assasin1807
Dołączył/a: listopad 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skończy się na Ter Stegenie, Neymarze i jakimś obrońcy z PSG: Thiago Silva lub Mamadou Sakho (oby w pakiecie z Pedro)
A klub opuszczą: Villa, Abidal, prawdopodobnie Valdes i chciałbym żeby "pupilek" Pedro rónież zmienił barwy klubowe( na wspomniane PSG chociażby)
0
No! w końcu coś sensownego
0
Jak go straca to będzie pierwszy ich błąd w czasie "okienka transferowego"!
0
Więc nasze plany patrząc na wypowiedzi zalogowanych stają się bardziej klarowne:
Ter Stegen na bramke
Neymar skrzydło
Thiago Silva obrońca ( tak jak ktoś napisał 30 baniek + Pedro- dobre posunięcie)
Ale Thiago Silva chyba nie odejdzie w tym roku;/
0
Hummels wydaje się być drugim Pique, nie potrzebni nam dwaj tacy sami obrońcy tylko dwaj obrońcy którzy będą się uzupełniać
0
Za rok będzie Neymar-Messi-Alexis robi wrażenie, szkoda że Eto'o nie ma 26 lat;D
0
Dobry na lewym skrzydle ale nie jako stoper- choć szybkość tutaj miała by swoje przełożenie
0
najgorszy z możliwych dotychczas wariantów na obronę
0
christo
Jak Mourinho odejdzie po tym sezonie, Real w następnym będzie miał jeszcze mniejsze szanse na tytuł
0
DavideczeK
Byłby i wzmocnieniem ale Barcelony B, tylko że takiego Brumę napewno nie interesuje Barcelona B, bo może z powodzeniem grać w takiej Borussii pewnie
0
Mile widziany;) to wtedy drugiego Niemca pewnie na obronę trzeba kupić, czyt. Hummels
0
pewnie opuści CN
0
a bramkarz? Pewnie VV zostanie do końca kontraktu
0
i zostaję 5 baniek- chyba że jeszcze sprzedamy Bojana, Cuencę i Afellaya- to jeszcze dostaniemy minimum(!) 10 baniek i mamy 15- wrato wtedy pomyśleć o Marquinhosie z Romy- przy Thiago Silvie wiele by się nauczył, a że rodak to i z wielkim zaangażowaniem by to robił!
0
za Neymara już 10 zapłacone więc jeszcze 30 dorzucić i brać go w tym okienku transferowym!:D
0
Dać Villę, Pedro i 15 mln!:D
0
ŁoLi
masz kolegów w podstawówce to z nimi sobie takie "marzenia" konwersuj
0
A Arsenalowi taki Pedro napewno by się przydał, więc może nie 10 a te 15 minimum;D
0
Patrząc na formę Pedro w tym sezonie sprzedałbym go za 10 baniek z pocałowaniem ręki
0
Napewno niektóre wybory moga się okazać trudne
Oby Alexis i Cesc pokazali w następnym sezonie, że warto na nich stawiać,
Jedyne prawdopodobne transfery wydają się Victor Valdes, David Villa, Eric Abidal i młodzi którzy wracają( Bojan, Cuenca, Afellay), mielibyśmy za nich ok. 30 baniek + 50 od zarządu i mamy ok. 80 na transfery...na Neymara pewnie jeszcze z rok poczekamy, więc warto pomyśleć o bramkarzu i dwóch obrońcach koniecznie!
0
Media już przymierzali do Barcelony w przeciągu miesiąca:
Ter Stegena, Guaitę, De Geę, Courtois, Reinę, Handanovica, Stekelenburga( bo i z takim newsem się spotkałem), a także Hummelsa,Vertonghena, Kompanego, Ramosa, Marquinhosa, Thiago Silvę, Rakitskyego, Subotica, Reusa, Gundogana, Lewandowskiego, Suareza, Aguero...to tyle w temacie:D
ps; mogłem pominąć kilka nazwisk
0
Aczkolwiek Marquinhos ma predyspozycję do bycia jednym z najlepszych w przyszłości, za 15 baniek warto moim zdaniem, a filmiki z nim można obejrzeć na YT
0
Wy***ać Titi i Zubizaretę z Premedytacją bo to smiech na sali jest
0
"Zarówno Vilanova, jak i Zubizarreta nie chcą ryzykować transferu młodego, ale niedoświadczonego bramkarza"
faktycznie lepiej kupić starego pierda popełniającego więcej błędów od VV
0
Marquinhos - Si
Reina - No! :/
0
Ale tak szczerze powiedziawszy wolalbym że kupić w pierwszej kolejności 2 obrońców i napastnika, w razie odejścia VV równiez bramkarza
sprzedać Villę, Abidala, Bojana, Cuencę, Afellaya, wypożyczyć Bartrę
ciekawi mnie sytuacja Pedro ale znając zarząd pupilka nie sprzeda
0
Gundogana bym chętnie obejrzał grającego dla Barcy
0
Adriano zawsze był dla mnie lepszy od Alby
0
Tito...jego mina z ławki po straconej 2 bramce mówi wszystko...naprawde nie ma kogoś kto mogłby zająć jego miejsce jako trener?
0
chciałem zaktualizowac informacje:
Pisałem że skończy się na transferze Neymara i będa się starać o Thiago Silvę, ale przeczytałem że Thiago Silva poprosił z kilkoma innymi piłkarzami PSG Ancelottiego o pozostanie w klubie, do coś znaczy, więc będzie kupiony Neymar i Hummels, a VV zostanie do końca kontraktu