assasin1807
Dołączył/a: listopad 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VV- Montoya ,Pique, Adriano- Song- Alves, Xavi, Iniesta- Messi, Cesc, Alexis
trzeba jakoś tak
0
Powinien ale kto go zastapi?...Klopp tworzy historię Borussii więc nie wydaje mi się azeby pokusił się o trenowanie Barcelony...
0
Przeciez Cesc na początku sezonu jako fałszywa "9" zbierał same pozytywny a jego współpraca z Leo owocowała wieloma sytuacjami podbramkowymi, fakt że ma dołki formy ale to wciąż mistrz świata i piłkarz z DNA Barcy
0
Z całym szacunkiem do Tito, ale nie jestem za tym ażeby trenował zespół za rok, po pierwsze za czasów Guardioli był świetnym taktykiem- ale teraz nawet tego nie widzę, brak rozwiązań na mocnych rywali, gra bez sensu, to ona ufa piłkarzom a nie oni jemu, po drugie on nie ma charyzmy, nie ma jaj, nie potrafi dobrze zmotywować drużyny, nie potrafi zrobić czyszczenia w zespole, tak jak Guardiola( kto by pomyślał że Barca zagra bez Ronaldinho i Eto'o lepiej jak z nimi?;p)
A i jeszcze kilka słów o Pique, to drewno! drużyny które w tych czasach preferują szybki atak po prostu wkręcaja go w glebę i jestem w 100% pewnie że na miejscu trenera bym go sprzedał a kupił kogoś bardziej konkretnego, dla mnie on nic nie gra, rozgrywa może i tak ale nie broni tak jak na obrońce Barcelony przystało
0
Abiego oszczędzać na Bayern, i dać szansę w pomocy: Song (Dos Santos), Thiago, Sergi Roberto
0
A na wylocie Villa, Pedro, Alexiś i Pique
0
Guaita
Luiz
Abdennour
Gundogan
Isco
Neymar
0
Ja jestem za sprzedażą Pique, Villi, Pedro, Alexisa i Valdes który chce odejśc sam
0
ksobi
Wiem że nie FIFA; jakby to była fifa to bym pisał i Bale'u, Falcao, Cavanim i t p.
każdy z nich naprawde by się nam przydał i wiem że sobie moge tylko takie rzeczy pisać bo to się nie sprawdzi
0
Guaita, Luiz, Abdennour,Gundogan, Isco, Neymar -kupić
Pique, Pedro, Villa, Alexis, Bartra- sprzedać
0
W Barcelonie zbyt często kierują się sentymentami:/
może gdyby dać Guardioli władzę nad wszystkim to trenowałby dalej Nasza Dumę, może to my byśmy pokonali Bayern 4:0...a tak? Klub nie zgodził się na prośbę Guardioli o sprzedaży Pique, Villi, Pedro i alvesa, więc chłop poszedł tam gdzier mógł stworzyć własny projekt i zobaczycie...jesli nie dostaniemy trenera z prawdziwą mentalnością( przykład Klopp) to Bayern na długo pozostanie faworytem Ligi Mistrzów a my będziemy się bić na krajowym podwórku tylko...
0
barteq789
więc po co Cavani? Lepiej wkomponowałby się Isco, bo Cavani gra na szpicy, na skrzydle straciłby na wartości,
Hummels drugi Pique, oglądam Bundesligę i widze ten regres, w tamtym roku mega stoper- w tym? gra czasami padakę jak Pique, i osobiście uwazam że bardziej się przyda Luiz i perspektywistyczny, szybki i silny jak skała Aymen Abdennour( oglądam mecze Tuluzy) więc uwierz- dodatkowo fakt, że transfery z Ligue 1 były udane powinny być kolejnym argumentem
Gundogan mistrz w rozgrywaniu
i uważam je za bardzo mądre transfery(acz wahałem się nad Neymarem)
Człowieku my potrzebujemy świezości i nowego polotu do gry, oni nam go by dali
0
Skład marzeń na przyszły sezon?
