0

To Tello porusza się jak Henry!!! a nie na odwrót,

To był pamiętam świetny mecz, wtedy zaś mielismy w ataku 3 wybitnych graczy: Henry,Eto'o,Messi

Chciałbym żeby ten skład wrócił

0

Kamilpl12

Nie można życzyć innym źle, a Ty piszesz że scenariusz ze złamana noga Ronaldo mógłby sie spełnić, jesli mamy wygrać to wygramy, tym bardzie przy ewentualnym finale Barca Real, zawsze to lepiej smakuje zwyciestwo nad realem gdy gra Ronaldo

0

Jonaszek!
Pedro jest mistrzem pressingu, wywieranie presji na przeciwniku dzięki której moze popełnic błąd a my przemujemy piłkę blisko ich bramki, taki van Buyten swoje lata ma więc pewnie wiedzą co robią, szybkośc Alexisa będzie napewno bardziej efektywna niż próby ataków Davila Villi, Barca swoją drogą musi się mocno asekurowac w defensywie(niezależnie czy zagra Bartra czy Abidal), stąd też mamy najszybszy atak na chwilę obecna dostepny, każdy detal, nawet kontry moga być kluczowe w dwumeczu

0

PSK_FANATYK

jesli Neymar do nas przejdzie będzie mozna śmiało powiedzieć, że będziemy mieć w składzie 3 z 4 najlepszych piłkarzy świata którzy na obecną chwile prezentuja się: 1.Messi 2. C.Ronaldo 3. Iniesta 4.Neymar

0

Cieszy forma Alexisa, cieszy gra Abiego który w sposób koncertowy grał na srodku obrony, w końcu i Song zagrał od poczatku i pokazal na co go stać- wierzę że Alex zostanie i będzie dostawał więcej szans na grę

0

Skoro tytuł mówi o pojedynku:
Neuer-VV 60-40
Lahm-Alves 51-49
Dante-Pique 45-55
Boateng-Abidal? 55-45
Alaba- Alba 49-51
Martinez- Busi 45-55
L.Gustavo- Xavi 40-60
Bastian-Iniesta 45-55
Ribery-Villa 55-45
Robben- Alexis 60-40
Gomez- Messi 40-60

Razem 545- 555 na korzyść Barcy z czego bezpośrednie wygrane: 5:6 dla Barcy

0

A skład? Gdyby Abi był w optymalnej formie zagrałby od początku a tak najrozsądniej wydaje się:
VV- Alves, Pique, Song, Alba- Busi, Xavi, Iniesta- Messi, Villa, Pedro

Alexis ostatnio jest w formie ale trzeba naciskac i zmuszać do błędu defensywę Bayernu a Pedro jest lepszy w pressingu od chilijczyka

0

Barcelona za wszelką cenę nie będzie chciała dziś stracić bramki, to pewne- dodatkowo mają z przodu Messiego więc...każdy wynik jest mozliwy a powodem jest formacja obronna Barcelony, napewno na Camp nou będzie ona wyglądała lepiej(powrót Adriano), więc Bayern będzie chciał wykorzystać ową sytuację gdzie barca ma problem z zestawieniem środka defensywy.
Jak ja sobie wyobrażam ten mecz? A tak jak ostatnie spotkania Real-Barca, więc posiadanie piłki po stronie Barcelony, ale jak tylko Bayern przejmie piłkę to ruszy do agresywnego szybkiego ataku, napewno Bayern nie wykorzysta przynajmniej jednej 100% sytuacji, atutem Bawarczyków będzie gra w powietrzu, stąd też myślę że z Pique zagra na środku wysoki i silny Alex Song,
a Barca? akcje będą rozgrywali przede wszystkim prawą stroną z możliwością zejścia do środka,
mój typ: Bramkowy remis (z racji tej że nikt nie chce stracić bramki w pierwszym meczu stawiam na 1:1, choć bardzo chętnie zobaczyłbym spektakt pełen dramaturgii jak u Hitchkcocka i wynik 3:3, gdzie pod koniec bramki padałyby jak muchy)

Visca!

0

a co myśłlcie o ataku Messi, Fabregas, Alexis? W końcu wszyscy trzej bardzo dobrze się dogadują

0

Messi,Villa, Alexis*

0

a skład powinien wyglądac tak:
VV-Alves,Pique,Bartra,Alba-Busquets,Xavi,Iniesta-Messi,Villa,Iniesta

ew. za Ville...Fabregas (może mieć swój dzień a wtedy wam pokaże jak dobrym jest piłkarzem)
no i kwestia partnera Pique jest ciekawa- ja bym chciałBartrę, może i jemu uda się mecz, wtedy wzrosną morale zarówno zawodnika jak i drużyny

