0

Skończy się na Ter Stegenie, Neymarze i jakimś obrońcy z PSG: Thiago Silva lub Mamadou Sakho (oby w pakiecie z Pedro)

A klub opuszczą: Villa, Abidal, prawdopodobnie Valdes i chciałbym żeby "pupilek" Pedro rónież zmienił barwy klubowe( na wspomniane PSG chociażby)

0

No! w końcu coś sensownego

0

Jak go straca to będzie pierwszy ich błąd w czasie "okienka transferowego"!

0

Więc nasze plany patrząc na wypowiedzi zalogowanych stają się bardziej klarowne:
Ter Stegen na bramke
Neymar skrzydło
Thiago Silva obrońca ( tak jak ktoś napisał 30 baniek + Pedro- dobre posunięcie)

Ale Thiago Silva chyba nie odejdzie w tym roku;/

0

Hummels wydaje się być drugim Pique, nie potrzebni nam dwaj tacy sami obrońcy tylko dwaj obrońcy którzy będą się uzupełniać

0

Za rok będzie Neymar-Messi-Alexis robi wrażenie, szkoda że Eto'o nie ma 26 lat;D

0

Dobry na lewym skrzydle ale nie jako stoper- choć szybkość tutaj miała by swoje przełożenie

0

najgorszy z możliwych dotychczas wariantów na obronę

0

christo

Jak Mourinho odejdzie po tym sezonie, Real w następnym będzie miał jeszcze mniejsze szanse na tytuł

0

DavideczeK

Byłby i wzmocnieniem ale Barcelony B, tylko że takiego Brumę napewno nie interesuje Barcelona B, bo może z powodzeniem grać w takiej Borussii pewnie

0

Mile widziany;) to wtedy drugiego Niemca pewnie na obronę trzeba kupić, czyt. Hummels

0

pewnie opuści CN

0

a bramkarz? Pewnie VV zostanie do końca kontraktu

0

i zostaję 5 baniek- chyba że jeszcze sprzedamy Bojana, Cuencę i Afellaya- to jeszcze dostaniemy minimum(!) 10 baniek i mamy 15- wrato wtedy pomyśleć o Marquinhosie z Romy- przy Thiago Silvie wiele by się nauczył, a że rodak to i z wielkim zaangażowaniem by to robił!

0

za Neymara już 10 zapłacone więc jeszcze 30 dorzucić i brać go w tym okienku transferowym!:D

0

Dać Villę, Pedro i 15 mln!:D

0

ŁoLi

masz kolegów w podstawówce to z nimi sobie takie "marzenia" konwersuj

0

A Arsenalowi taki Pedro napewno by się przydał, więc może nie 10 a te 15 minimum;D

0

Patrząc na formę Pedro w tym sezonie sprzedałbym go za 10 baniek z pocałowaniem ręki

0

Napewno niektóre wybory moga się okazać trudne
Oby Alexis i Cesc pokazali w następnym sezonie, że warto na nich stawiać,
Jedyne prawdopodobne transfery wydają się Victor Valdes, David Villa, Eric Abidal i młodzi którzy wracają( Bojan, Cuenca, Afellay), mielibyśmy za nich ok. 30 baniek + 50 od zarządu i mamy ok. 80 na transfery...na Neymara pewnie jeszcze z rok poczekamy, więc warto pomyśleć o bramkarzu i dwóch obrońcach koniecznie!

0

Media już przymierzali do Barcelony w przeciągu miesiąca:
Ter Stegena, Guaitę, De Geę, Courtois, Reinę, Handanovica, Stekelenburga( bo i z takim newsem się spotkałem), a także Hummelsa,Vertonghena, Kompanego, Ramosa, Marquinhosa, Thiago Silvę, Rakitskyego, Subotica, Reusa, Gundogana, Lewandowskiego, Suareza, Aguero...to tyle w temacie:D
ps; mogłem pominąć kilka nazwisk

0

Aczkolwiek Marquinhos ma predyspozycję do bycia jednym z najlepszych w przyszłości, za 15 baniek warto moim zdaniem, a filmiki z nim można obejrzeć na YT

0

Wy***ać Titi i Zubizaretę z Premedytacją bo to smiech na sali jest

0

"Zarówno Vilanova, jak i Zubizarreta nie chcą ryzykować transferu młodego, ale niedoświadczonego bramkarza"
faktycznie lepiej kupić starego pierda popełniającego więcej błędów od VV

0

Marquinhos - Si
Reina - No! :/

0

Ale tak szczerze powiedziawszy wolalbym że kupić w pierwszej kolejności 2 obrońców i napastnika, w razie odejścia VV równiez bramkarza

sprzedać Villę, Abidala, Bojana, Cuencę, Afellaya, wypożyczyć Bartrę

ciekawi mnie sytuacja Pedro ale znając zarząd pupilka nie sprzeda

0

Gundogana bym chętnie obejrzał grającego dla Barcy

0

Adriano zawsze był dla mnie lepszy od Alby

0

Tito...jego mina z ławki po straconej 2 bramce mówi wszystko...naprawde nie ma kogoś kto mogłby zająć jego miejsce jako trener?

0

chciałem zaktualizowac informacje:

Pisałem że skończy się na transferze Neymara i będa się starać o Thiago Silvę, ale przeczytałem że Thiago Silva poprosił z kilkoma innymi piłkarzami PSG Ancelottiego o pozostanie w klubie, do coś znaczy, więc będzie kupiony Neymar i Hummels, a VV zostanie do końca kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?