assasin1807
Dołączył/a: listopad 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ponad 140 baniek za taki atak, no no...a za tyle kasy moznaby w Polsce stworzyć potęgę, prawie 600 mln zł, wtedy przykładowo takia Legia i Śląsk dzielą sie po 300 mln, maja już stadion więc wszystkie pieniądze idą na zakup piarzy i rozwój młodzieży, w tym skauci światowej klasy- powstał by Duopol- tak jak w Hiszpanii tworzą go Real I Barca, pomyślcie- fajnie byłoby to oglądać, fajnie byłoby czytać że legia wydała 50 mln zł na transfery, w tym takie nazwiska jak czysto dla przykładu: Vleminx(król strzelców Eredivisie z przed 2 lat), Di Natale, Carvalho, Julio Baptista, ter Stegen w Bramce, Lampard w pomocy
porąbany jestem wiem...
Visca Leo
0
o takich rzeczach powinni rozmawiać, sztab lekaraski z piłkarzem,
a moje zdanie? nie, nie powinien, przyda się jako zmiennik na słabsze zespoły, a także jako głos motywacji i serca do gry
0
Idioci, wszędzie idioci...
0
Szkoda bo równolegle do tego meczu jest hit Ligue 1: AS St.-Etienne vs Paris SG; warto byłoby obejrzeć grę PSG z rewelacją tego sezonu, ale i równiez interesuje mnie gra takich piłkarzy St-Etienne jak: Aubameyang i Kurt Zouma
0
Bartra, Song, Thiago- fajnie
nie licze na nie wiadomo jaki wynik, 2:0 po bramkach Messiego i Alexisa(lub Cesca) byłoby wystarczające i budujące dla w połowie rezerwowego składu
0
Jeśli Montoya jest słaby bo jest objeżdżany przez CR, to śmiem twierdzić że kilku podstawowych piłkarzy Realu z też jest słabych i sprzedać ich koniecznie przy najbliższej okazji: Ramos, Pepe, Albiol, Carvalho, Khedira...
0
Powiem tak:
Jeśli Barca powaznie myśli o ściągnięciu Neymara( do którego nie mam przekonania do końca) to warto przemyśleć sprzedaż Alexisa, ja myślę że jak ktoś da więcej niż 17 baniek to warto mocno przemyśleć taki ruch,
Licze również, że Barca zacznie interesować się Środkowym Obrońcą, tudzież Vincentem Companym, a także Bramkarzem...
0
Leonardo praktycznie z góry zakłada porażkę i chcę tylko doswiadczenia dla Psg, dobrze zrozumiałem?
0
Jooe
No i...?
Mamy tez niepoczytalnych Puyola i Masche w obronie, co wtedy? heh...
Wiem że Creus, Anders i Leo zawsze robią różnicę, ale nasza obrona nie jest najlepsza w Europie
0
Malaga- BVB mimo iz lubię grę Malagi w tym Isco to nie sądzę, że zespół Pellegriniego wyeliminuje Borussie, mimo iż zagra bez żadnych kompleksów i z wielkim entuzjazmem to jednak dwumecz zdecydowanie dla BVB 1:1 i 1:4, awans: Borussia
Real- Galatasaray Rok temu? APOEL, teraz Galata...jednak nie będzie tak łatwo, o ile u siebie Real wygra, tak na wyjeździe przy obecności fanatycznych kibiców z Turcji będzie gra pod presją, 2:0 i 1:1, awans: Real
PSG- Barcelona mimo, że życzyłem sobie tę drużynę to śmiem stwierdzić że napsuje nam dużo krwi, naszym atutem jest napewno doświadczenie i zgranie, co jest z kolei mankamentem Paryżan, mają wspaniały skład: Silva, Sakho, Pastore, Lavezzi, Ibra, a sa jeszcze Verrati, Gameiro i weteran Beckham- jednak na tak wysokim szczeblu rozgrywek zabraknie im pomysłów i zgrania przeciwko Azulgrana, 1:2 i 1:2, awans: FC Barcelona
Bayern- Juventus para iście półfinałowa a nawet finałowa, trudno o wskazanie nawet minimalnego faworyta dwumeczu, jednak Bayern w przeciwieństwie do Bianconerich łapie ostatnimi meczy zadyszkę, wierzę jednak że na mecze z Juve będzie w optymalnej formie, wtedy awans dla Monachijczyków, 1:0 i 1:2, awans: Fc Bayern
