAK!
Mats Hummels to obecnie chyba najlepszy środkowy obrońca grający piłką jakiego Barca może ściągnąć więc wolałbym zdecydowanie Niemca jak Thiago Silvę!
Defensywnego pomocnika w tym układzie byśmy nie potrzebowali bo jest Busi, Masche i ewentualnie Hummels
Liczę na lepszą formę Cesca w kolejnym sezonie, liczę że nie sprzedamy Villi, a kupimy jeszcze jednego na szpicę. Odnośnie Llorente to jak oglądałem Ligę Europy to trochę ciężko się patrzyło na niewykorzystane jego sytuację, a RVP to RVP!
0
Za co Terry kartka?
0
Trzeba pogratulować Realowi zwycięstwa i mistrzostwa Hiszpanii! ...Żal porażki u siebie po 11 kolejnych zwycięstwach w lidze, Żal że to porażka z Realem, szkoda zmarnowanej akcji Messi-Xavi bo wtedy różnie to mogłoby się potoczyć, ale gdybanie zostawmy w oddali, mecz się zakończył a teraz czeka nas najważniejsze wydarzenie sezonu( mówię tak w obliczu porażki Barcy w LaLiga), ale i najtrudniejsze bo Barca nawet gdy będzie wygrywać 2:0 nie może dać chwili tchu The Blues, stawiam i liczę na piękne widowisko oraz 3:1 dla Barcelony( może być po dogrywce;p)
ps. w tym meczu było widać brak klasowego środkowego Napastnika- Alexis wszedł i strzelił ale to nie jest klasyczna "9", brakowało kogoś takiego jak Villa!
ps2. nie mogę się oprzeć a więc napisze że środkowy obrońca i środkowy napastnik potrzebni od następnego sezonu( Hummels i...i właśnie...kto?)
Visca El Barca! Visca Catalunya!
0
Real- Apoel 4:0 i 3;1
Bayern- OM 2:0 i 1:0
Chelsea- Benfica 1:0 i 1:1
Barcelona- Milan 1:1 i 2:1
Półfinały
Real- Bayern 1:0 i 1:1
Chelsea- Barcelona 1:1 i 1:2
Finał
Real- Barcelona 1:2
Niestety ale numery w lotto zostawię dla siebie;P
0
a i pytanie czy ktoś wie kiedy będzie najbliższa powtórka tego meczu na C+ ?
0
Amazing!
Po takim meczu można sobie zadać pytanie? Co teraz z Alexisem, Iniestą i Pedro?;p ... żarty zartami, a wczoraj oglądąłem spektakl i można żałować jedynie zlekceważenia Sociedad bo było by 15 strzelonych i żadnej straconej oraz 9 pkt, takie tam infantylne spostrzezenie, Vamos Barca! Oby taka moc zawsze była z wami, mamy skład największy w historii obyście to teraz udowodnoli zdobytymi trofeami
0
tak naprawdę to byl pierwszy mecz Barcy po przerwie wakacyjnej takim składem, nie mają rytmu meczowego a i tak im sie udało wywieźć korzystny rezultat. Wiem że Real gram mecze presezonu w optymalnym składzie jak taki był możliwy i wiedziałem że Real jest faworytem dwumeczu, obym się mylił, Visca el Barca
0
żartujecie? to jest mega talent! Drugi Busquets...teraz sprzedamy za 5 mln i co z tego jak opcja pierwokupu skoro Chelsea sobie wtedy zażyczy 20 mln:/
Duży błąd, oby to była plotka
poprzez sprzedaż takich zawodników wcale nie poprawiamy sytuacji finansowej bo ten piłkarz by mógł śmiało zarobić dla Barcy dużo więcej, i tak to jest, sprzedajemy wychowanków za 5 mln a później się martwimy kim tu zapełnić skład i kupujemy piłkarzy po 30 mln:/
0
Sanchez z 11 na plecach (po Jeffrenie o ile ten odejdzie)
nie licząc zmiennych mamy jeszcze 14 mln+ sprzedaż Bojana i Jeffrena, czyli około 30 mln na transfery(+ ew. rata za Ibre, wtedy jeszcze więcej). Jest dużo prawdopodobne że jednak i Cesc do nas dołączy,
Vamos!
0
ta sytuacja troche przypomina mi negocjacje z Ibracadabrą:/ transfer dojdzie do skutku napewno, oby Alexis sprawdził się lepiej jak Zlatan(to świetny napastnik i tak, brakuje mi go czasem, ale jego ligą jest liga włoska i tam powinien grać)
Transfery na ten sezon? Alexis, Kiko, Jose Angel?, Cesc?
Nie przejdą napewno: Rossi, Neymar, Hazard, Bale, Thiago Silva
0
I po co kombinowac i przepłacać na wielkich i drogich piłkarzy?
liczę że Botia wróci do nas za rok, jak nie Fabregas to ściągnąć Javi Martineza za o wiele mniej( za 20 baniek by przyszedł ), odkupić Didac Vile z Milanu(za 10), zostanie Thiago, Mamy Oriola Romeu, mamy WYCHOWANKÓW najlepszych na świecie, nie ma co przepłacać tym bardziej że mamy długi do spłacenia
i mamy piłkarzy przyszłości, więc pytam się- po co wydawać teraz za takiego Cesca 40 baniek skoro będzie siedział na ławce? W moim przekonaniu Thiago ma bardziej zbliżony progres i styl do Xaviego.Albo inaczej rzecz biorąc Nie dałbym więcej za Cesca jak 30 mln, najwyżej poczekać kolejny rok albo dwa aż Frustracja samego piłkarza sięgnie zenitu, bo Arsenal nie jest drużyna która będzie zdobywac trofea.