0

Marszczerano

Znajdź sobie dziewczynę, zawsze to lepsze od marszczenia:D

0

Oby został i wykorzystał swoje szanse

0

mekston

Nie chciałem być złośliwy, ale mylisz po prostu pojęcie sprawozdania finansowego z wartością realną piłkarza, finanse i kwestie ekonomiczne klubu to jedno, a aspekt czysto piłkarski to drugie
Spójrz jesli każdy z wyżej wymienionych 3 gigantów był liczony na podstawie wydanych pieniędzy na pilkarzy to zamiast ManU i Barcy byłyby ManCity i PSG bo oni obok Realu wydają najwięcej, a chodzi między innymi o wartość realną piłkarzy,
Rzeczoznawca który wycenia dom, nie korzysta z faktur, a z ceny rynkowej ustalonej na jakichś tam podstawach, więc jeśli człowiek( niech nim będzie własciciel firmy kamieniarskiej) robi sobie elewację z kamienia(za którą dał jako własciciel 40 zł/m2), a ta jest wyceniana zgodnie z ceną sprzedażową firmy, np. 130zł/m2, to rzeczoznawca korzysta z ceny 130 zł, ew. zastosowanie amortyzacji po kilku sezonach;D

0

mekston

pierwszy rok ekonomii? xD
skoro tak to bedziesz wiedział za 3 lata, że to tylko suche teoretyczne dane:D
zwykłe regułki- ale ekonomia to nie gramatyka i nie zawsze jest wg regułek,
Real może wycenić Kakę po 2 latach nawet na 100 baniek gdy ten sie sprawdzi to po pierwsze,
tak samo z Iniestą, albo powiem inaczej, przykład Afellaya, kupiliśmy go za 3 bańki( nazwijmy to okazją) ale gdy tylko do nas przyszedł został wyceniony(i słusznie) na 10 mln;
więc nie sugeruj się że piłkarz to towar i jest co roku to mniej wartościowy

0

A Kaka był przy zakupie przez Real warty 60 baniek, ale nie mońza mówić o tym że teraz też jest tyle wart
jest warty 1/4 tego- takie realia a szkoda ponieważ lubie tego piłkarza

0

więc o to mi chodzi, nie ważne czy zapłacisz za wartego 70 mln )wg transfermarkt.de) Iniestę 30 czy 100 baniek, on i tak jest wart 70

0

mekston,

więc jeśli kupujesz chleb za 30 zł, a jest on warty 3 zł- to ile jest warty chleb dla innych? 3 zł;p

0

patryk- taka ich filozofia, stawiaja na młodzież, która się u nich oklepuje a później sprzedają za krocie; więc teraz stwierdzam, że jeśli naprawdę mają 100 baniek na transfery to czapki z głów dla sztabu- wykazali się w końcu gestem który może im przynieść sukcesy i pieniądze

0

CristianoRonaldo7

Daje Mourinho jeszcze jeden sezon w Realu i powrót na Stamford Bridge

0

A drużynami tak przeszłości, teraźniejszości jak i przyszłości sa : Real, Barca, Bayern, ManU historia tych klubów jest PEŁNA i będa ją pisali nadal

0

Hazard miał wejście Smoka ale z czasem staje się przewidywalny, Benitez nie jest trenerem dla Chelsea- Mourinho nim bym; więc przewiduje, że kolejny sezon będzie taki jak z AVB, pikarze nie będą grac tak jak on chce bo nie ma charakteru trener. City to zespół nie do końca przemyslany, świadczą o tym różnice charakterów i wewnętrzne konflikty w klubie, klub gdzie graja dla "kasy"- taka prawda, sztuczna "drużyna" poniewaz drużyne buduje się latami, będą wygrywac mecze poprzez indywidualności ale mistrza nie zdobędą, Tottenham? Fajna drużyna, ale sprzedadzą pewnie Bale'a i będą walczyć o 5 m-ce...Arsenal- jeśli poważnie mają 100 baniek do wydania na piłkarzy to mają duże szanse nawet na wicemistrza

0

MESSIah16

jak ktoś jeszcze ma niewielkie szanse to The Blues, a City nie jest jeszcze zespołem na tyle ogarnietym ażeby dorównać United, pokazuje to ten sezon i pokazywać będa kolejne, nie mówie że united wygra kolejnych 5 mistrzostw, ale nie widze poza nimi żadnej ekipy z Barclays, która potrafiłaby im ciągle dorównywać

0

ps. pieniądze to nie wszystko:D

0

1Sasuake

"Kluby, które w najbliższych pięciu latach będą zdobywać wiele tytułów to: (...)ManC, ManU, Chelsea, Arsenal, Tottenham- 5 klubów z jednej ligi tak?:D dobre- tym bardziej, że z tego grona tylko United będą potrafili cokolwiek zdobyć i to też pewnie na swoim podwórku, haha xD
spójrz co Ty wypisujesz!

0

Przypominam mecz rewanżowy z PSG i jego dobra zmainę, świetna asekuracja drugiej linii, wypadł korzystniej od Busquetsa

0

Lubie Songa, nie chciałbym żeby odchodził, powinien częściej grać, w końcu Busquets nie zawsze ma super formę

0

i pokazać na co go stać

0

A co do tematu: uwazam że Song powinien grać teraz kazdy mecz ligowy

0

radamenes@

Jak można mówić że denerwuje Cię wynik 4:1 na korzyść Barcelony?
absurd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?