za to półfinały marza mi się niemiecko-hiszpańskie
0
więc bądźmy szczerzy Barca i Real w półfinale, ciekawsze pary Bayern-Juve i Malaga-BVB, Stawiam na dwie druzyny z niemiec
0
PSG jessssst! spełniło mi się
0
pary mogą być takie jak ten rysunek powyżej, od Barcy począwszy idąc w prawą stronę
Barca -Malaga
Galatasaray -Bayern
Borussia -PSG
Juventus -Real
pary wręcz świetne xD
0
FankaBarcy21
to byłoby podejrzane gdyby drugi raz z rzędu wyniki z próbnego losowania pokryły się z losowaniem głównym
0
MarcinKazek
Na tym etapie nie ma słabeuszy, nikt nie znalazł się tu przypadkiem( ew. można polemizować z obecnością Realu i gdybać co to by było gdyby nie sędziowska wpadka, ale już może nie drażnijmy tematu)
0
a tak nawiasem: zwycięzców się nie osądza o ile nie pomagają im sędziowie :D
0
tosiek93
jedna jaskółka wiosny nie czyni lecz mecz ten pokazał, że jednak Barcelona nie zapomniała jak grać,
A Milan? zastosował złą taktykę, Barca z kolei zastosowała taki pressing i tempo, że żadna ale to żadna druzyna nie miałaby łatwo
0
Osobiście nie chciałbym żebysmy Trafili na Real, najchętniej to chciałbym żeby kto inny wyeliminował Real- to by pokazało, że Real gra sezon ten w kratkę i nie zasługuje poza CdR na więcej, a tak jak wyeliminuje go Barcelona to będą znowu głosy, że "przedwczesny finał" i spotkały się dwie najlepsze ekipy z których to tylko jedna mogła awansowac dalej... życze sobie aby Real trafił na Bayern, a skład półfinalistów wyglądał: Bayern, Barcelona, Borussia i Juventus
0
Wow gratulowac trzeba Maladze, lubię tę drużynę więc i zycze im Galatasaray w ćwierćfinale, Barcelonie PSG, a ciekawsze pary powstałyby z BVB-Juventus oraz Real-Bayern;
ew. Real-Juve
Barca-Malaga
BVB-PSG
Bayern-Galatasaray
0
Jeśli to prawda to Barcelona będzie tam grała...cóż układy...Qatar na koszulce zobowiązuje
0
Marzy mi sie PSG w ćwierćfinale
mało tego marzy mi się taki skład półfinalistów: Barca, Bayern, BVB i Porto
chociaż duzo bardziej sprawiedliwy byłby: Barca, Bayern, Real, Juventus- bo wraz z ManU to najlepsze obecnie druzyny w Europie
0
Masche*
0
Widać jak Madche biegl do Alby i utykał, wiadomo co mu jest?
0
Brawa za waleczność w obronie ale bądźmy szczerzy- trzeba ja odpowiednio wzmocnić na następny sezon, słyszałem o plotkach związanych z Vincentem Kompany, osobiście go obserwuje praktycznie co tydzień i wiem że jest jednym z najlepszych ŚO obecnie, razem z Pique mogliby się uzupełniać znakomicie, w zasadzie Vincent ma typowe cechy obrońcy/stopera. Szybki, silny, wysoki, dobrze gra głową, dobry odbiór piłki, potrafi dobrze podać todzież rozegrać- zdecydowanie lepszy wybór od Hummelsa czy Luiza. Obrońca pokroju Thiago Silvy- poważnie.
Nie żal byłoby wydać te 30 baniek za niego
0
Fenomenalny Messi, Genialni Xavi i Iniesta
oraz cała reszta walczycych w całym meczu 11 piłkarzy,
przypomniały się stare dobre czasy jak choćby mecz z Realem 5:0, czy bramka Ronaldinho z Chelsea;)
Grającv ciągle takie mecze w LM, mógłbym być spokojny o końcowy triumf Barcelony
Vamos
0
Messi, Villa, Alexis na najbliższe mecze? ;D
0
4:0 ! :D finito
0
7-8 minut wytrzymać
0
teraz na zero z tyłu i atakować cały czas tak samo ale z większym zabezpieczeniem z tyłu, bo milan nie bedzie stał cały mecz
0
Świetny początek