Guaita
Alves Abdennour Luiz Adriano
Busquets
Gundogan Iniesta
Neymar Messi Isco
rezerwowi: Pinto, Montoya, Mascherano,Puyol, Abidal, Alba, Song, Xavi, Cesc, Thiago, Dos Santos, Sergi Roberto i Tello
reszcie bym podziękował- tak tak: na wylot Pique, Alexis, Pedro, Villa, Bartra za nich byśmy mieli co najmniej 70 baniek + 50 od zarządu:
40 Neymar
30 Isco
25 Gundogan
35 Luiz
10 Abdennour
10 Guaita
Tylko marzenia ale skład nabrałby świezości i nowej magii
minusujcie minusujcie hejterzy:d heh,
0
Pamiętam słowa Guardioli który to postawił swego rodzaju ultimatum zarządowi, iż chciałby sprzedać takich piłkarzy jak: Pique, Alves, Pedro i chyba Villa- Kocham Barcę ale taki krok w tym sezonie by mnie naprawdę zadowolił, Pep wiedział co robi, tak samo teraz VV ma zapewne rację chcąć opuścić Barcę, za tych piłkarzy + 50 baniek od zarządu i mamy 120 baniek na roszady w składzie na następny sezon, ja bym chętnie jeszce pozbył sie Alexisa i jest 140 baniek
0
Jeśli mamy być wielka druzyną nie możemy grać pod Messiego!
Trzeba grać tak żeby każdy miał coś do powiedzenia- tak jak w Bayernie, Borussii,
sorry ale sam Messi czy CR7 meczy nie wygrywają i nigdy tak nie będzie, nalezy ich odciążać zadaniami i skupiona uwagą,
licze że to się poprawi w następnym sezonie,
i licze na finał niemiecki-tak kibicuje Barcelonie od nastu lat!, ale to oba zespoły niemieckie graja najlepsza piłkę w ciągu ostatniego roku
I gratulacje dla Lewego, fenomenalna gra w ataku
0
Nie wiem możecie minusowac i myśleć co chcecie, chciałbym aby Jurgen Klopp trenował Barcelonę, to co że Niemiec? Nadał świeżości Borussii, nadałby świezości i Barcelonie, Tito jest kontynuacją pracy Guardioli ale Tito nie ma mentalności wielkiego trenera
Wydaje się, że nawet jakby miał możliwość przejścia to by nie przeszedł, ma dobre relacje z The Special Five i Gran Derby popsułyby je.
Obserwuje hummelsa(jak i cała Bundesligę) od dobrego czasu i widzę w nim wielkie podobieństwo do Pique, więc ci co sa za jego kupnem niech odpowiedza na pyytanie: czy chcecie drugiego Pique w Barcy?
0
Najlepsze: Po tym meczu wiadomo, że potrzebne są zmiany!
Najgorsze: Styl, a raczej jego brak i brak motywacji!
0
Za czasów Guardioli nie było nawet myśli, że możemy tak zagrać, Tito jest wielkim wojownikiem, lecz może nie mieć jaj ażeby zrobić remont FC Barcelonie
0
Musze napisać, Bayern zasłuzył na wygraną nie ma co do tego żadnych watpliwości! Życzę im zwycięstwa w tym roku poniewaz zasługują na nie jak nikt! Nie wazne czy finał zagrają z Realem czy BVB, wygrają! Bo grają tak aktywna piłke jak Barca jeszcze 2 sezony temu, a więc prezentuja futbol kompletny! Brawo do nich, szacunek wielki za drużynę,
nie smaku mi dodaje tylko sytuacja przy 3 bramce...wydaje się że sędzia powinien odgwizdać faul na Albie ale cóż, jest jak jest- Bayern wygrał w pełni zaśłużenie i to z najlepsza drużyna ostatnich lat- i to az 4:0! więc tym bardziej nie będzie się mówiło o faulach a o detalach
Moim zdanie zarząd powinien po sezonie siąść i porozmawiać o najwazniejszych aspektach klubu, w tym o Tito( wierzę jednak że gość ma jaja i odświezy troche druzynę) może coś w tym jest że ten kolektyw robi sie monotonny- trze3ba reagować
0
Robben zakrył bocznemu spalonego...ale Bayern i tak prowadzi zasłużenie, przynajmniej im się chce i strzelaja na bramkę
0
kurwa nie kryć Gomeza...Absurd!!!
0
Song za Sergio
Villa za Alexisa
no zobaczymy, teraz to próba charakteru dla Tito, ciekawe czy potrafi zmotywować drużynę do walki, no kto jak kto ale powinien umieć
0
Potrzeba wietrzenia w druzynie
0
Villa i Abidal od 46 minuty!
0
kurwa padają jakby im się nie chciało
0
Bayern uczy barce klepki na małej powierzchni:/
0
Valdes też mogłby się lepiej zachować
0
słabo z przodu słabo z tyłu, może dopiero się ruszymy
0
słabo z przodu, nie ma ruchu do piłki nie ma wymienności pozycji, zero kreatywności, zero pomyzłu, zero strzałów, bez strzałów bramek nie strzelimy
0
Trzymam kciuki za Bartre, trzymam kciuki za Barce