40 baniek na transfery to jest zdecydowanie wystarczająco, my zamiast jednego Ceska możemy mieć za te pieniądze 3 piłkarzy którzy będą w przyszłości godnie zastępywać obecny skład.
0
28+ zmienne i Jeffren to dobra oferta, ewentualnie dać 30+ mniejsze zmienne i Jeffren. Sanchez tak, ale nie za więcej jak 40 mln w sumie.
0
Sanchez? Hmmm...zobaczymy...
Kiko? Jest prawym pomocnikiem, za 2,5mln Euro to będzie dobry transfer ale my nie gramy prawym pomocnikiem, licze że prędzej przekierują go na środkowego pomocnika niż na skrzydłowego
Rossi? wydaje mi się że lepiej wkomponowałby się w zespół niż Alexis, ale zadajmy sobie pytanie który bardziej będzie przydatny? Rossi jest bardzo podobny do Villi a takiego jak Sanchez nie mamy w składzie i stawiam na Sancheza, jak się zgra to będzie ciągnął atak(pewnie kosztem Pedro...ale cóż...Zdrowa rywalizacja napewno nam nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie).
Cesc? Nie dojdzie do tego transferu w tym okienku, nie łudźmy się,
a więc Kiko Femania i Alexis Sanchez powinni być w najbliższym czasie piłkarzami Blaugrana, kto jeszcze? Napewno nie Rossi i Cesc...ktoś tańszy. Cieszyłbym się na wiadomość iż Barca interesuje się Guarinem z FC Porto.
0
Dla mnie sprawa jest prosta:
-mamy 45 mln na transfery
1' kupić Fabregasa za 35(max. 38 baniek)
2' sprzedać definitywnie Ibre za 24
-więc mamy jeszcze jakieś 30 mln do wydania
3' kupić Rossiego za 22 mln + 5 mln zmiennym
4' sprzedać Keirrisona i kupić za te pieniądze Kiko Femanię/lub zamienić Keiirison-Kiko
5' zatrzymać Botię/ew. wypożyczyć na jeszcze jeden sezon
Co do Sancheza to skoro Pep wierzy w Afellaya to niech nie sprowadza Alexisa bo jest wiele wart a jest najsłabszy z trójki(Cesc, Rossi, Sanchez)
Fajnie by było gdyby Barca byłą zainteresowany Guarinem i Hulkiem z FC Porto( dobra alternatywa dla Cesca i Rossiego)
0
dobry! widać jego idolem jest Ronaldinho. Nawet oczy i zęby ma podobne do niego;p
0
ksavix
Nie liczy się PRZYSZŁOŚĆ bo myśląc o przyszłości zapomina się o teraźniejszości a ona jest wazniejsza, bo teraźniejszość zawsze jest, a przyszłośc może być lub nie, a jak będzie to nie wiadomo czy dobra czy zła
0
dobry piłkarz, do Barcy nie ale mógłby przejść do Arsenalu, Liverpoolu albo do Borussii:)
0
dodatkowo Barca powinna sprzedać: Afellaya(jestem mu wdzięczny za asyste z Realem), Milito, Keirrisona i reszte co jest na wypożyczeniu( nad Botią można było by się dłużej zastanowić)
0
19mucha19
Za dużo FM'a;)
A wracając do tego co jest napisane wyżej to AS może pochwalić się nie lada wyobraźnią, 27 baniek tak ale pod tym warunkiem= 15 mln+ Bojan, bo bądźmy szczerzy. Przy transferze Sancheza i ewentualnym Rossiego, Bojan kierując się rozsądkiem i swoim dobrem powinien zmienić klub. Co do Cesca, może przyjść ale nie kosztem Thiago;)
0
Dobrze że Neymar by był wypałem!
Sciągnąć Rossiego i Cesca, oraz spróbować tego Sancheza, Pep lepiej wie jakich piłkarzy potrzebuje bo to on ma koncepcje gry! Znawcy
0
Jeśli ich ściągniemy to wygramy kolejną bitwę z Realem Madryt. Tym razem na polu transferowym!!!
Zadanie nie łatwe, sumy nie małe, wzmocnienie składu spore i wartościowe, satysfakcja cules olbrzymia, szerszy skład, większa konkurencja w ataku, Cesc pod opieką Xaviego wyrósłby na godnego jego następcę.
+ Każdy z nich chce grać w Barcelonie
- ich kluby chcą dużych pieniędzy
Cesc za 30+ 5 po wywalczeniu jakiegoś trofeum, Sanchez 25, Rossi 20+3.
dodatkowo mogliby pomyśleć o środkowym obrońcy, ew. prawym(zamiennik Alvesa)
pozdrawiam
0
nie wydaje mi się że Bojan poziomem zbliży się kiedyś do takiego Davida Villi np, czy nawet samego Pedro. Moim zdaniem pospieszyli się za bardzo z tym nowym kontraktem i tyle...może myślą by go wypożyczać ale w żadnym klubie nie nauczy się gry takiej jaką prezentuje Barca, no a na Camp Nou z kolei często nie gra. może być z nim po prostu tak jak z Saviolą
Barca będzie mieć w czerwcu 25 mln za Zlatana, gdyby sprzedali Bojana za około 10 mln(może 15) mieliby 35 mln i za część tego mogliby kupić bardzo dobrego napastnika.
Pewnie mi się za to dostanie ale to moje zdanie no a jest ono takie że Bojan wielki nie będzie raczej:/ niestety...choć chciałbym widzieć kolejnego wychowanka w ataku na dłuuugie lata...
0
spodenki pomięte... do bani